Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Členské příspěvky do Siberian Husky Klubu CR byly sníženy na 50Kč

Diskuzní fórum > sibiřský husky

Členské příspěvky do Siberian Husky Klubu CR byly sníženy na 50Kč

<< < (2/3) > >>

kavej:
Jirko, ale já opravdu nemám čas na psaní sáhodlouhých textů  a tohle není na jeden řádek. A bude to prostor pro rýpaly, ať chceš nebo ne (a nemusí to být zrovna Maya). Koukni se na poslední diskuse (včetně Kalevaly  :-[) a inzeráty. Můžeš to myslet sebelíp a stejně se nějaký frflal najde. Je to smutný a nemám to zapotřebí :).
Jak jsem slečně/paní Maye psala, pokud ji to zajímá, může přijet na některou z akcí, , projít diskuse a weby, ev. telefon je taky celkem rychlý způsob komunikace. Pokud mám shrnout materiální výhody, těch je pár: slevy u Manmatu, malá sleva u Tektossu, klubové časopisy, levnější výrobky v našem minieshopu a nižší poplatky na některých našich akcích.
Ostatní ráda proberu osobně. Plus nezapomeň, že to je i o osobní vizi v kombinaci s názory ostatních členů. A vše je dočasné - funkce jsou volitelné :).
Tak dobrou a v sobotu se těším na vás a vaše chlupáče :)!

Jirka Valko:
Nikdo do ničeho nerýpal, právě naopak a já jsem moc rád, že se ostatní zapojily. Podle mě to mělo hlavu i patu. Minulost SH je jenom jedna. Než jsem to napsal, tak jsem si vše zjistil a ověřil. Když se zajímáš, tak taky zjistíš, že CHS Vargevass je úzce propojená s Anadyr a jinými CHS. Asi funguje jako záchranný pracovní bod pro světovou populaci SH. Někteří musheři ve světě mají linii Vargevass a svoji linii, která nemá s Vargevass nic společného mají tzv.bokem. Stačí se pouze široce zajímat a všichni jsou moc vstřícní, když vědí jak moc se o toto plemeno zajímáš. Je to na rozsáhlé povídání a jeden si u toho užije opravdu velkou legraci. Taky zjistíš že lidi to dělají opravdu s láskou. Když jsem byl začátečník, tak jsem jen koukal, ale až teprve teď jsem pochopil co je SH a zajímám se i o předky tohoto plemene a to až do roku 1911. Stačí se jenom kouknout a pochopit. 8) Každý kdo mě zná, tak ví, že já bych něco takového jen tak nepsal.

Siberian Husky Kennel V pohybu:
Odpovim az budu u pocitace. Z mobilu to neni nic moc. A nesklebte se. Ja sem to nemyslel zle.

Tom Kubin

AmaLAMA:
Jirko - prosím tě. Co mají tyhle tvoje povídky společného s Mayi dotazem, k čemu je dobré být v SHK klubu? Nějak ti z posledních příspěvků nerozumím. Nejsi jediný na světě, kdo se zajímá o SH Jirko, rádi pokecáme někde u piva, ale tady? Nemělo by se odpovídat spíše k tématu?

Peace všem  :D

Jirka Valko:
To pivo beru v každém případě. Já jen myslel, že když chce někdo uznaný klub, tak za něj bude bojovat, ale nic se něděje. Tak u piva, to zní lákavě a tady už toho nechám. Všechno co jsem chtěl, jsem už napsal.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi