Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku

Autor Téma: Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku  (Přečteno 3426 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Dnešního dne odpoledne cca mezi 11,45-12,30 došlo ke ztrátě sportovní šedočerné tašky s komplet indiv. mushing vybavením (2xpostroj NONSTOP, tažná šňůra + rozdvojka  NONSTOP,  3x postroj Faster ZeroDC s vyšítými jmény Juli, Zira, 2x tažná šňura ZeroDc, 2x vodítko Zerodc, vše Zero červené barvy, 2, krční spojky s karabinama, 2 páry kožených botiček pro psy, 3 x oranž. obojky a spousta další kravin ke psům). Taška byla v přístřešku u mého auta nebo u něj. Ke ztrátě došlo v době, kdy jsem byl uklízet a balit pokoj na hotelu, kde byly ubytovány mé děti. Auto jsem 3x prohledal, než jsem odjel. Prošel jsem i přilehlý lesík. Celou cestu domů jsem doufal, že taška bude někde zapadlá. Není. S taškou nikdy nikam nechodím, vždy se válí v autě nebo přístřešku. Po dojezdu z tratě jsem tam 100 pro všechny postroje dával. Prosím všechny, aby v případě, že tašku viděli někde ležet, nebo ji našli, aby mě kontaktovali na emailu martinurbancik@seznam.cz nebo na tel. 603935314. Díky moc. Martin U.

peter

  • Host
Re:Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku
« Odpověď #1 kdy: 31 Říjen, 2012, 08:06 »
Ahoj Martin,
je to velmi smutne....ked sa ta taska nestratila...ale ju niekto vzal....ja len dufam ze to nie je pravda a ze sa najde.

Diali sa na Horniku cudne veci...a je mi z toho smutno......moj povoleny naboj na prednom kolese trojkolky....tiez povazujem za nechutny nemiestny zart....osobne dufam ze to bola nahoda...lebo ak nie...je to velmi smutne...

Maur.

  • Host
Re:Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku
« Odpověď #2 kdy: 05 Listopad, 2012, 21:28 »
Taška se nenašla - bohužel  :-[. Ale musím říct, že mě velmi mile překvapily reakce lidiček kolem mushingu po zveřejnění mého příspěvku. Počínaje rychlým telefonátem zástupce vedení mushingu se snahou mi pomoci při hledání, přes nabídky zapůjčení postrojů od ostatních musherů a konče nabídkami zástupců firem ZERO DC a NONSTOP. Moc děkuji, fakt si toho velmi vážím.

P.S.: Věřím, že jsem byl poslední co se někomu něco takového přihodilo.

Offline sarah.p

  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Karma: +8/-3
    • Tým Česká Kanada
    • E-mail
Re:Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku
« Odpověď #3 kdy: 05 Listopad, 2012, 22:36 »
Je velice smutné, že i mezi mushery se najdou tací lidé..... Navzájem si věříme, věci si necháváme válet kolem aut kolikrát i odemčená auta pak se najde blbec, kterej vnese mezi nás akorát nedůvěru. No tak lidi proberte se a jestli to udělal někdo z návštěvníků tak bych akorát dodala............ale nechci bejt sprostá

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku
« Odpověď #4 kdy: 05 Listopad, 2012, 22:57 »
Je velice smutné, že i mezi mushery se najdou tací lidé.....

To v tomto případě není vůbec jisté, je to oblast kudy chodí i výletníci-turisté, diváci odcházeli, místní děti, co já vím.

(a za sebe - musherům budu i nadále věřit :)   )

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Ztráta sportovní tašky s mushig. vybavením na Horníku
« Odpověď #5 kdy: 06 Listopad, 2012, 07:56 »
Hela: Tak, tak. Souhlasím s tebou. Taky chci věřit tomu, že to byl nějaký kolemdoucí. Je třeba ale dodat, že taška byla otevřená, takže bylo vidět co v ní je a byla v mém přístřešku u auta. Takže náhodu vylučuji. Jinak téma zamykám, svůj účel splnilo a nechci tady spekulovat. Stalo se, už to nezměním, moje chyba mám si více hlídat své věci.   Ještě jednou díkes těm co chtěli pomoct!!!!!