Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Schůze na Kladně

Diskuzní fórum > Pravidla a řády

Schůze na Kladně

(1/17) > >>

sulika:
Do časopisu jsem přidal malou informaci pro otevřené(v pozvánce).Helal slíbila dodat seznam stávajících členů a výborů,snad to stihne.Ahoj v sobotu. ;)

HelaL:

--- Citace: sulika  14 Květen, 2012, 19:12 ---Helal slíbila dodat seznam stávajících členů a výborů,snad to stihne ;)

--- Konce citace ---

Úkol splněn :) viz časopis.

HelaL:

--- Citace: HelaL  15 Květen, 2012, 19:26 ---Úkol splněn :) viz časopis.

--- Konce citace ---

tak na okraj -
Pod článkem je hodnocení .. je anonymní, to je fajn, dává autorovi zpětnou vazbu.. za ten čas stávený vyhledáním členů, odkazů, vložení článku.
Desítka hned na začátku (asi od JirkyN) potěší :), dnes sestup na 6 ze 2 hlasů - tj další dal za dvě...= je nespokojen

Je tedy něco špatně v článku, nebo dotyčný pouze vyjadřuje svůj vztah k systému organizace Svazu či sekce...?
V prvním případě prosím připomínky na mail, ve druhém - pochlapit se a dojet s tím něco udělat!  :) :) :)

manra:
Omluva!!!
Já jsem hodnotil asi 2, ale nebyl to úmysl poškodit, nebo hodnotit špatně. Četl jsem ve spěchu a neměl brýle, tak jsem chtěl přejít na stranu 2, bohužel jsem si nevšiml, že je to hodnocení. Omlouvám se. Michal

HelaL:

--- Citace: manra  16 Květen, 2012, 11:44 ---.. tak jsem chtěl přejít na stranu 2, bohužel jsem si nevšiml, že je to hodnocení. Omlouvám se. Michal

--- Konce citace ---

 ;D ;D ;D ... to je dobrý .. dík za zprávu  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi