Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN

Autor Téma: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN  (Přečteno 6251 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« kdy: 23 Únor, 2012, 10:21 »
Ahoj, neznáte někdo seznam přihlášených závodníků? Kontaktoval jsem pořadatele, ale bez výsledku... Díky.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #1 kdy: 23 Únor, 2012, 17:18 »
Zkusím Zdeňka nakontaktovat, ale SKJ by tam mohlo být dost je to pro SKJ1 republika.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #2 kdy: 23 Únor, 2012, 17:24 »
Seznam přihlášených nemám, ale do SKJ1 cca 15 závodníků.

Jirka Mencak

  • Host
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #3 kdy: 23 Únor, 2012, 17:36 »
Optám se zde, kde probíhá v pátek prezentace na sprinty? Je to v Bystřeci či na Červenovodském sedle? Díky za radu :-)  Jirka M

Alena

  • Host
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #4 kdy: 23 Únor, 2012, 18:14 »
V propozicích je Bystřec - hostinec U Špičáků, takže stejně jako v předchozích letech.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #5 kdy: 27 Únor, 2012, 22:33 »
Jsou prosím někde výsledky?? Díkes.

Jirka Mencak

  • Host
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #6 kdy: 28 Únor, 2012, 00:08 »
Velice rád bych zde napsal příspěvek v kladném slova smyslu. To se mi ale s největším předpokladem k závodu na červenovodském sedle nepovede. Vždy, když někde na závodech selže časomíra tak mám pocit, že zároveň zaniká veškterý smysl celého závodu. Na závody jezdím nejen proto, abych tam potkal skupinu lidi se stejným zájmem o psi a také proto, abych získal jakož to nováček v ježdění s psím spřežením cenné zkušenosti ze závodů, ale především na závody jezdím proto, abych poměřil síly s ostatními a poznal tak jestli to co dělám a jak s pesanama trénuji má nějaký smysl či je potřeba nějaké efektivnější změny. K tomu abych měl šanci toto poznat je zapotřebí porovnání správně změřeného času, který na trati se svými svěřenci strávím. K tomu je zapotebí, jak už rozum naznačuje, správná časomíra, která zvládne start, průjezd cílem a následné správné vyhodnocení. Tuto časomíru a obsluhu startu má nastarosti pořadatel závodu. Pokud jedna z těchto věcí přestane fungovat, nelze pak věrohodně posoudit jednotlivé časy závodních týmů a tudíž pak nelze stanovit výsledkové pořadí závodu. Padá tak proto z mého pohledu celý smysl sportovního klání!! Pak přichází operativní řešení časů dojezdů v hospodě u stolu, aby na výsledkovou listinu bylo vůbec co napsat a připadalo to aspoň trochu věrohodné. S odstupem od víkendového závodu se ptám zda je toto správné? Otázku zda je to regulérní zde raději ani nepokládám. Takovou to nepříjemnou událost s časomírou jsem zažil už podruhé a tak mě napadá zda by se tento problém neměl řešit v řádech. Jelikož se domnívám, že na takový to závod svaz poskytuje dotaci (pokud ne tak se omlouvám a mýšlenka je tedy nesprávná), měl by tak pořadatel zaručit jeho správný a hladký průběh. Pokud by tomu tak nebylo, mělo by se přistoupit k nějaké rozumné penalizaci pořadatele. Vzít mu fin.dotaci by bylo jasně demotivující k pořádání dalších závodů, ale odebrat mu na další rok status MČR by asi na škodu nebylo, poněvadž závod, kde se stane taková to chyba dle mého názoru nemá nárok se nazývat závodem MČR. Říkám si, že jediné štěstí snad bylo, že závod nebyl obsazen zahraničními účastníky, poněvadž dobrou vizitku by to našemu mushingu určitě nepřineslo. Zároveň tato událost asi ani nemusí pro svůj nízký počet účastníku nikoho mrzet...

Děkuji všem za reakci a za případné příspěvky. S pozdravem všem Jirka Mencák

T.sch

  • Host
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #7 kdy: 28 Únor, 2012, 10:02 »
Nejsem osoba povolaná, abych hodnotil časomíru - to ať řeší  ti co ji měli na starosti, ale přesto jsem viděl jako účastník závodu spoustu pozitivního. Chtěl bych poděkovat všem organizátorům za obětavost, pořadatel závodu dělal pro závody první a poslední, hodně se snažil a myslím, že udělal maximum, co bylo v jeho silách.Určité věci nejdou ovlivnit, - jako počasí v sobotu s měkkým sněhem, náročný přechod silnice apod. - Nedělní trať po ochlazení byla super! Snad to příště vyjde startovat ze Suchého vrchu bez přechodu cesty a tak přijede i více závodníků!

Petr Brázda

  • Host
O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #8 kdy: 28 Únor, 2012, 10:42 »
O víkendu odešla do psího nebe Brigitka, dnes v noci vydechla naposledy Pelly..počkala na mě, až se vrátím ze závodů, které se mnou měla běžet a moc mi chyběla. Měla 6 let, diagnostikována pravděpodobně pomalá a táhlá otrava> selhání jater a potažmo celého organizmu. Dovedete si představit, co se stalo z hravé vitální fenky, když odmítala jíst a pít několik dlouhých dní. Třeba spolu potáhnou stejné sáně v psím nebi- každopádně na tento víkend, i díky těmto událostem, nikdy nezapomenu.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #9 kdy: 28 Únor, 2012, 12:28 »
nepříjemnou událost s časomírou jsem zažil už podruhé a tak mě napadá zda by se tento problém neměl řešit v řádech.

Soutěžní řád:
8.   Organizační zabezpečení: Pořadatel závodu je při závodě povinen:
...
e)   Zajistit dvojí časomíru /hlavní a záložní/. Velké startovací hodiny. Min. prům. 25 cm nebo 10 cm digi.


Nejjednodušší záložní časomíra je kdokoliv s foťákem v prostoru cíle. Fotky mají čas pořízení a -i když není synchronizovaný s velitelským- dá se z nich vyčíst pořadí a odstup a to stačí, pokud je správnězapsán čas startu.
Kamera na stativu je samozřejmě taky možná, ale i ten digi foťák a kdokoliv kdo zmáčkne spoušť, stačí. Nemusí být extra kvalifikovaný.

Zmatek ve výsledcích je vždycky průšvih a devalvuje celé snažení pořadatele.
Ředitel musí důvěřvat své časomíře, chyba se stát může i těm nejlepším (za to ředitel nemůže). Ale ředitel může - musí zajistit sekundární měření a to je čistě organizační věc.

Na Bystřeci bylo v cíli čidlo a problém byl s průchody diváků a dalších skrz cílovou čáru, tyto průchody se musely škrtat.

-
A k organizaci MR - po letošních zkušenostech to předběžně vypadá, že se musí kategorie MR rozdělit asi na dva závody a přidělit vhodným závodům, co budou ze začátku sezóny. Teprve když to nevyjde, budou se posouvat na další závody - dle vhodnosti.

Sezóna určitě musí začínat čtverkama na prvním závodě.

Od zástupců individuálů očekáváme zpětnou vazbu přes členy výboru  Milana Stejskala a Renatu Válkovou - co by nejlíp vyhovovalo.

« Poslední změna: 28 Únor, 2012, 12:39 od HelaL »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #10 kdy: 28 Únor, 2012, 17:10 »
Ad výsledky:Časomíra měla chyby v prvním kole u prvních tří Céček.Neomlouvá je ,ani pořadatele ,že jim courá přes fotobuňku spousta lidí.Časy ve výsledovce nejsou výsledkem hospodské tahanice,ale protože jsem první tři měřil podařilo se je na výsledné pásce určit.Lišil jsem se o setiny.Věc se dala řešit dvěma způsoby:                                                     1.Uznat opravu dle shody ručního měření s fotobuňkou
                                       2.Zrušit výsledky 1.kola pro neregulérní měření
Kdo se podívá na výsledkovou listinu,zjistí,že na pořadí MR u C se nic nemění ať použijeme variantu 1. nebo 2..
Trochu mě zarazil přístup časoměřičů,kdy velmi nejevili zájem o opravy chyb.V zásadě se tak stalo,když jsem Zdeňkovi doporučil ať jim nezaplatí.Jinak druhý den jsem to jistil opět na "ruce" a sešel jsem se s ofigo časy na chlup.Bordýlek v časech se bohužel občas stává i na větších podnicích(ME Tarvisio 2006 se ztratily výsledky druhého dne,v Borkenu na MS to byl takový hokej,že oficiální výsledky kromě prvních tří dodnes nejsou.Kromě špatně změřených časů ,se časomíra v Německu pletla zásadně ve prospěch domácích nebo vhodných borců.),proto doporučuji i v dnešní době mít v týmu někoho kdo měří,fotí nebo jinak dokumentuje.Ale jak jsem již napsal za časomíru odpovídá pořadatel a nic ho neomlouvá.
  Opatření určitě uděláme,minimálně bude muset mít průšvihář prokazatelně na dalších závodech záložní časomíru nebo cílové foto.
Závody dnes nikdo pořádat nechce,je to drahá a nevděčná záležitost,proto rozhodně nebudu prosazovat žádné tresty a podobně.Spíš budeme muset do budoucna počítat se specifiky konkrétního pořadatele a případné maléry předvídat a pomáhat řešit.
Přemýšlím o změně systému MR na jednodušší.Moc se mi líbilo na Lesné.Doufám ,že pár lidí začne pracovat i ve výborech a přijede i na schůzi.Tady na netu je to hezké vyprávět co by kdo měl,ale dělat zadara pro ostatní je o něčem jiném. ;)
 
« Poslední změna: 28 Únor, 2012, 18:53 od sulika »

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #11 kdy: 28 Únor, 2012, 20:32 »
S tou casomirou se to holt nekdy tak stane. a bohuzel i na daleko vetsich podnicich, nez byl tento. Me spis dost mrzelo, ze jsem totalne nevedel, jake kat.jsou vypsane, kdo tam vubec jede apod. Myslim, ze napsat info do diskuse az tak slozite skutecne neni!
Tobi


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re: O Pohár LADY BRIGHIT MAGADAN
« Odpověď #13 kdy: 01 Listopad, 2023, 23:57 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0