Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 NONSTOP 2011

Diskuzní fórum > Závody

NONSTOP 2011

(1/18) > >>

VencaN:
Tak jsem včera konečně rozhejbal poslední nepohyblivé kolo u chlaňovky a dnes v 9:27 zahájil trénink na N 2011  :D
vzhledem k tomu, že se kola nijak  lehce nepohybují (spíše naopak), nemusel jsem ani nakládat bandasku s pískem  ;)
Lesáci nám v létě z krásnejch lesních,travou a  mechem porostlých pěšinek udělali tankodrom....
 Psi jsou lehce obézní (alespoň budou mít z čeho nasvalit  :D )takže  tempo na začátek zcela obvyklé  ;)
káru asi promáznu až po silové fázi tak někdá v půli prosince  ;)
a co vy pardi?


Ufo:
Pardi se nehlásí,  ;)ale Ufo ;D se přestalo bát tmy od 1. řijna má 200 kiláčků.

VencaN:
 :D no jo, ale u tebe to nemá s tréninkem nic společnýho, spíš bych napsal navejletováno  ;)

Ufo:
No však bych chtěla letos navejletovat na Veclově  5tistovku.

VencaN:
 :) tak to buď budeš muset kapánek zrychlit, nebo jezdit víc jak 13hod denně a tak jen dvě 4hod přestávky...4 dny po sobě... a to by mě teda asi nebavilo a psy  už vůbec  :(
 :D no uvidíme na místě, co kdo a jak  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi