Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mechanizmus uchycení line pri Bikejoringu na kole !

Diskuzní fórum > kola

Mechanizmus uchycení line pri Bikejoringu na kole !

(1/7) > >>

TomH - www.rebelsport.cz:
Cauky, mate nekdo fota - tipy, jak upevnit line na kolo s tim kusem te tyce a okem ? Diky za fotky - odkazy apod..

MaUr:
Je to sice staré téma ::), ale při brouzdání na netu jsem narazil na tento odkaz  http://www.nooksackracing.com/bikejoring.html
a jelikož je horko a s hafanama toho moc nenalítáme, tak je čas na vylepšování vybavení. Nevíte náhodou zda to lze sehnat i u nás? Hodně s tím jezdí poláci, ale ani na polských webech jsem na nic podobného nenarazil. A jako čech v tom hned vidím kousek silonu (nebo jak se ten matroš nazývá), pásek, sponka, sucháč....... ;D

Clara:
já dávám smyčku od šňůry rovnou kolem krku kola. ale jezdim jen se třema. zatim se mi to do předního kola nezapletlo.

čest práci a rukám klid

eva:
http://shop.vellacz.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=60&products_id=92&zenid=n1ujapqc9ut27tl4k5atrc8164
možná toto?

Tobi:
Cau Tome, myslim, ze to rozumny moc neni. Vim, jak se mnou cvici nas kun v zatackach - pokud ho mam uchycenyho primo na ramu. Predstava, ze mu pred kolo dam jeste takovouhle paku..... no nevim nevim... Daleko jistejsi je pasek. Pokud pes prizastavi, opre se ti lajna o riditka a hlavne vubec nemenis jizdni vlastnosti kola v zatackach. Hojky Tobi

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi