Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Prijezd na zavod den predem - je to NUTNOST?

Diskuzní fórum > Závody

Prijezd na zavod den predem - je to NUTNOST?

(1/56) > >>

zimon:
Je opravdu nutny prijezd na zavody den predem????


Puvodne jsem tuto otazku chtel smerovat jen na poradatele zavodu ........, ale zajimaji me vsechny nazory a jsem zvedavej, co se z toho vyvrbi.

Ota:
Ahoj, no podle mne to treba u mne zalezi jak daleko ten zavod je. Protoze nemam auto a jezdim vlakama a tak se vzdy vsude nedostanu na cas. Jinak v propozicich je psany do kdy musis dorazit zkrze vet. a jinak je to snad na Tobe. ;) Nevidiom duvod pokud stiham a dostavim se vcas jet den predem.

HelaL:
pár argumentů (jako expert na pozdní příjezdy o tom hodně vím :)
- psi běží líp, když nemají žaludek jak na vodě po přestálé cestě
- závodník je v menším stresu, protože když se probouzí už na místě startu, je to pohoda, standardní rituál
- když vyjedeš odpoledne-večer a něco se zvrtne, máš na to celou noc k dořešení
- pořadatel si odbude většinu papírování večer a udělá startku celkem načisto bez zbytečných mezer a dohlášek (když ji udělá ve čtvrtek, je tam spousta změn, když čeká až do soboty, jsou to nervy a startka visí pozdě)

Můj názor - pokud je dobré zázemí, je příjezd v pátek lepší pro pořadatele i účastníka i pro psy. Nutné u významných závodů (MR..)
Pokud je závod pouťák na větrné hůrce bez zázemí s malým počtem závodníků a start může být až ve 13 hod, dají se stíhat příjezdy i v den startu.

Alf:
Já jsem zas ten, co preferuje příjezd až v den závodů. Je to tím, že jezdím jen na závody do okruhu 100 km od trv. bydliště, což se dá v pohodě stíhat do 2 hodin cestování...odjezd z domu v 7:00 h  :D do 9:00 h registrace, starty od 10:00 h. Mě se tím snižují náklady na ubytování (spaní v osobním autě jednu noc nebo ve stanu se dá vydržet), cestování v noci, organizační záležitosti ohledně volna v pracovním procesu.
Myslím, že pokud by startující potvrdil účas v pátek v určeném čase např sms, tak by šlo startovku sestavit do konečné podoby, protože případů, že se něco cestou vysype nebude až tak moc... Pak stačí se dostavit k registraci a na vet do času..

sulika:
Souhlasím s Helou.U významných závodů je to i z hlediska pořadatele lepší když všechny procedury proběhnou v pátek.Start v 11 hod,příjezd v 9 hod.pobíhající závodník hledající veterináře,pokladníka,startovní číslo, no nic moc.U pouťáků bych to ale tak tragicky neviděl. ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi