Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...

Diskuzní fórum > Plemena psů

SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...

<< < (2/9) > >>

Hrobníci:
...no Venco, ty stará strukturo, pěkně si to schytal...chceš se něco dozvědět a dozvíš se, že máš držet hubu,neotravovat a jít se učit na Moravu...no to sme to dopracovali. Přitom si se jenom slušně zeptal...zdraví Hrobnice, víceředitelka Hrobské jízdy, závodů pralesní ligy 5.třídy

newrace:

--- Citace: Hrobníci  04 Září, 2008, 15:53 ---Přitom si se jenom slušně zeptal...

--- Konce citace ---

Mne to moc slušné nepripadalo... Na takto hlúpo kladenú otázku sa väčšinou dostávajú aj hlúpe odpovede, takže sa nedivde ako Ondra zareagoval a zamyslite sa nad tým čo a ako sa pýtate ... Mne to pripadalo ako keby predmetom Vencovho príspevku bolo zosmiešňovanie a nie záujem o informácie z hľadiska predaja ... 

Hrobníci:
...znovu a znovu sem si přečetla Vencovu první otázku(první příspěvek) a nic neslušného a hloupého tam nevidím...a ptám se přece proto, abych se něco dozvěděl...Hrobnice

VencaN:
 :)tak jsem netušil, jak je troufalé se zeptat na rodiče štěňat a chtít vědět, co maj za  sebou  ???
Mě jen přišlo srandovní, když někdo oblbuje lidi "liniema" a přitom je zřejmé, že netuší co linie (z chovatelskýho hlediska) vůbec je.
Za těch víc jak 20 let co se flákám s haskounama po Evropě jsem ještě neviděl Belgičana, kterýmu by to lítalo(,ale asi už existuje,tak proto ta zvědavost  ;)). Mluvím teď jen o midu a longu, páč sprinty mě fakt neberou ;). Škoda ,že ti "2 rozlobení mužíci " se neumí podepsat,aby bylo zřejmé s kým se tu dohadujem...
Jinak štěňata po psech, co znám, rád vychválím...páč např.v LT1 jsou spřežení Romana N. a Michala Č. už léta v Evropě bez konkurence....tož asi tak  :D ;)

martin:
"zero linie" znamena, ze to v jeden moment zapichli, zacli uplne od nuly, vzali naky AH a sehnali na ne PP? :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi