Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Alaskan Malamute

Autor Téma: Alaskan Malamute  (Přečteno 33952 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #30 kdy: 15 Únor, 2013, 18:56 »
Už jsem se lekl. že jsi zapoměla česky a pak mi to došlo. ;D

JanaK

  • Host
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #31 kdy: 15 Únor, 2013, 20:02 »
Co to máš za nárazník na saních? Takový černý?

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #32 kdy: 15 Únor, 2013, 20:19 »
To je vodovodní trubka (plastová). Zlomila jsem originál plastovej oblouk, pak ze starých saní předělanej dřevěnej, tak jsme to vyřešili takhle. Mám to tak snad 10 let a super, pěkně pruží a nepraskne.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #33 kdy: 02 Červen, 2013, 21:28 »

Offline Boudicka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +19/-1
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #34 kdy: 03 Červen, 2013, 10:15 »
Tak toto fakt nechápu. My máme za víkend na kontě jednu tchyninu kočku - Z Badíka Kremličkovic už je taky kočkovrah  :'(

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #35 kdy: 03 Červen, 2013, 13:56 »
 :) ale mamut se nechá zblbnout..., Bianka Evy Ch. opečovávala morče...
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #36 kdy: 03 Červen, 2013, 14:52 »
Jak vidno tak nechá...ještě měli skunka a mamut je i s fretkou furt oblizoval a dělil se s nima o piškoty (možná je chtěl rafinovaně napřed vykrmit?). Doma mají ještě 4 další psy a fretka se skunkem s nima prej normálně běhaj po dvoře...
To by u nás fakt neklaplo...i největší truhlík co máme (Yogča) zbystřila a hodlala "tu divnou krysu" ulovit...když jsem jí to znemožnila, tak aspoň natruc cestou z hradu snědla ještěrku ::)

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #37 kdy: 03 Červen, 2013, 16:59 »
To mu ta kočka vlezla až do huby, nebo se hodně nudil? :)

svepat

  • Host
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #38 kdy: 03 Červen, 2013, 18:26 »
No asi se nechají zblbnout i haskouni,neb doma vlastním fotky od p.Kaněry,jak jeho haskouni se povalujou ve výběhu mezi slepicema/živejma/ a strkají hlavu do o tevřený králíkárny ke králíkům/ kupodivu taky živejm/

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #39 kdy: 03 Červen, 2013, 20:54 »
 :) dyť taky Kaněrojc měli ode mne čubinku z "B" vrhu (Nicky T.... x Daisy Dortýn)  ;) (r. 89)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

svepat

  • Host
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #40 kdy: 04 Červen, 2013, 00:41 »
no vždyť asi o ní je řeč,p.Kaněra jí řikal Bettynka a pes byl ode mne Beryček / Beaver Svepat/.Ale fakt nevím,jestli Bettynka byla od Tebe,protože to už p.Kaněra byl sám a paní Kaněrová prý měla jejich původní psy,ale je fakt,že Beryček byl narozený v roce 1991 a Bettynku už Kaněra měl,tak je to asi pravda.Až se někde potkáme,vezmu ty fotky sebou

Offline Boudicka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +19/-1
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #41 kdy: 04 Červen, 2013, 05:22 »
Miro, nikam mu nevlezla, prostě mi proklouznul brankou na druhou zahradu, proběhl houfem slepic, které byly asi nezajímavé a vzal to rovnou do garáže. Kočičák byl naučen, že mu psi nic neudělají, tak prostě zústal ležet v bedýnce...

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #42 kdy: 04 Červen, 2013, 09:23 »
no vždyť asi o ní je řeč,p.Kaněra jí řikal Bettynka a pes byl ode mne Beryček / Beaver Svepat/.Ale fakt nevím,jestli Bettynka byla od Tebe,protože to už p.Kaněra byl sám a paní Kaněrová prý měla jejich původní psy,ale je fakt,že Beryček byl narozený v roce 1991 a Bettynku už Kaněra měl,tak je to asi pravda.Až se někde potkáme,vezmu ty fotky sebou
tak to asi né ta moje byla Niki (Britanica), kupovali ji k Barrymu Polar, to byl první krycí pes opravdu černo- bílej SH (černá podsada)  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

svepat

  • Host
Re:Alaskan Malamute
« Odpověď #43 kdy: 04 Červen, 2013, 14:06 »
no tak to asi opravdu nebyla ona,tu asi měla Kaněrová a i typově nevypadala jako psi od Tebe,byla takovej malej černej bubáček,spíš jako Blanky Kováříkový Linda /ch.s.Bílý soutok/ taková drobná veverka