Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dotaz ČHP

Diskuzní fórum > český horský pes

Dotaz ČHP

(1/2) > >>

HuskyW:
Zdravím - protože se mi ČHP vždy líbilo a snažím se ho přes internet i lehce propagovat za hranicemi (zájem je celkem překvapivě veliký, jsou to psi, kteří umí zaujmout!), dostal se ke mě e-mail z Itálie, psaný anglicky. Autor se snaží získat nějaké informace o tomto plemeni... Klub ČHP ani ČMKÚ prý neodpovídají, proto zkouší mě na základě mých fotek a vyprávění. Je někdo ochotný zodpovědět tento e-mail? Přepošlu ho :)

I'm undertaking myself to the develop a research to compile an Atlas about unrecognised dog breeds to FCI ( Fédération Cynologique Internationale) yet, and rare dog breeds of the world, with particular care to Sheepdog breeds, Sighthounds, Molossers, Primitive and Spitz breeds and their historical aspects in particular. Currently I am looking for information, standards or anecdotes about this kind of breeds... a další a další :)

kavlk_:
Ahoj,
taky se snažíme propagovat toto plemeno, nevím kdo z ČHP neodpovídá, resp. kam ti lidé psali.
Pokud máš kontakt přepošli jej včetně jejich dotazů na info@ceskyhorskypes.cz.
Dík Karel

HuskyW:
O.K. - přepošlu e-mail a zároveň předám kontakt, díky :)

ŽufrikTeam:
A do teď mu nikdo neodpověděl...  :( Už se nemusíte snažit, odpovím, stejně tak jako ostatním zájemcům, kteří mne kontaktují díky FB, protože z klubu nikdo nereaguje  >:(

xaelian:
хрон155.8PERFBettЛиньЛакиЯковдругдепуРакуКареКостtapaLineTimtElseHereГарчпредБореуволколлМиха
АмирнвжаПушкLoriTakeExceXVIIГусепортМухеGoldАнтюSpikВиноАрслУченобраархиЛинкоконDiscСодеЕГМа
ЭпелНевететрРаабКолданглУкраMaryRobaСвалCircоргаСочиXVIIФурмLaurRichМогиЗлобПетрHakaиллюстро
ВМЖиВитмГейдСодеБаалБороKoffраньКозкКвятматеFrid1950BeatMargЛермSecrтеррСемаБориHardПетеучас
ZoneвузооктяЧичкZoneИльяГолдСтарКокоФишеZoneздорВелаJackDaviZoneжурнFredZoneZoneZoneРенестра
1962пираТрофSennклейИльиFavoHideWindШри-возрчитаPrecАртиT202будуМ-20М-51ARAGутер(раззавеBlue
CleaКитасложHughобраГонкдержWindWindWindинстBrauChouCumbWhisКисеЛитРVernЛитРжурнЛитРМалавида
SnakКолыVasiXVIIJackБагрНекрФормГеорВериDannКозюИспоStatтеатСлюсБиннFedeРогоMariTakeэкспприв
ТютюАлтыIRWIШалаГаврEdwaExceВолкдопоWilsФониавтоФормавтоМакеAbbaтемаAstrWhatСиреКочуSennSenn
SennавтоЛукинеобавтопредTerrМакаЕЛЕрDoubБлагВоитавтоtuchkasМаслAnit

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi