Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Reingers 2015

Autor Téma: Reingers 2015  (Přečteno 19489 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Musher z leknutí

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #30 kdy: 09 Říjen, 2015, 05:32 »
 ;D Ty jsi Martinéééééééééé strom zelenýýýý ;)

leklý musher

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #31 kdy: 09 Říjen, 2015, 09:18 »
typické...jeden o voze, druhý o koze. jedni řeší, co by se dalo zlepšit, druzí plácají o nějakém "nucení" jezdit na závody a třetí pro jistotu sprinťákům zakazují v rubrice diskuze diskutovat :)) pospa pojede mid a všichni máme "blbé keci". to je blázinec.

pospa

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #32 kdy: 09 Říjen, 2015, 10:29 »
spíš jde vo to že místo vděku že se toho vubec někdo ujmul jsou jenom na pořadatele nadávky,i když muj názor je že raději se letos mid měl vodpískat a v klidu najít na příští sezonu jinou možnost,teda pokud se toho neujme znovu Jarda a doufám že ho tyhle zmatky přesvědčí že se toho znovu ujme.To je názor obyčejného sprintového jezdce i když mám za sebou i jeden mid i když omylem  ;D

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #33 kdy: 09 Říjen, 2015, 11:53 »
Diskuze má smysl jen tehdy, diskutuje-li se věcně.
2x jsem zmínil rozčarování nad délkou tratě v daném období a vcelku nesportovní logičností sledu podzimních republik, tedy mid týden před sprintem.

Jaké odpovědi se mi dostalo? Žádný. Tedy nebudu-li brát v potaz nesmysly o tom, že mám být všem okolo vděčnej, případně si udělat vlastní závod, že si pak někteří ten mid rádi zajedou, o natěšených medailistech, že je to vlastně spíš taková rodinná sešlost (málem jsme začal hledat v propozicích, jestli mám přivést vlastnoručně upečenou bábovku), že sprinteři se nemaj srát do midařů apod.
Ty dva anonymní chytráky nepočítám vůbec.

Rád se nechám ubít argumenty, ale tohle fakt ne.

Jestli mi někdo, kdo alespoň jednou v životě ujel 18km v kuse, napíše, že sem vedle jak ta jedle, vím kulový o natrénování, načasování a o závodění, že ta délka je teda naprosto v klidu a že pořadí republik má logiku. Ok. Když nic, alespoň to bude k věci.

MartineU, umíš si představit, jak by se všichni mohli dojebat, kdyby měl být Horník třeba na 10km?
Ve vlákně k Vroutku holky řešily, že prvně deklarovaných 8 km je prostě moc a byly upřímně rády za variantu 6,5 km.
Na FB je x-dotazů k Horníku, kolik že teda ta trať bude mít. Jak kdyby to každej rok lítalo o 1-4km. Ale prostě to lidi z pochopitelných důvodů zajímá.
U midu se ale vytvořila jakási iluze, že je vlastně fuk kolik to bude, hlavně ať je to hodně. A po cestě spousta rumovejch kontrol. Však těm midovým pomalu klusajícím pejskům to je fuk.
A že spousta lidí pustí psy do závodu, na kterej nemaj natrénovaný, je samozřejmě smutnej, nikoli ojedinělej fakt. Ale stavět by se na tom obecně nemělo.

Chápu, že Reingers byl kompromis. Je fajn, že se toho Palíza&spol. chytl a snaží se udělat maximum. Tohle není o Reingers jako takovým, ale obecně o přístupu k midový republice. Bylo by fajn to nemíchat.
Ale na druhou stranu, že nebude Běleč se dost dlouho vědělo a jak jsem psal, varianta podzim bez republiky by mi přišla v dané situaci schůdnější. Třeba to v budoucnu bude jinak, třeba letošek ukáže, že je to vlastně v pohodě. Se uvidí.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #34 kdy: 09 Říjen, 2015, 14:20 »
To, že by měl Horník 10 km si představit umím. Ale už by to nebyl sprint. Ten je tuším na suchu do 8 km. Ale i těch 8 km by stačilo, aby měl nenatrénovaný sprintový pes dost. Důležité je, aby to bylo avizováno dopředu. Což bylo.
Hele jde jen o tohle. 100 lidí, 100 chutí. Na schůzi předsedů nebo jejich zástupců (škoda, že jsi tam nebyl vyslán) se tento problém řešil. Byli tam defacto 3 druhy zástupců. Někdo a těch bylo nejméně řekli, letos MID ne, protože není kvalitní a odpovídající trať. Další předpokládám midaři řekli, že by ale bylo dobré MR v midu udělat, že se najdou určitě lidé-musheři, kteří by si to rádi zajeli a to i přes to riziko, že je to brzo. Pak tam byli někteří jako já, spriňťáci, kteří přeci jenom tomu midu nerozumí toliko a bylo jim to tak říkajíc "jedno". Zkrátka chápal jsem, že kdo bude mít chuť a zvládne natrénovat psi, tak pojede. Možná chyba...
Rozhodně je mi jasné z této zkušenosti,  že pokud Metujáci příští rok mid dělat nebudou a nepřijde někdo z novou tratí, tak mid příští rok nebude. Podotýkám, že aby někdo dělal MR v midu, musel by už letos midový závod pořádat. Takže možností spočítáš na prstech jedné ruky.
Jinak jedno je jasný. Po bitvě je každý generál.....   i já jim občas byl :-)
Ale jak říkáš je to diskuze a příště budeme všichni chytřejší a rozhodneme lépe....... How,domluvil jsem. Zbytek na Horníku u piva.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #35 kdy: 09 Říjen, 2015, 14:33 »
2Marťas: vidíš, jak jsme si pěkně pokecali :-) A teď zpátky k nekonečnýmu, milionkrát omletýmu tématu "jakou kolobku si mám vybrat?" :-)

2Tombru: Možná by bylo dobrý přesunout část tohohle vlákna pryč. Ať se to tu nemotá, stejně to s Reingers nemá moc společnýho. Dík.

B

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #36 kdy: 09 Říjen, 2015, 23:18 »
Pro Dog Friendly Kennela:
Parkrat jsem tech 18 km ujel, tak se k tomu vyjadrim.
- Z terminu nadsenej nejsem, ale vim o nem predem a budu trenovat tak, abych se s tim popasoval. Vim to predem a proste tomu trenink prizpusobim. Jak to dopadne, nevim. Neni to idealni, ale je to pro vsechny stejny. Spis mi vadi, ze nevim, jak tam vypada trat. Nikdy jsem v Reingers nebyl.
- MR ve sprintu je mi u prdele. Pojedu tam, protoze tam mladej pobezi canicross. Jinak bych tam nejel. Po Reingers me zajima mid ve Stochove a Belci, ne MR ve sprintu.
- Taky jsem mel sprintovyho psa, kterej po mesici trpelivyho treninku ubehl 5400 metru, ale 6 km uz ne. Proto chapu, ze se sprintaci zajimaji o delku trate. Ted mam psy, kteri behaji okolo hodiny a trenink je jinej a bavi me to daleko vic. Nemusim resit, jestli se mi pes na trati napije z louze, nebo ne.

Burak

Kacper Stanek

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #37 kdy: 13 Říjen, 2015, 19:34 »
Dobrý den, jsem poslal žádost před dvěma týdny a byl jsem na seznamu, a teď se podívejte na seznam nemám ma.Na strana nemůže odeslat oznámení. Casper Stanek mid SC2

Offline brázdič

  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #38 kdy: 13 Říjen, 2015, 19:54 »
Ahoj, mně potvrdil přihlášení Roman Novotný- zkus napsat přímo jemu, jestli s tebou počítají. novotnyroman@seznam.cz
Teď jsem se díval na seznam, a je to trochu zmatené (snad nebudu ukamenován...)- je tam např. 6 kategorií BKJ... SC2 tam není nikdo, jen MSC a MSC2. Snad se to vše na místě nějak srovná ;)
Brázdič
all go no slow...

Kacper Stanek

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #39 kdy: 13 Říjen, 2015, 21:21 »
ok děkuji. Jsem napsal

Kacper Stanek

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #40 kdy: 16 Říjen, 2015, 07:28 »
Napsal jsem ale nedostalem odpověď. mít někoho kontakt z Panem Novotnym?

RadkaN

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #41 kdy: 17 Říjen, 2015, 07:03 »
Promiň, už ti jdu odepsat.

RadkaN

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #42 kdy: 17 Říjen, 2015, 07:04 »
Promiň, už ti jdu odepsat.

NovotnáR.

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #43 kdy: 21 Říjen, 2015, 16:21 »
Možná by se někomu mohla hodit informace, kde je v Reingers úvaziště, přikládám tedy souřadnice:  48.9717897N, 15.1540242E
Místo registrace je hospoda Uitz v Reingers na návsi (jak je v propozicích), cca 700 metrů od úvaziště.

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #44 kdy: 26 Říjen, 2015, 15:36 »
Přidávám odkaz na fotky z Reingers:
http://brzekm.rajce.idnes.cz/Reingers_2015