Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hledam spolujezdce na karu

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Hledam spolujezdce na karu

(1/5) > >>

teta:
Ahoj lidicky,obracim se na vas s prosbou o pomoc. Urcite se nepotykam s jinymi problemy nez vy. Psi a jejich nevychovani panicci, myslivci a pod... Moje  situace je ztizena o to, ze mam dve male deti. A tudis nemuzu vyjet kdy chci. Napr. pozde vecer, nebo brzo ano jako driv. Moji PSI jsou pro me vsechno a vzdy vyplnovali veskery muj volny cas. Strasne tezce nesu, ze je ted u nas vsechno jinak. Rada bych poprosila nekoho o pomoc pri trenincich. Dekuju teta

franta:
Asi by nebylo špatný napsat odkud jsi :) ;)

teta:
Omlouvam se. Mam sklony strasne se rozpovidat a tak jsem vcera napsala clanek na tri stranky a pak z nej udelala vypis. Sem tam se mi pak stane, ze se vytrati dulezite veci. Tedy bydlim kousek od Prahy smerem na Jesenici. Momentalne mam 4 AM. Rada bych i treba nasla nekoho v blizkem okoli pro spolecne treninky. Nejsem zacatecnik, v malamuti smecce ziju uz 17 let. Ale ve vsem jsem samouk a ridim se jen citem. Uvitam kazdou radu,rozhovor,sdelenou zkusenost. teta

teta:
No asi mate vsichni svych starosti dost. Reknete mi jen jak to delate,zkloubit tenhle zivotni styl s rodinou a praci. Dokud nebyli deti bylo to jednoduchy. Prace byla takova, aby stcila pokryt naklady a zbylo spoustu casu na pejsky. Mozna je to tim, ze sem na vsechno sama,mozna delam neco spatne. Poradite mi prosim? teta

ježura:
Když ono je to těžký reagovat, já jsem vlatně nepochopila co chceš? Zátěž na káru (a případného odháněče ratlíků a koček), parťáka s vlastními psy na trénink, něhoho kdo ti projede psy když nestíháš a nebo poradnu "kterak všechno stihnout" pro zaměstnané musherky s dětmi?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi