Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jakou značku postroje?

Diskuzní fórum > postroje

Jakou značku postroje?

(1/5) > >>

Viki:
Zdravím,
chtěla bych se psem začít s canicrossem a rozhoduji se, jaký postroj mu (a sobě sedák) pořídit. Odpovídá NonStop Free motion kvalitou ceně, nebo stačí levnější Zero Dc faster? A ještě jsem se chtěla zeptat, od kolika roků/měsíců může pes startovat. Děkuji.  :)

Kryspi:
mě se nonstop ve srovnání s faster osvědčil, každopádně krátkosrstým plemenům nonstop děsně sluší :), mám chuť zkusit i manmat hound

HelaL:

--- Citace: Viki  26 Duben, 2015, 21:05 ---Zdravím,
chtěla bych se psem začít s canicrossem a rozhoduji se, jaký postroj mu (a sobě sedák) pořídit. Odpovídá NonStop Free motion kvalitou ceně, nebo stačí levnější Zero Dc faster? A ještě jsem se chtěla zeptat, od kolika roků/měsíců může pes startovat. Děkuji.  :)

--- Konce citace ---

Je to asi jako s botama :) Obvykle si neobjednáte boty proto, že vám je někdo doporučil, ale koupíte si takové boty, ve kterých se vaše noha cítí nejpohodlněji (a na které cenově dosáhnete) S postroji a sedáky je to podobné :)
Na různé psy pasují různé postroje, jiné jsou na štíhlého dlouhého, jiné na psa s robustnějším hrudníkem či silnějším krkem. Mimo zmiňovaných stojí rozhodně za pozornost i Manmat a pro štíhlé psy(alaskán, bordera, australák, štíhlé ESP, dlouhý bauceron..) i Eurohusky.
Takže pokud chcete postroj kolem 600, je z čeho vybírat. Teprve pokud je váš pes atyp a nepadne mu žádný typ ve standardních řadách, můžete objednat úpravu nejbližšího padnoucího - na to je vynikající spolupráce se Zero, nebo si připlatit a mít Free motion, který je přizpůsobitelný ve velmi širokém rozsahu, běhají v něm i nítěnky i bulíci. Ale bez předchozího zkoušení... asi jako s těma botama :)
Pokud napíšete co máte za psa, můžeme něco navrhnout. Případně odkud jste či kam se chystáte... jestli poblíž bude možnost zkoušet jednu nebo více značek :)

Viki:
Děkuji moc za odpovědi. :) Psa mám louisiánského leoparda, je mu 8 měsíců a bydlíme kousek od Šumperka. Na závody se budeme chystat až někdy na podzim, zatím budeme jen trénovat, ale ráda bych se přijela na nějaké závody jen tak "okoukat". :)

Siberian Husky Kennel V pohybu:
Internet je mocné médium, ale asi jako u spousty jiných dotazů platí, sebrat se a vyrazit mezi lidi někam na závody. I ted v teple sou pořád nějaké psí akce, na každé je někdo se stánkem a ochotný poradit. 

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi