Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 hradecky mid ´08

Diskuzní fórum > Závody

hradecky mid ´08

(1/5) > >>

martin:
jak to predbezne vypada s povrchem v belci?

karel:
včera jsem tam byl, - moc pěkně, někde bahno, někde sníh, u cesty navezené kameny a složené dřevo, ale snad to dopadne

HuskyW:
Fajn, přesně na tohle jsem se chtěla zeptat také  :) Je tu někdo, kdo by byl ochoten nám zvědavým zdaleka nahlásit stav sněhu tak, jak vypadá např. ve čtvrtek?
Díky díky, Lucka W.

MiVo:
Včera jsem  byl v Bělči trénovat, vedlejší cesty cca 2 - 4 cm sněhu, svážnice bahýnko. Jinak u hlavní svážnice po startu složené klády a potom nějaké šutry. Všechno bylo sjízdné v pohodě.

zimon:
Na sane to jiste neni, a pomalu mizi i ta trocha snehu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi