Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 HILL's cup 2010!!!!!!

Diskuzní fórum > Závody

HILL's cup 2010!!!!!!

<< < (2/58) > >>

zimon:

--- Citace: HelaL  04 Duben, 2010, 07:58 ---A ten trojboj je fakt síla. Chápu snahu o snížení počtu vyhlašovaných kategorií... ale... při vyrovnanosti startovního pole na kolečkách se tím posunuje těžiště na CC a kvality lidského závodníka.
Šanci vyhrát má průměrný pes s vynikajícm běžcem.
Předpokládám že to byl záměr pořadatelů..?

--- Konce citace ---

Helo, neverim, ze vyhraje prumerny pes s vynikajicim bezcem.  A muzeme uzavirat sazky.
Muj tip je Martina Stepankova, pokud do toho pujde.
A pak Jirka Suchy.

P.S.: Co je prumerny pes?

TomH - www.rebelsport.cz:

--- Citace: zimon  04 Duben, 2010, 08:10 ---
--- Citace: HelaL  04 Duben, 2010, 07:58 ---
A pak Jirka Suchy.


--- Konce citace ---

Honziku, kdepak  Jirka... Ja jsem vcera oprasil tenisky, vzal jsem v tom vedru na sebe spartakiadni trencle a pelasil jsem na pivko na zahradku, az mi za patama horelo.. Nene, kdepak Jirka  ;D
--- Konce citace ---

HelaL:

--- Citace: zimon  04 Duben, 2010, 08:10 ---
P.S.: Co je prumerny pes?

--- Konce citace ---

OK, úplně průměrný být nemůže  ;)

Ale srovnej jen mezi chlapama  ztráta osmého na vítěze  (mm:ss) loni Plzeň * Telč * Děčín
BkjM 2:08 * 1:49 * 2:52
CCM 8:43 * 5:06 * 12:17

(Sc1 nemělo dost kvalitní konkurenci v celé první osmičce, na 9. místě byla v Telči naše Barča, tak to nemá moc vypovídající hodnotu :))

Např 5 ztracených minut na CC je rozdíl v prům. rychlosti 29 km - 24 km.
A 24 už dá i průměrný dobře trénovaný pes  ne-ohař.
Jirka nebo Martina takové rozdíly mít samozřejmě nebudou :)


Tobi:
Zimon: Vyhrajou samo nadprumerni psi a nadprumerni sportovci. Me by tam ale predjel i skutecne vysoce podprumerny pes s hobikem ;D ;D ;D

michalcz:
No tak alespoň uděláš někomu radost. Že porazil ESO v SC1  ;D
Můžeme se dohadovat jaký "sportovci" a psi se objeví v bodované osmičce...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi