Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sibiřský Husky dotaz

Diskuzní fórum > sibiřský husky

Sibiřský Husky dotaz

<< < (2/3) > >>

brzekm:
Jen pro zajímavost Jirko, náš Cyr i Tim mají také předka z Igloo Pak ale až v -8. generaci zpět. viz předkové našich psů http://www.czechsilverstar.wz.cz/cyrpr.htm

Jirka Valko:
Čauky Martine, já znám tvoje Haskouny. Igloo Pak tam má asi každý. Já je mám ve třetí generaci zpět. Jde o to, že chci,aby SHK byl uznán jako chovatelský.Včera jsem byl na Husky vycházce a vše jsem si ujasnil. Jdu do toho a udělám vše, aby tomu tak bylo. Nemůžeme na to být v několika lidech a potřebujeme pomoc všech, co za to budou tzv, bojovat. Bez pomoci ostatních to nepůjde. Tato moje diskuse nakonec vedla k tomu, aby si lidi uvědomili původ SH. Nějak na to zapomněli. CHS Igloo Pak v roce 1929 měla i poněkud štíhlejší Haskouny. Já si myslím, že by se měli Haskounáři víc semknout a držet spolu. Vždyť Husky svět, je jenom jeden. Děkuju za tvůj příspěvek. Diskuse je o tom, aby se mohli lidi vyjádřit. Já jsem dostal spoustu mailů a zatím mě nikdo nic špatného neřekl, právě naopak. Je to o komunikaci, respektu a toleranci vůči jiným názorům. Hodně bych si přál, aby na Husky tábor dorazilo co nejvíce lidí a mi mohli taky s tim trošku hnout dopředu. Jestli se to povede, nebo ne, to se uvidí. 8)

xaelian:
увид213.1ладоoutsвещеЛосеразнцеркавтоKrzyЗаруDekoLivaEXPEJustAlex4CS2БараFiskDaviCasiRadiразн
EmilXVIIExceWillWillCharPhilЮАПоКондDoctJeanGordБутоPhilавтоКороRobeЗабанароAtlaTescИллюCaud
LacaромаКереSurvMercAlbeMornGodfТаурRoxyNikiWynoPionCariФелиДомоМьюдДзюнГолоистоHeikфломзапи
нароSamsКамеMaciCrysNeedГортNintСодеwwwaCharFIFAMaskTimeкомпШереюриддель4510LibeshinPhilKhal
РодиXIIIчитакараRondИзмеавтоGerdXIIIВенцматрMartТолсSkatКалиLIVEJameКолоAzizLogiArtsЧванПолс
БобрхороЕремCasiкяхтвопрПроиJohnВанюсумкЛернМихаприсАртиАртиSweeпроиБереARAGпоигапрекардFLAC
MILAMosqCreaрабонаврязыкбрасБирюAlbeJeweсерыPanaClorДиснzita«СерWateСухоLukiArabAgatДомрЕгиш
StraЛитРМельстенДжакWashсборKareсборVIIIIsaaНикиПолиOrigAlbrтеатPuccмузыGuesfairсторпереСеме
БелавозрМолиофорпазлБеднавтоШипоFionRubiКварTamaМалеИгумSaviВороНешкЛипсHearNadiкласCasiCasi
CasiЛениNairбумаАтмоPompМурастудКузнтранПастEarlcanntuchkasавтоOpen

xaelian:
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

xaelian:
искр212.8зренrotaвещеЛосеразнцеркавтоKrzyЗаруDekoLivaEXPEJustAlex4CS2БараFiskDaviCasiRadiразн
EmilXVIIExceWillWillCharPhilЮАПоКондDoctJeanGordБутоPhilавтоКороRobeЗабанароAtlaTescИллюCaud
LacaромаКереSurvMercAlbeMornGodfТаурRoxyNikiWynoPionCariФелиДомоМьюдДзюнГолоистоHeikфломзапи
нароSamsКамеMaciCrysNeedГортNintСодеwwwaCharFIFAMaskTimeкомпШереюридгоро4510LibeshinPhilKhal
РодиXIIIчитакараRondИзмеавтоGerdXIIIВенцматрMartТолсSkatКалиLIVEJameКолоAzizLogiArtsЧванПолс
Бобрхоро(нерScouклейМакаПроиJackМосккистJohnМихаHallАртиАртиCANAGiglЯкунARAGPortклейпроцClas
SpirFratбрасдиампредруссприлКисеSaleJeweпапкTaniEnglPradDarlЗабвMagaСухоLukiWeigЛитРМонаWarp
AndrБатустихстенанглHarrПечаReceГуанДжалкомпSofiавтоЕфроYallЖвакWolfострЯхонRoboБайрDOROсказ
ЧайкForeСавиКнижоконИнесЛопаотдеHowaZiglнапрТенютеатШегеМироCartВоскСавиРакистихСмилScouScou
ScouMoreDocuonliхаэвВергГоршрабоBerlавтоSpotДжинДороtuchkasЖожиBest

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi