Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu

Autor Téma: Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu  (Přečteno 6558 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

guest

  • Host
Ahoj vsem,

...vcera jsem na Aukru objevila krmivo pro psy Fitmin za velmi slusnou cenu. Je tahle znacka pro meho malamuta vyhovujici?

http://aukro.cz/item1048245814_krmivo_fitmin_super_cena.html


Diky Karolina

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #1 kdy: 21 Květen, 2010, 08:17 »
Fitminem jsem jeden čas krmil a je to takovej horší průměr, přirovnal bych ho ke K9, eminentu, britu a pod., když si připočítáš cenu dopravy, tak to zase taková palba není. Výborné výsledky jsme měli s krmivem PRO-PAC.

Offline martinr

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #2 kdy: 21 Květen, 2010, 09:10 »
zdarec,

me psy nekrmim temer nicim jinym nez timhle "horsim prumerem" a rekl bych ze jsem v lonske sezone nemel uplne nejhorsi vysledky :D

http://mushing.cz/index.php?kod=&modul=zavody&m1=vysledky&rok=2009&czavodu1=21
http://mushing.cz/index.php?kod=&modul=zavody&m1=vysledky&rok=2009&czavodu1=18
http://mushing.cz/index.php?kod=&modul=zavody&m1=vysledky&rok=2009&czavodu1=24
...
ale je pravda ze kdybych jim treba daval PRO-PAC tak by ho taky zrali :)

cus Martin
« Poslední změna: 21 Květen, 2010, 09:12 od martinr »

MiVo :-)

  • Host
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #3 kdy: 21 Květen, 2010, 11:58 »
Stoky,
opět mě zaráží tvé moudré hodnocení šedého průměru.
V současné době krmím K9 a musím říct, že jsem spokojený. Zkušenosti mám s nutramem, chicopee, genesis a K9.
Ale určitě by jsem nenazýval K9 šedý průměr  ;).
Jaké výsledky máš na mysli?

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #4 kdy: 21 Květen, 2010, 12:13 »
 :D jo chlapci, je až s podivem, po jakejch šrotech se ještě psi dokážou pohybovat  :D
hezky má popsáno co a proč krmit  fajfka... ve zkušenostech
jinak si myslím, že jakéko-li granule vyráběné tepelnou extruzí, je jen spečenina "čehosi" posypaná
umělými vitamíny v rámci velkého kšeftu s lidskou pohodlností a hraní si na "zdravou výživu"  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

pospa

  • Host
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #5 kdy: 21 Květen, 2010, 13:13 »
ach jo stoky zase reklama a rejpání že tě to ještě baví.Každej máme skušenosti s něčím jiným a rozhodně nebudu pomlouvat,protože někdo jinej s tím muže bejt spokojenej.Jo a pokud ti na tomto příspěvku něco vadí tak dneska to mužem probrat v Hostěnicích u pivka-modrej Ford ze žlutým pruhem ;D

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #6 kdy: 21 Květen, 2010, 16:46 »
2pospa:
Reklama? Kde? Chtěla znát názor, tak jsem ho řekl. Do koho jsem rejpl, koho urazil? Výrobce granulí? Opravdu nechápu.....
zkušenost=zkouška, možná to pivo s tebou i skousnu :)

2MiVo:

Začínám si myslet, že si mnou posedlí.  ;D
Vytáhni si hlavu z prdele a přečti si co psala Karolína, z jejího textu se dozvíš, že krmí granulema a vlastní jednoho malamuta, z čehož vyplývá, že zřejmě tento pejsek nejezdí ve spřežení. Dále je z textu jasné, že Karolína hledá granule střední třídy v určité cenové hladině. Já jsem ji poradil PRO-PAC, protože má lepší stravitelnost, nižší krmnou dávku, než K9, fitmin a pod. a mám s ním dobrou zkušenost, když jsem línej krmím granulema, beru to co mám doma, žádnou značku nepreferuji, protože z 99% krmíme maso.
Nereaguj na mě, ale na Karolínu a dej jí pádné podměty k výběru granulí, nějaké zkušenosti s různýma značkama máš!

2Katka:
Dobré srovnání krmiv najdeš na www.mujpes.cz , kde je přepočet krmné dávky na váhu psa a cena krmné dávky.
Ceny porovnej na zbozi.cz, nezapomeň na poštovné.

na 45kg psa dáš 325g Eukanuby, 383g PROPACU, nebo 675g K-9....najdeš zde i srovnání stravitelnosti atd., vše ovšem záleží na kondici psa (v tréninku se dávka rapidně zvedne).

2Venca: Fajfka to napsal moc pěkně a ve všem se ztotožňuji, doporučuji přečíst všem začínajícím.

MiVo:-)

  • Host
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #7 kdy: 22 Květen, 2010, 08:25 »
Koukám že jsi odborník přes pravopis, výživu a koloběžky.
Aniž by jsi nám vysvětlil jak je to s patentovaným rámem na koloběžce WOOX, začínáš tu rozdělovat granule do kategorií.
Takže když napíšeš A, uveď i B. Když napíšeš že jsi dosáhnul výborných výsledků, napiš taky jakých. A to víš, já ti potom musím napsat, protože si myslím že kecáš.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #8 kdy: 23 Květen, 2010, 09:17 »
Koukám že jsi odborník přes pravopis, výživu a koloběžky.
Kluci, takhle to nepůjde dále... Slibiji že budu mazat každý další příspěvek ze soukromé války Mivo - Stoky.

Mivo - netlač prosím do každého příspěvku koloběžku, v tomto vláknu je to zcela mimo mísu.

Výběr granulí:
- z příspěvků si každý musí přebrat, kdy reklamuje prodejce svou značku, závodník svého sponzora a kdy jde o vyzkoušenou referenci.
Váhu mají hlavně reference typu Krmím značkou Alík 10 psů (25 kg), psi sežerou každý 300 (..) gramů, přidávám ještě (...) a psi vyjíjí denně aktivitu (...) a dosahují výsledky (..).
- doporučená značka nemusí sedět konkrétnímu psovi a podmínkám, už za 14 dní by mělo být jasné, zda vyhovuje (malé tuhé bobečky, psi nehubnou, (přibírají), jsou v kondici, kvalita srsti)

Stoky - když napíšeš jasně, že jsi prodejce, máš X značek granulí a zákazníci po zkušenostech preferují určité řady (z určitého důvodu), bude to taky reference (a bude jasná tvá pozice).
 
« Poslední změna: 23 Květen, 2010, 09:21 od HelaL »

MiVo

  • Host
Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #9 kdy: 24 Květen, 2010, 07:58 »

Kluci, takhle to nepůjde dále... Slibiji že budu mazat každý další příspěvek ze soukromé války Mivo - Stoky.
[/quote]

Tak jo,helo,už nic psát nebudu, slibuju.
Nevím co by jsi mě měla mazat  ;) , uklidňuji tě, že se nejedná o žádnou válku, pouze reakce na pro mě scestné rady a hodnocení  ;), a hlavně nechápu, koho nebo co tu stále hájíš.

Pěkný den a sbohem


pospa

  • Host
Re: Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #10 kdy: 24 Květen, 2010, 09:35 »
není nad to si popovídat u pivka jak jsme to ze Stokym udělali a mohu mu touto cestou poděkovat za super víkend a hlavně páteční večer u pivka a táboráku ;)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #11 kdy: 24 Květen, 2010, 09:36 »
a hlavně nechápu, koho nebo co tu stále hájíš.

Miloši, hájím víc věcí
- udržení minimální úroveň této diskuse.
Všichni, kteří přečetli tvé příspěvky, už znají tvůj názor na Stokyho, kolobrndu - nemusíš ho podvacáté opakovat v každém tématu.
Stoky si samozřejmě tvůj útok nenechá líbit...dál je to celkem jasné a s prominutím - nikoho už to nezajímá. Navrhuji tento díl přeskočit. Proto ta pohrůžka.

-Stokyho? Ostatní mu taky dávají (a budou dávat) zpětnou vazbu tak, jak si některými příspěvky zaslouží (martin v - adekvátní, zasloužené, stručné, nespouští flame.. pospa, zimon, tobi a další - ozvou se)

-sebe - hašení požárů v diskusi bere čas, mám ho věnovat jiným věcem; v kolobce jsme zainteresovaní (to lidičky už určitě vědí). Pokud to admin vyhodnotí jako ztrátu objektivity, může mi vzít práva :)  Snažím se balancovat jak to jde, ale zase kolobka - u granulí -to už na mě bylo moc.
« Poslední změna: 24 Květen, 2010, 11:39 od HelaL »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Na Aukru se objevilo krmivo Fitmin za velmi rozumnou cenu
« Odpověď #13 kdy: 01 Listopad, 2023, 09:41 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо