Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MR SKJ 1 Ricky

Diskuzní fórum > Závody

MR SKJ 1 Ricky

(1/7) > >>

Tobi:
Mam dotaz, to se pojede republika i s jednickou 19km???? T

Maur..:
Tobi ty vogo, vždyť je podzim a ty už myslíš na zimu.  :D :D :D

Ale dobrá, když si to tady nakousnul zimu a konkrétně MR SKJ, tak taky přidám  poznatek, který mě zajímá.
Když se dělilo MR na různé závody po celou zimním sezonu, tak se i říkalo, že je to proto, aby mohli lidi jet MR v různých kategoriích.
Např. to ale následující MR Říčky v SKJ odporuje. Jsou li tady lidi mezi námi, kteří mají dva psy a chtěli jet MR  jak v SC2 a i v SC1, tak mají nyní smůlu. :-\   Prosím využívám situace a ptám se nechci v ŽÁDNÉM případě nějak provokovat, protože to není můj případ. Jednička by mě tottiž pravděpodobně zabila -)))))))I když nikdy, neříkej nikdy -))))) . Pokud je odpověď složitější klidně o tom pokecám na Kostelci,  Horníku nebo v Bělči. Děkuji.

michalcz:
Třeba nám pořadatel vyjde vstříc a pro nás co máme víc jak 2ks psů dá rozestup startů víc jak hod od sebe :-)

Tobi:
Jako ze budu mit mezi cilem a startem dalsi kat. 15min? :-)

MaUr:
 :D :D :D Tak to si můžu dovolit u podzimního sprintu na 6km. No jet 2x za den kvalitně 19km, chce už trošku sportovního ducha -)))))

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi