Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pro všechny, kdo krmí syrovým masem

Autor Téma: Pro všechny, kdo krmí syrovým masem  (Přečteno 36856 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Paliza

  • **
  • Příspěvků: 50
  • Karma: +1/-8
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #45 kdy: 06 Červenec, 2012, 09:04 »
Trochu si připadám jako exhibicionista,že sem stále píšu,ale myslím,že to někoho zajímá jak probíhá léčba a rekonvalescence.Nikomu to samozřejmě nepřeju,ale kdyby....tak z toho může čerpat poznatky.Dneska je 14-tý den,kluci na tom jsou stejně-to znamená-zvednutá hlava,žerou sami,holky jsem už umístil samotné do kotce a zrušil antibiotika.

Offline Gwen a Dinulka

  • **
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +12/-2
    • Moje fotky
    • E-mail
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #46 kdy: 06 Červenec, 2012, 09:40 »
Jen piš, aspoň víme, že ty palce nedržíme zbytečně.  :)

pospa

  • Host
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #47 kdy: 06 Červenec, 2012, 11:48 »
přesně tak jen piš a hlavně když člověk čte že seto lepší tak jeto super ;)

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #48 kdy: 06 Červenec, 2012, 12:11 »
Hele Paliza..klidně piš..to že do toho nekafráme neznamená že nejsme s Tebou...přejem brzké uzdravení a do zimy at je vše O.K.....

lucía

  • Host
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #49 kdy: 06 Červenec, 2012, 18:51 »
ahoj, já taky strašlivě moc držím palce.. ty fotky uplných ležáků mne málem rozplakaly..myslela jsem, že leccos vydržím  :P
strašně moc držím palec, tlapky, všecko.
co mě teda rozsekalo - 2 dny.. tak jsem si říkala, žes to třeba nechal osudu týden, nebo tak a 2 dny to je mazec. za 2 tak krátkou dobu jsem to fakt nečekala. když jsme jeli pro poražené ovce, tak jsem měla hlavu v kýblu s vodou, zatíženou, přesně jak popisuješ... a krmila jí rozpůlenou až 3den od přivezení. v místě porážky v lednici nebyla /kdo by to tam dávala/ taky asi 2 dny. doma jsem vzala kýbl, šoupla do garaze, kde je tak 15-20 stupňů.. a nasypala k tomu teda ty mrazící vložky, voda vydržela na dotyk chladná. poslední hlava teda páchla dost, o to víc se na ní třásli, kýbl rozkraden. a pak si člověk přečte toto, uplně mě polilo.. já jsem akorát dbala na dodávání mrazících vložek a 2x vyměnila vodu za novou studenou, ale moc bych v těch hicech na to taky nesázela.
je dobře vědět, že stačí fakt málo. a je super, že už nevypadají víc mrtvě, než živě!

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #50 kdy: 08 Červenec, 2012, 19:24 »
 ;) ;)tak dochtóre co novýho? Jak to Radunka (děvče nejšikovnější) zvládla? Po víkendové relaxaci na Lužnici...jsem nažhaven na novinky...
moje prdelky po včerejši dietě papali jedna báseň  :D
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #51 kdy: 08 Červenec, 2012, 20:43 »
Za Palízojc tady nabonzuju včerejší stav  ;) Jako pozorovatel jednou za týden můžu zcela zodpovědně prohlásit, že ta změna k lepšímu je obrovská  :-* Včera jsem dodala nějaký bylinkový drogy, tak to snad půjde ještě rychleji  ;)

z Jonáška je docela pěknej alaskán  :-X


Uploaded with ImageShack.us

přetáčecí kreace  ;)


stojím, já stojím a "skoro" sám  :)







lucía

  • Host
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #52 kdy: 09 Červenec, 2012, 13:41 »
hurá, hurá !!!  8)
prosíme i následnou dokumentaci o postupu návratu do kondice  ;)

Palizova

  • Host
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #53 kdy: 09 Červenec, 2012, 14:32 »
Díky Verčo ;), jak je vidět na fotkách, klucí se opravdu začínají výrazně lepšit (aby ne, vždyt je to dnes 17 den!). Jonáš je na tom zatím lépe, sám si sedne, velice komickým způsobem se přesouvá po zahradě ;D a když ho držím, udělá pár kroků. Z toho má fakt radost :)

Cigí se taky snaží si sednout a přetáčet. Ani jeden už není na kapačkách, takže už pícháme jen antibiotika. Celkem pěkně žerou, tak snad brzo nebudou vypadat jako vyhublí, vopelíchaní alaskánci :)
Ke žrádlu přidáváme olej z ostropestře (na podporu jater) a kapičky Drag imun.
Holky jsou už normálně mezi hafana a nikdo už by na nich nic nepoznal.
Díky moc za držení palců a tlapek ;). Až budou klucí zdraví, začnem chodit venčit na volno na louku, chodit plavat a dělat vše proto, aby se kluci opět dostali do dobré kondice :)

Offline Hrobnice

  • **
  • Příspěvků: 69
  • Karma: +12/-12
    • E-mail
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #54 kdy: 09 Červenec, 2012, 15:33 »
Ahoj Palízovic, moc držíme palce a tlapky, ať to ještě zvládnete dostat se do dobré kondice a můžete běhat jako předtím. Díky za všechny informace, učebnice jsou jedna věc, ale praktický "opravdový" případ je něco jiného. I málokterý veterinář jen tak od stolu v ordinaci vyšťourá v hlavě nějaké hlubší znalosti o botulismu bez toho, aniž by to nastudoval z knížky. .Hrobníci

Offline Paliza

  • **
  • Příspěvků: 50
  • Karma: +1/-8
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #55 kdy: 12 Červenec, 2012, 09:24 »
Tak dnes 20 den. O holkách už nemá cenu psát, ty už jsou mezi ostatními jako by se nic nestalo. Jonáš už chodí sám, ale spíš polehává. Ciky má snahu vstát, ale zadní mu stále neslouží. Kromě indiánskejch kapek a olejíčku z ostropeřce nic zvláštního  nedostávají. Krmení alespoň 2x denně-nejlepší granulky s konzervičkou.

Offline Paliza

  • **
  • Příspěvků: 50
  • Karma: +1/-8
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #56 kdy: 13 Červenec, 2012, 08:21 »
Tady Ciky s Palizova. Dnes na hodinu přesně po jednadvaceti dnech, jsem se s pomocí tajtrdlíka na 5 vteřin postavil a stál jsem sám. Hned na to, jsem sebou sice zase fláknul, ale pro mě je to obrovský posun. Už i já věřím, že budu v pořádku. Už jsem totiž Jonášovi moc záviděl to jeho popocházení sem tam. :P :P

Offline Paliza

  • **
  • Příspěvků: 50
  • Karma: +1/-8
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #57 kdy: 17 Červenec, 2012, 09:17 »
Tak doufám, že podávám jedno s posledních hlášení. Bylo to hodně dlouhé, ale všichni postižení psi, jsou už na nohách a chodí. :D Bára ta nejstarší (12) je veselejší a hravější než před nákazou (včera teda spadla ze schodů a trochu si natloukla, koordinace a rovnováha asi ještě uplně v pořádku nebudou) Rozárka včera byla na dlouhém výletě s Ráďou-vše zvládla, stále na volno a je mnohem poslušnější. Ciky včera poprvé sám vstal a už si zajde kam chce, chůze,jak když má jeden a půl promile. Jonáš, ten pil trochu  míň, ten má jen 0,8 promile. Holky jsou už normálně ve výběhu s ostatníma. Klucí v kotci sami -jsou ještě hodně slabý a někteří jedinci by mohli využít jejich indispozice . :P

svepat

  • Host
Re:Pro všechny, kdo krmí syrovým masem
« Odpověď #58 kdy: 17 Červenec, 2012, 13:43 »
Mám z toho radost přeju jim úplné uzdravení a ještě hodně ,hodně úspěšných závodů.Péťa