Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ME Savalen, Norsko 2016

Diskuzní fórum > Závody

ME Savalen, Norsko 2016

(1/6) > >>

Czech Racing Kennel:
Včera byl deadline na zaplacení startovnýho a bude to teda našlapaná česká výprava.... celých 7 lidí :-( 3x Askino, 3x Sokol + 1x Bask.

MR v SKJ, tedy nejdostupnějším mushingu ever - single disciplíny, ještě včera přihlášeno pouhých 13 lidí, z toho jeden 2x.

ME pro čistý na Slovensku, co víc si přát z pohledu PHM+ceny obědu a taktéž pouze 13 lidí.

Teda tohle hobby, některýma výsostně nazývaný sport, jde vážně na dračku :-)
Zimy jsou a budou jen horší, bohužel, ale to je nás fakt tak málo nebo většinu baví víc sbírat doma hovna než někam vyrazit na závody??? A je fakt jedno, jak moc je kdo bere vážně...
Možná jsou vážně budoucností mushingu jen lidi navlečený v nonstop hadrech, co smaží psy v letních teplotách při hrozně trendy zábavě - CC :-(

Jan:
No tak třeba někdo na zimní závody jezdit nechce. Nechce si kupovat slušné vybavení za tisíce plus platit ubytování nebo třeba jet na závody přes celou republiku. V létě tito lidé mohou spát ve stanu a jako vybavení jim stačí běžecké boty.

Kryspi:
Teda smysl tohohle komentu mi celkem uniká Martin Vrtěl ... Náš prezident je debil a rozděluje lidi ... v mushingu žádný Zeman není a rozdělení je totální :( Zvládneme to sami. Takovýhle koment jen dělá zlou krev. Jako představitel svazu by sis ho mohl odpustit. Mísečky - obecně akce Sokola - někteří ignorují záměrně, lyže a pes je fakt super. Mimochodem nonstop se snaží dostat lidi i do této disciplíny, nejen do CC. Jsem zvědav kolik lidí bude v Německu, kde budou mít české C tajné MR a medaile si pak dají cestou domů na benzínce ... podle mě chybné rozhodnutí. ME Norsko je daleko a tak bych si těch přihlášených raději vážil, než se posmíval malému počtu!

Czech Racing Kennel:
Jen krátce, aby ti to neuniklo. Kdo je přihlášenej na ME netušíš, jinak bys nenapsal takovej blábol.
Obecně do letních aktivit si rejpnu kdykoli, jsou mi totálně proti srsti. A kdo je s nima spojenej je známo.
V jednom máš pravdu, někteří Mísečky ignorují záměrně, nikoli kvůli obtížnosti trati (nechápu v čem vyniká oproti jiným), ale kvůli pitomýmu (ne)stake-outu z pohledu spřežení a tahání psů mezi návštěvníkama než se dostaneš k saním - třeba já. Holt daň za standartní lyžařskej areál. Nicméně pro singly určitě bez problému.
A měl by ses trochu uklidnit v označování lidí debilama. Sice vůbec netuším kdo seš, ale klidně Jiřího nahraď.

zimon:
Martine, ta "trendy zabava CC" se v evrope beha dela, nez ty delas mushing!!!!!!
A obcas se stane, ze nekdo z CC zacne jezdit i sprezeni.
Jinak TOP obdobi v poctu lidi startujicich na mushingovych zavodech uz probehlo a lepsi uz to tezko bude, neni snih a ne kazdeho bavi jezdit jen na blate, "hospodarska krize", zavodni psi odrostou drive nez se uskutecni snehovy zavod, atd.
Vyjimkou jsou nektere midove zavody(Janovicky, Belec), co je vice spolecenska akce nez sport.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi