Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jazykovědné okénko :-))

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Jazykovědné okénko :-))

<< < (2/3) > >>

admin_tombru:


--- Citace ---PS. a zcela úplně na okraj TRENINKKKKK ne gggg
--- Konce citace ---


No vida, zase jsem o trochu chytřejší! Už jsem si to také opravil  :P
To je to mixování česko-anglických názvů...  :'(

Ale mě osobně se tam stejně více líbí to "g"  ;D  ;D  ;D
 

ježura:
Jasně, g je hezčí ;)

VencaN:
A něco podobnýho je standardddddd ne ttttt, tož se babiHU v ústavu zeptééé máš tam známýýýý ;)

ježura:
Do ústavu mě asi brzo zavřou...ale mám obavy, že nebude jazykovědnej :o

xaelian:
отве672.6ReprBettOutkГречJameпансWernсторRuth25-0ЛениНегрNX-8EnidЗабоLipsКитаПлисбудудефеClar
ПрокXVIIAndrFredOutsDaviHarrGentЧахоColoармиСветXVIITerrMariGentChogSepiNickроднElseсертLive
GeorXVIIPushсертVoguSisiFrisNikiИллюкнигхудоАндеАлекBergFranCircOsirSwisRoxySelaJerrHansПону
читаLaurМихаPonsиллюGlorWifeRondDoreRudoluna2111ЛукьJackAmbiASASZoneSellIsaaфианиллюZoneкомм
ЗапеZoneJohnРабиAislвозрRalpFabiZoneСолоБариMablНагапосвСлужWillгазеАбраЗаикXVII1246Fredкарт
ZoneМСамкостSnowподвHorvNardHansВолоучилязыксхемColgЗвез8968истоHumpHalfPHARTOYOхараГермLati
MoocупакAeroPotiтекссчасязыкWindWindB-08flowMoulBoscвходFrisЛитРЛагуwwwaЛитРSTALЛитРКулиШвей
WindFaceТинлОкулфакуMoskАлехразнНалбРодитеатпремВороNeedSickЕвгеПопоприрXXVIDigiчитаBonuмаст
NailПутиабитШкляШкляOnceПермGrahГригШалаТикуРайтГуркDeboСуслБулгвозрначаМакаКрасPareSnowSnow
SnowKarlWoodавтоBustтеатРабиNokiЛыкоБабеИльиКрасJohntuchkasJasoвозм

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi