Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tipy na čelovky - testy aj.

Diskuzní fórum > Vybavení

Tipy na čelovky - testy aj.

<< < (2/94) > >>

Michal M.:

--- Citace: VencaN  09 Listopad, 2009, 20:00 ---Tak silné světlo je však nepříjemné pro protijedoucí spřežení a tak ho musím rukou tlumit,
...to budou mít srnky radost  :( , a co teprve zelení hoši  >:(

--- Konce citace ---
No právě když vidím 100m do dálky a vidím, že předemnou nějaký zvíře stojí, nebo se pohybuje tak raději přibrzdím, nebo zastavím a  jsem potom ve střehu. S čelovkou to je docela šok když na poslední chvíli uvidím jak mi prasata začnou skákat těsně před spřežením...není to dobrý pocit přes den natož v noci. Zelení hoši jsem přede mnou nikdy skákat neviděl :D

michalcz:
Mám Silvu 478 parádní věc, světlo fakt super. Ale pak se naskytla možnot mít na testování Alphu a to je teda fakt dělo, na kole moc příjemné světlo. Už se nebojim tmy :-) Kdyby někdo chtěl tu 478 tak rád prodam.

TomH - www.rebelsport.cz:

--- Citace: michalcz  19 Listopad, 2009, 20:00 ---Mám Silvu 478 parádní věc, světlo fakt super. Ale pak se naskytla možnot mít na testování Alphu a to je teda fakt dělo, na kole moc příjemné světlo. Už se nebojim tmy :-) Kdyby někdo chtěl tu 478 tak rád prodam.

--- Konce citace ---
cinkni mi - mas cislo v diskuzni poste.. thx.. ;)

zimon:
Michale, az prodas tu Silvu 478, tak by jsi mohl ode mne koupit to kolo a ja bych si pak koupil tu Alphu.:))))

Ladan:
Nemáte někdo zkušenosti s čelovkou Princeton Tec Yukon HL?

http://www.mall.cz/vykonne-celovky/princetontec-yukon-hl-09

http://www.svetoutdooru.cz/prehledova-tabulka-celovky/

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi