Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 zase vyšší daně z bydlení :-/

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

zase vyšší daně z bydlení :-/

(1/94) > >>

Clara:
 :-[skvělé zprávy hned po ránu - chystají se na nás vyšší daně z nemovitosti 2-5násobek současné taxy. Pro ty, co žijou v baráku a třeba platí hypotéku docela mazec. to je tak sebrat psy a odstěhovat se do maríny jako Rudy D.

celý článek na seznamu:
http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/185214-dan-z-nemovitosti-nektera-mesta-zvysi-i-o-tisice.html

a skvělý příspěvek v diskuzi:
Miroslav Suchý, Praha
Beru plat a ten mi zdaní. Za tyto zdaněné peníze začnu stavět. Na veškerý materiál dostanu opět daň 19%. Zadlužím se na 30 let splácím půjčku a mám radost, že jsem dostavěl a že je to konečně moje. Tuto radost vám ovšem opět zdaní …. Pokud vás z toho klepne, státu to nevadí, za váš pohřeb dostane stát opět v podobě DPH to je ale vaše poslední daň.

HuskyW:
Jen podotýkám, že tohle nejsou peníze pro stát ale pouze pro města a je to rozhodnutí městského vedení (primátor, starosta...). Vím, že loni v Teplicích se zvedala daň z nem. 3x, ale o kilometr dál u nás se nic neměnilo a momentálně ani měnit nebude (doufám). Obírat holt musí každý  ;D

Takže to vidím na zřízení musherské obce  :D Akorát bude potřeba hodně velké území, kde bychom mohli všichni trénovat a bylo by to naše hájené území  8)

Clara:
tenhle zákon posvětil pan Topolánek a dál už to je opravdu na obcích - zda nechají koeficient pro výši daně "2" nebo ho sníží, či zruší...proč by ho ale rušili, když si město nahrabe do kasy..
a tak to je se všim

v našich podmínkách bývá často problém i trénovat a nemuset řešit (nebo rušit) lidi, myslivce atd...takže je to spíš na emigraci někam na Aljašku....

MiVo:
No, mám pocit, že tady nic nevyřešíš, ale máš dvě možnosti.
Dát se na víru, odprostit se od peněz, případně všechem svůj majetek věnovat církvi a pak ti bude šumák nějaké zvyšování daní. Nebo a to je smutné se musíš přispůsobit době a holt ty peníze vidělat.
Miloš

MiVo:
Na víru se nedám, ale asi navštívím nějaký kurz českého jazyka  ;D  ;D  ;D.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi