Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 HRADECKÝ MID - MČR OFF SNOW 2011

Diskuzní fórum > Závody

HRADECKÝ MID - MČR OFF SNOW 2011

<< < (2/9) > >>

Milan Petruželka:
Chtěli bychom požádat všechny závodníky, aby si dopředu v klidu a teple domova vyplnili chiplisty a prezentační formuláře (pro každou kategorii, ve které startují). Pomůžete nám tak urychlit páteční prezentaci a zmírnit zmatky a souboje o tužky při jejich vyplňování na místě. Odkazy na oba formuláře jsou na propozicích závodu v odstavci Organizace, nebo zde:

* Prezentační formulář  - Excel, PDF
* Chiplist  - Excel, PDFPřijímáme samozřejmě i chiplisty stažené z mushingu.

Děkujeme,
M.C. Metuje

martin_v:
a ja bych chtel pozadat, kdyby jste vyplnili i policka DID a RZT a pokud mozno spravne :-)

diky.

luciet:
diky za super zavody.

brzekm:
Obrovské poděkování všem pořadatelům za perfektně zvládnutou organizaci. Po pravdě jsem měl trochu strach z takového počtu závodníků, že to bude strašně dlouhé a bude se dlouho čekat. Nebyla to pravda a jak jsem říkal organizace šlapala jak přesýpací hodiny.
Přidávám odkaz na pár fotek, i když dneska nic moc. Jak jsem jel já i Evža, tak jsem neměl moc času fotit a ani kvalita není žádný zázrak, tak to berte jen tak pro pobavení.

http://brzekm.rajce.idnes.cz/Hradecky_mid_2011

Martin a spol.

MaUr:
Nápodobně. Absolutní spokojenost !!!!  Organizace bez zaváhání, trať super, počasí skvělé. A protože nečtu návody a tím pádem ani propozice, tak jsme přijeli do chatek bez spacáku. Pro Metujáky, potažmo Pavlu žádný problém. Za chvíli jsem měl deky, polštáře, zkrátka vše. Díky za všechno!!!!!!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi