Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SKJ11

Autor Téma: SKJ11  (Přečteno 40746 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re: SKJ11
« Odpověď #15 kdy: 01 Únor, 2010, 14:44 »
Mě na tom zaujala spíš tahle myšlenka:
V SkjH by se mohlo startovat bez licence ... ... ...
Ale rozumím problémům, které s tím nastanou:
Citace
Akorát nechci vidět ty spekulace kdo je hobík a kdo už ne...

Řešení, které mě napadá, je třeba tabulka hobíků z minulé sezóny - umístil-li se někdo X-krát na čelních místech (nutno definovat) přestupuje automaticky k profíkům. Nebo jezdí časy o Y % rychleji než je průměr či medián závodu. 
A nějak obdobně ošetřit i možnost postupu směrem dolů (dobrovolně pro účastníky ze spodku tabulky?).

Potažmo okoukat, jak to funguje v jiných sportech, kde mají různé "ligy"...

Ale chápu, že je to nárůst "papírové" činnosti  :-[a je otázka, jestli to za to stojí  ???

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: SKJ11
« Odpověď #16 kdy: 01 Únor, 2010, 14:56 »
Co takhle SKJ11 v příští sezoně?  ;D
Kdo by se přidal?

Ja jsem pro, mame doma huskouniho sportaka, ale i tak na ESPcka asik nema ;)

Jak pise dal Katka, SKJ je jedina moznost co delat s jednim/dvema SH v zime a nevidim tedy duvod proc by nemohlo byt SKJ11 kdyz to jde na suchu (CC, SC, ...). Asik to bude vice papirovani, ale zase by to mohlo prilakat vice lidi.

Nebo budeme my HOBBYSTI behat s ESPckama a vozit si s sebou vlastni bednu ;))

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: SKJ11
« Odpověď #17 kdy: 01 Únor, 2010, 14:58 »
??? a seš si jistej, že je to psem?  ;)
....zas jeden "hobista"

Venco,

potkal jsem te na Benecku, vim ze se mushingu venujes uz dlouho, ale nektere tve prispevky z posledni doby fakt stoji za to ...

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: SKJ11
« Odpověď #18 kdy: 01 Únor, 2010, 15:00 »
Tretiho psa uz asi nezvladnu, tak budu muset pockat par let.  :)
A i o tom by to bylo, ne? Kolik lidi dokaze pockat celou generaci nez zmeni plemeno, kdyz zjisti, ze s tim prvnim to bude o poslednich mistech? Hobby nebo cistokrevna  kategorie by tak mohla byt motivacni a "rozkoukavaci" pro novacky a nadsence, kteri kdyz zjisti, ze zvolili nevhodne, nebo se proste jen rozkoukaji, nebudou se tak rychle zbavovat "pomaliku", ale vydrzi to tu jednu generaci v pomale kategorii lepe.  A nekdo v ni zustane, protoze mu to tak bude "sedet".
Pokud by kategorie nebyla cistokrevna, ale hobby, tak meritkem, kdo do ni patri nebo ne, by mohly byt treba stupne vitezu - pokud jich nekdo dosahne napr. 5x v sezone, nebude to nahoda a sups s nim merit sily s profiky  ;D.
Hobby kategorie by bylo dobre reseni pro dost lidicek s bezpapiracky z utulku.
Katka K.
« Poslední změna: 01 Únor, 2010, 15:06 od kavej »

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #19 kdy: 01 Únor, 2010, 15:02 »
Kdyz se nas bude potkavat na zavodech dostatek (sam nemam moc co kecat), tak si vlastne klidne zazavodime v ramci jedne kategorie. Ale musi nas tam byt vic, abysme aspon mezi sebou soutezili  :)

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: SKJ11
« Odpověď #20 kdy: 01 Únor, 2010, 15:03 »
Qba byl rychlejsi :). K.K.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #21 kdy: 01 Únor, 2010, 15:04 »
Je to dilema. Teda asi bude to dilema. Oni zase ty chlupaci CHP jsou roztomily    ;D    samozrejme - nazor majitele    ;D

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #22 kdy: 01 Únor, 2010, 15:45 »
Zavodi nas 5 a pul a jeste to budeme delit na "profiky" a "amatery".:((((  Ja jsem taky amater, zivi me uplne neco jinyho.;)))
Tohle deleni uz vymysli spoustu let v triatlonu, jedni "hobici" nechtej zavodit s tema rychlyma, jiny zase chtej stat na startu s "borcema", i kdyz budou dojizdet daleko za nima, tak jak to chcete poresit.
Proste hlavne musite jezdit na zavody, pokud se ujme hromadny a Gundersenovy start, skoro kazdy si najde nekoho, s kym bude na ty trati bojovat.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #23 kdy: 01 Únor, 2010, 16:49 »
Jo, je to tak. Ale rekl bych, ze je to taky trochu zacarovany kruh. Kdyz si kazdy pomalejsi rekne, ze tam nepojede, protoze s rychlyma si nezazavodi, tak tam ti pomalejsi proste nebudou...atd. Alespon tohle tema, at ut si kazdy o te myslence mysli, co chce, treba zvedne zajem o individual. zavody mezi dalsimi lidmi. 

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #24 kdy: 01 Únor, 2010, 16:56 »
Jak to tu ctu, tak jde jen o to stat na bedne, a pokud na ni stat nebudu, tak na zavody jezdit nechci.    A pak ze to delame pro zabavu.;((((((((

Jenze pokud chci stat na bedne, tak pro to neco musim i udelat a ne ze vygenerujeme pro kazdyho nejakou kategorii, dle jeho potreb. 

Jen nechapu, proc na ruzny cyklo ci lyzarsky, bezecky maratony jezdi ty stovky lidi???  To jim nevadi, ze se na tu bednu nevejdou?  Nebo to je jen specifikum lidi kolem mushingu, ze kazdy chce dostat nejakou cenu, kdyz se uraci na ten zavod prijed?   A kdyz ja tu cenu nedostanu, tak na zadny zavody jezdit teda nebudu, chapu to dobre nebo me vyvedete z omylu?  Uz to tu bylo nekolikrat, jak to ze za 5., 8., 10.misto jsme nedostali diplom, medaili...

MiVo

  • Host
Re: SKJ11
« Odpověď #25 kdy: 01 Únor, 2010, 17:06 »
Zimone, gratuluji k vítězství a na 100pro s tebou souhlasim! Mohli by to vyřešit kulaté sušenky  ;D .
 

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #26 kdy: 01 Únor, 2010, 17:22 »
Zimon: Souhlas!
Ja bych navrhnul jeste kategorii ohari s PP! At si taky zazavodi nas dedek.  ;D
Nebo kategorie psi nad 40kg!!!!!!!!!! Ta by se mi fakt libila. Zeny do 50kg samozrejme taky samostatna kategorie  ;D
...to je nekonecny pribeh ve vytvareni kategorii.
T
« Poslední změna: 01 Únor, 2010, 17:54 od Tobi »

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #27 kdy: 01 Únor, 2010, 17:28 »
Honzo dobře jsi to napsal. Já zase uvažuji, že vyměním toho mushera, abychom tě konečně předjeli :) :) Pes je dobréj, jenom já mu to nějak kazím. ;D ;D ;D

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #28 kdy: 01 Únor, 2010, 17:39 »
No tak pockeeej. Snad chapes, ze kdyz bezis, jedes nebo nevim co pri zavode sam nekde na konci, tak je to houby zabava. Nemas s kym souperit, s kym se porovnavat a ztracis motivaci. To jsem chtel napsat, jestli jste to nepochopili  ;D
Jinak si muzu litat sam po lese a kaslat na nejaky zavody. A naky medaile nebo co? Kdyz uz jsem nekdy nakou dostal, tak jsem to stejne hodil do kose.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: SKJ11
« Odpověď #29 kdy: 01 Únor, 2010, 17:42 »
Tak se vsaďte se stejně pomalým soupeřem třeba o pivo, kdo doutíká rychlejc do cíle a máte motivaci...a neotravujte s tím pořadatele ;D