Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 čelovky

Autor Téma: čelovky  (Přečteno 4238 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Ufo

  • Host
čelovky
« kdy: 10 Prosinec, 2010, 17:52 »
Můžete mi prosím někdo kdo tomu rozumí, říct, jestli  svítilna ( není čelová) s označením  12x led  ( doba svitivosti pry 24 hod, ale jíž po třech hodinách je znát značná únava) má větší výkon než ta nabízená od Hely? Jaké vhrá světlo? Tj úzký kužel, nebo rozptýlene?

No píše tam o nejakych lumenech, ale to mi nic neříká

MiVo

  • Host
Re: čelovky
« Odpověď #1 kdy: 10 Prosinec, 2010, 18:29 »
Doba je taková že kdokoli nabízí cokoli odkudkoli ( China  :D ). Kvalitní výrobci s atestama a korektními údaji přicházejí o zákazníky.
Hloupneme, rozhoduje cena, pěkný obrázek,líbivé kecy,...to je moderní marketing. A když nemůžu prodat, stlačím cenu na minimální hladinu a poseru celý trh. Co čech to obchodník  ;D.
Jediná cesta, nevěř obchodníkům a ptej se na letité zkušenosti s výrobkem  ;).

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: čelovky
« Odpověď #2 kdy: 10 Prosinec, 2010, 18:33 »
Můžete mi prosím někdo kdo tomu rozumí, říct, jestli  svítilna ( není čelová) s označením  12x led  ( doba svitivosti pry 24 hod, ale jíž po třech hodinách je znát značná únava) má větší výkon než ta nabízená od Hely? Jaké vhrá světlo? Tj úzký kužel, nebo rozptýlene?
No píše tam o nejakych lumenech, ale to mi nic neříká

12 led  svítilnu seženeš už za 70 Kč :)  ale není LED jako LED..

Ty lumeny jsou důležité:
Pro orientaci - 7 lumenů - to je jak normální LEDková čelovka bludička, můžeš s tím provádět běžnou obsluhu psů, chodit..
50 lumenů - už komfortně jedeš týmem a vidíš
vynásob to 4... a dovidíš opravdu daleko a slušně.

Kužel HP (jestli ses ptala na HP..?) je velmi příjemný - má intenzivní střed a postupně se do stran zeslabuje, až se rozptyluje do tmy, není to vysloveně ostrá výseč, neruší to, vidíš i periferii.
« Poslední změna: 10 Prosinec, 2010, 19:14 od HelaL »

MiVo

  • Host
Re: čelovky
« Odpověď #3 kdy: 10 Prosinec, 2010, 21:49 »
Tak jste si nějak na ty moje keci zvykli a neodporujete, jak s kvalitou krve tak kvalitou materiálu.
Konečně,... děkuji za uznání !!!

Ufo

  • Host
Re: čelovky
« Odpověď #4 kdy: 11 Prosinec, 2010, 09:55 »
Ty moje baterky jsem si kupovala v prodejne Ampér, pry to byla jedna z nejkvalitnejsich baterek.  Levna taky nebyla a sviti celkem dobře, jen bych potřebovala něco na vystřídání, mám v plánu na Nonstopu jezdit jen v noci ( psi jdou líp) a chtěla bych aby to svítilo minimálně jako ty co mám tedˇ .

Zatím jsem ( nevytahuji se, konstatuji ) nevidela na zavodech mimo Merhyho světlometu více svítivejsi baterky než mám. No je možny že zrovna nemeli plny vykon svitu.

No možná  jste nekdo minuly rok předjíždel pomalé saně s dvěma svetlama privazanyma pod veží saní, tak víte co mám na mysli.

Ufo

  • Host
Re: čelovky
« Odpověď #5 kdy: 11 Prosinec, 2010, 11:01 »
Jejda, jsem pako, vypadlo mi tam že to bylo na Šedivackove longu minuly rok.

tady je odkaz, tyhle mam

http://shop.emos.cz/zbozi/1433010020-nabijeci-svitilna-halogenova-3810-s-led-diodami

martin_v

  • Host
Re: čelovky
« Odpověď #6 kdy: 11 Prosinec, 2010, 23:56 »
Tak jste si nějak na ty moje keci zvykli a neodporujete, jak s kvalitou krve tak kvalitou materiálu.
Konečně,... děkuji za uznání !!!

ignorace je v podstate nejlepsi.
ale trefne receno.. kecy. bravurni sebekritika, by jeden od mistra volfa necekal.
je to mylny dojem, nebo se neumis vyporadat s konkurenci z dalnyho vychodu?? vsechno to legracni brojeni vuci made by china???

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: čelovky
« Odpověď #7 kdy: 12 Prosinec, 2010, 10:03 »
Ufo: ...doba "malinko" pokročila... :-)

AURORA SSC P7
Obecně hledej LED P7 = 900lumenu. Vse co je pod 900 je spis na pripravu granuli. :-)

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15739~r.36212290
http://www.sunsetbike.cz/?nocni-freeride-svetla-aurora-ssc-p7-aneb-svetla-jako-od-traktoru-!!!,23

A pokud to chces na hlavu, budes si muset priplatit. ...aspon 2.000,-

Cus Tobi


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:čelovky
« Odpověď #9 kdy: 01 Listopad, 2023, 13:16 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:čelovky
« Odpověď #11 kdy: 02 Únor, 2024, 00:31 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0