Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MR SKJ 1 Ricky

Diskuzní fórum > Závody

MR SKJ 1 Ricky

<< < (2/7) > >>

Kryspi:
Naštěstí to není můj případ, mám jen jednoho koně ... Ale klidně bych to taky trochu zkrátil, pes mě tak dlouho neutáhne  :)
Loni jsem to ujel bez tréninku nás obou (s přestávkami). Letos bych to zkusil odzávodit dle našich možností, ale těch 19 km je celkem dost.

Třeba by majitelům více psů stačilo jet v pořadí Skj1 - jede i lyžař, Skj2 - lyžař se už jen veze (nikdy jsem se dvěma psi nejel :) )
Mějte se, sněhu zdar!

MiVo:
Tobi, fundovaná odpověď v nedohlednu  :'(

Czech Racing Kennel:

--- Citace: MiVo  20 Říjen, 2012, 08:05 ---Tobi, fundovaná odpověď v nedohlednu  :'(

--- Konce citace ---

tento vikend je kostelec, ktery stejne jako ricky, porada metuje. docela bych si tipl, ze tim padem meli kluci a holky uplne jiny starosti, nez vysedavat dva dny pred zavodem u komplu a cekat jestli nahodou nepadne nejaky dotaz ohledne breznovy akce...
urcite fundovana odpoved prijde, byt absolutne nechapu, proc zrovna pan volf potrebuje okamzitou odpoved.

MiVo:
samozřejmě panu volfovi je po tom hovno  ;) , ..... ale neřekl by jsem, že odpověď musí být v řežii pořádajícího klubu,......ale souhlasím s tím, že březen není příští měsíc

Jarda Hanuš:
Dík za zastání právě jsem se vrátil z Brodáku.Dík že se nás DF zastal fakt toho máme docela plný ........... a nemáme čas ani chuť koukat na diskuzi.Tak k Říčkám :trať 19km je nejkratší co se dá udělat ,pokud nechcete jet jen 5 km .Start po hodině také nepřichází v úvahu startuje se v neděli po 11 hod a je to tak akorát na hromadný start jako klasicky každý rok.Na všechna tato úskalí jsem upozorňoval na schůzi předsedů a přesto všichni chtěli ať to na Říčky vezmem.Pokud je zájem klidně skj MR předáme jinam.Z MR Říčky nám není teplo ani zima, tím myslím co se sponzorů a reklam týče.Naopak Janovičky jako MR potřebujem.Můžem o tom podebatovat v Bělči snad se s toho nezblázníme a čas si najdem.
                                                  Jinak zimě zdar Jarda Hanuš

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi