Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SKJ11

Autor Téma: SKJ11  (Přečteno 40743 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #30 kdy: 01 Únor, 2010, 17:58 »
No ale de praaave vo to, aby tam stejne pomalej souper, lepe souperi byli, kurna prace. Me uz to nebavi. To jsem si zase naletel diskutovat tady  :)
Jdu si dat radeji to pivo/-a

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: SKJ11
« Odpověď #31 kdy: 01 Únor, 2010, 18:01 »
Citace
Jen nechapu, proc na ruzny cyklo ci lyzarsky, bezecky maratony jezdi ty stovky lidi???  To jim nevadi, ze se na tu bednu nevejdou?
Nevadí. Vědí předem, že budou bojovat třeba o 40. místo, nebo aby ten maraton už konečně dali pod 4 hodiny.
Když je hodně lidí, tak si každý najde někoho nebo něco, s čím bude soupeřit. Problém vidím v tom, že je nás málo a tak se hobby lyžař s ČHP nemá s kým poměřovat.

Osobně vidím jeden z důvodů, proč nejezdí víc lidí, v organizaci. Na našich závodech je obvykle potřeba přijet už v pátek a zůstat do neděle. Je potřeba někde spát a něco jíst, zabere to spoustu času. V porovnání s masovými závody pro hodně lidí, kdy se přijede v sobotu ráno, odzávodí se, večer se jede domů. Kdo chce, může zůstat, v sobotu večer bývá nějaká zábava.

Hobík na Jizerské 50 ráno odjede, bude 6 hodin na lyžích, večer je doma.
Hobík na závodě ve SKJ odjede v pátek, přijede v neděli, na lyžích stráví celkem 2 hodiny na té samé trati.

Mimochodem, zajímavý systém mají koloběžkáři. O víkendu se jezdí dva závody na stejném místě, často na jiné trati (aspoň co do délky). První závod v sobotu odpoledne, druhý v neděli ráno. Kdo to myslí vážně a sbírá body, tak jezdí oba závody, kdo nechce, může si vybrat.

Docela by mě zajímal důvod, proč jsou naše závody dvoukolové? Kvůli nějakým mezinárodním pravidlům? Z historických důvodů, protože lidi prostě chtěli v sobotu posedět? Burák
« Poslední změna: 01 Únor, 2010, 18:03 od Buráci »

Drtík

  • Host
Re: SKJ11
« Odpověď #32 kdy: 01 Únor, 2010, 18:44 »
Nemáte běhat s nějakýma  blu akrabama a možná by vám to i běhalo,stačí se podívat na výsledky na Tři Studně a Děčín.SKJ2.určitě více kategorií  NE......

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: SKJ11
« Odpověď #33 kdy: 01 Únor, 2010, 18:52 »
Tak tos me rozesmal :)))) Uz ted se mi stava, ze mam nekdy problem poznat, jestli jedou jeste alaskani, nebo uz huskouni....a dioptriemi to nebude :). A diskusi nacal clovek s CHP... Katka K.
« Poslední změna: 01 Únor, 2010, 18:58 od kavej »

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #34 kdy: 01 Únor, 2010, 18:53 »
Jsem to s tim pivem asi prehnal. Uz se nechytam :P

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #35 kdy: 01 Únor, 2010, 19:00 »
Nemáte běhat s nějakýma  blu akrabama a možná by vám to i běhalo,stačí se podívat na výsledky na Tři Studně a Děčín.SKJ2.určitě více kategorií  NE......
drtík bude asi znalec  :-X jen kdyby ještě nepřehazoval sem tam písmenka... ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Kamikaze

  • Host
Re: SKJ11
« Odpověď #36 kdy: 01 Únor, 2010, 19:02 »
A mužeš mi uvést příklad rád bych věděl kdo?Ale jinak chápu že to stíháš sledovat pokud se podívam na tvuj výsledek s Děčína pokud ses to ty?

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #37 kdy: 01 Únor, 2010, 19:06 »
Ale ja zase nechapu na co se ptas  ;D
Zacinam se bavit cim dal tim vic a tim pivem to nebude, bo mam teprva druhy.

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #38 kdy: 01 Únor, 2010, 19:24 »
No tak pockeeej. Snad chapes, ze kdyz bezis, jedes nebo nevim co pri zavode sam nekde na konci, tak je to houby zabava. Nemas s kym souperit, s kym se porovnavat a ztracis motivaci. To jsem chtel napsat, jestli jste to nepochopili  ;D

Tak pro me by to byla motivace neco delat, abych prave nebyl posledni.  Sportuji cca od 7 let, plavani, kanoistika, lyzovani, triatlon, a ne vzdy jsem byl mezi prvnimi, a prave ty porazky me motivovaly k jeste vetsimu usili v treninku.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #39 kdy: 01 Únor, 2010, 19:47 »
Ja vim - to zimon.
Ale je zde rozdil tridy. Potrebuju nekoho s kym mohu za soucasneho stavu souperit bez toho, abych menil psa. Bohuzel sebelepsim treninkem sebe se o tridu nezlepsim, psa trenuju myslim dostatecne (je vcelku mladej, takze se bude snad zlepsovat). Prum. 20km/h a vice nikdy behat nebude. Takze co mi zbyva? Snazit se treba tady sehnat nejake lidi, co jsou na tom podobne, aby prijeli na zavody. A nebo se na to vykaslat a behat si sam. To si ale zda se mi rika prave vetsina lidi, co jsou na tom podobne.

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #40 kdy: 01 Únor, 2010, 19:58 »
Dane, myslim, ze je super, ze tato diskuze vznikla a pomuze snad zacatecnikum se aspon trochu zorientovat pri vybirani vhodneho spolecnika pro tento sport.
Koukal jsem na vysledky a posledni jsi zdaleka nebyl a ztrata na zavodnika pred tebou byla v radech sekund, ne?
Prave je potreba, aby jste na ty zavody jezdili v co nejhojnejsim poctu, je super, ze nas letos jezdi takove mnozstvi, a prave i ty pomalejsi si k sobe mohou najit vhodneho soupere.


Vemte si tuto diskuzi, jako protiklad k tematu v inzerci, "Krizenec severana x NO", kde Zemlina vychvaluje toto spojeni, a ze je vhodne i pro hobika, a zde je videt, ze ani pro hobika to vhodne byt nemusi.  Jsem absolutne proti takovymto pokusnym krizeni, kdyz mame plne utulky psu, kde se jiste da vybrat pes, se kterym se bude dat zavodit na solidni urovni, asi ne top, ale solidni.  Mel jsem sam peknou radku psu z utulku a i s temi jsme sveho casu na zavodech bodovali.  Verim, ze i dnes, kdybych par utulku objel, ze by se zde nasel pes se kterym by se dalo obstojne jezdit.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #41 kdy: 01 Únor, 2010, 20:25 »
Snad ta diskuse prinosna je. Pro me jo. I zabavna.
Pro vyber spolecnika na zavodeni, zejm. v individualich discipl. ma CHP smulu, coz me samozrejme jako clena klubu mrzi. I presto by majitele severanu, CHP atd. mohli vic zkouset "rekreacnejsi" mushing a treba by se vytvorila takova nejaka skupinka, ktera by i v ramci bezne kategorie si mezi sebou zasoutezila. A pravdu ma i Burak, ze vyjet si na vikend kvuli tomu se necelou hodinku denne projet se psem chce dost velky nadseni, kdyz podobne se muzu projet 200m od baraku.
« Poslední změna: 01 Únor, 2010, 20:39 od danhakl »

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #42 kdy: 02 Únor, 2010, 08:23 »
A pravdu ma i Burak, ze vyjet si na vikend kvuli tomu se necelou hodinku denne projet se psem chce dost velky nadseni, kdyz podobne se muzu projet 200m od baraku.

A to mi na rozdil od podzimnich zavodu na zimnich zavodech vubec nevadi prijezd uz v patek.  Aspon si muzu jeste zalyzovat.  To samy plati v zavodni dny, odjedu zavod a pak jeste muzeme lyzovat cela rodina.  U baraku mi nikdo trat neprojede.

A Dane, jen tak mimochodem, mas CHP, co kdyz by huskounari rekli, ze s tebou zavodit nechteji, to pak budes chtit SKJ13?  Kdyz vas na zavody prijede vic, muzete si vyhlasit soutez mezi sebou v klubu.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: SKJ11
« Odpověď #43 kdy: 02 Únor, 2010, 08:26 »
O to jsem se pokusila letos s Acana Cupem a dopadlo to, jak to dopadlo... Katka K.

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #44 kdy: 02 Únor, 2010, 08:36 »
O to jsem se pokusila letos s Acana Cupem a dopadlo to, jak to dopadlo... Katka K.

Takze jestli tomu dobre rozumim, tak problem je spis v tom, ze neni vubec zajem mezi cistokrevnymi, nez v kategoriich.;((((