Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vítěz Iditarod 2008 - tipněte si

Diskuzní fórum > Závody

Vítěz Iditarod 2008 - tipněte si

<< < (2/14) > >>

VencaN:
Jeff. K, to víš, manmaťácký postroje ,žádný krčáky...to se mu to lítá, ale myslím,že to letos bude docela fest napínavý...

VencaN:
Tak jsem na to kouknul až teď po předchozím příspěvku a M.Saevey se utrh či chce jen prožít chvilku jako vedoucí? Ale už jich je pohromadě cca 13  na 25 mílích a JSEM ZVĚDAV... ;)

šaman:
já mám pocit že LM, JK a KB dávají první delší pauzu a že to co se v těchto chvílích jeví jako situace v závodě je zdání... Podle mě je za chvilku sundaj a ujedou jim...

Mirek Kremlička:
Mám úplně stejnej dojem, takže ze pár hodin může být všechno úplně jinak. Na nějaké závěry je ještě hodně času.

VencaN:
no vypadá to, že "chlapci" odmáznou 24, líbí se mi i "babča" Dee Dee sice hodně odpočívá, ale když jede tak pěkně fofruje  ;D  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi