Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nová versus stará forma diskuse

Anketa

Která s diskusí Vám více vyhovuje?

Stará neměla chybu
1 (3.4%)
Chyby jsou, ale seděla mi  víc stará
11 (37.9%)
Nevidím mezi nimi rozdíl
0 (0%)
Chyby jsou, ale nová mi sedí víc
9 (31%)
Nová nemá chybu
4 (13.8%)
Je mi to jedno, neřeším to
4 (13.8%)

Celkem hlasů: 26

Hlasování ukončeno: 20 Září, 2008, 20:31

Autor Téma: Nová versus stará forma diskuse  (Přečteno 20627 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Nová versus stará forma diskuse
« kdy: 06 Září, 2008, 20:31 »
Ahoj uživatelé a návštěvníci diskuse na mushingu. Rádi bychom zjistili, jak jste s novou formou mushingové diskuse spokojeni, zda vám vyhovuje více než stará, eventuelně, které nedostatky vám vadí nejvíce. Anketa je časově omezená (14dní). Díky moc za Váš - jakýkoli názor.

Martin MB

  • Host
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #1 kdy: 08 Září, 2008, 20:08 »
Víc se mi líbila stará diskuze. Ale není tahle anketa trošku s křížkem po funuse?

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #2 kdy: 08 Září, 2008, 20:16 »
Myslíš s křížkem po funuse pro starou nebo pro novou diskusi?

sarka

  • Host
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #3 kdy: 08 Září, 2008, 20:19 »
me se taky vic libila tav stara, pripadala mi prehlednejsi

Martin MB

  • Host
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #4 kdy: 08 Září, 2008, 20:44 »
Myslíš s křížkem po funuse pro starou nebo pro novou diskusi?

Myslím to tak, že hlasovat se mělo před změnou diskuze a ne až po ní. Teď už nám to starou diskuzi nevrátí.
Ale už si začínám zvykat i tady.

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #5 kdy: 08 Září, 2008, 20:51 »
Myslíš s křížkem po funuse pro starou nebo pro novou diskusi?

Myslím to tak, že hlasovat se mělo před změnou diskuze a ne až po ní. Teď už nám to starou diskuzi nevrátí.
Ale už si začínám zvykat i tady.

Já bych neházel ještě flintu do žita...  8)
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #6 kdy: 09 Září, 2008, 13:01 »
Anketu jsem zadala proto, ze pri jednoznacnosti vysledku by prave mohla ovlivnit formu diskuse. Vic mi asi neprislusi psat.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #7 kdy: 09 Září, 2008, 13:13 »
asi jsem extémně natvrdlá, ale jak se hlasuje?  :) .. to bude určitě úplně jednoduchý  ;)

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #8 kdy: 09 Září, 2008, 17:45 »
asi jsem extémně natvrdlá, ale jak se hlasuje?  :) .. to bude určitě úplně jednoduchý  ;)

Myší se označí požadovaná volba vlevo od příslušného popisu v kulatém terčíku. Následeně se klikne na tlačítko "hlasuj" pod nabídkou voleb.

Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé a jen jednou. Hlasování je anonymní.

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #9 kdy: 09 Září, 2008, 18:41 »
asi jsem extémně natvrdlá, ale jak se hlasuje?  :) .. to bude určitě úplně jednoduchý  ;)

Myší se označí požadovaná volba vlevo od příslušného popisu v kulatém terčíku. Následeně se klikne na tlačítko "hlasuj" pod nabídkou voleb.

Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé a jen jednou. Hlasování je anonymní.

Hmm, a co uživatelé - hosté ? Ty se nemůžou vyjádřit.. Takže mi to příjde zavádějící..
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #10 kdy: 09 Září, 2008, 19:01 »
Jako že by jeden "host" hlasoval z deseti různých počítačů co jich jenom na firmě je? Když chce host hlasovat, tak se může zaregistrovat a má jenom ten jeden hlas...to mě zase přijde objektivnější ;D

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #11 kdy: 09 Září, 2008, 19:17 »

Myší se označí požadovaná volba vlevo od příslušného popisu v kulatém terčíku. Následeně se klikne na tlačítko "hlasuj" pod nabídkou voleb.

Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé a jen jednou. Hlasování je anonymní.

Hmm, a co uživatelé - hosté ? Ty se nemůžou vyjádřit.. Takže mi to příjde zavádějící..

Jsou pro to hned dva v celu logické důvody:

1 - host nemůže už z principu využít fungování některých služeb (upozornění na nové příspěvky, zasílání informací o odpovědí na mejl atd..) a tak může velmi omezeně hodnotit funkce nové diskuze. To je jako když budete hodnotit knížku jen podle obalu...

2 - je to kvůli omezení vícenásobného hlasování a tak značnému zkreslení výsledků - u hostů opět z principu nejde zamezit vícenásobnému hlasování jedné osoby z více počítačů - hlasují totiž lidé a né počítače...

Ovšem milovníky konspirací a paranoi asi těžko tohle vysvětlení přesvědčí...

martin

  • Host
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #12 kdy: 10 Září, 2008, 08:47 »
duvody jsou sice pochopitelny, ale na druhou stranu... no nevim, predstava ze nakej magor lita ve firme od komplu ke komplu jen aby zkreslil vysledky jakysi ankety libi/nelibi...bych chtel takovyho vola co nevi co s casem potkat :-)
navic zavery z toho stejne zadny neplynou, pokud nekdo nenapise vyslovene co je supr/co je na nic, takze bych z toho moc vedu nedelal :-)
« Poslední změna: 10 Září, 2008, 08:50 od martin_severani.cz »

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #13 kdy: 11 Září, 2008, 23:11 »
duvody jsou sice pochopitelny, ale na druhou stranu... no nevim, predstava ze nakej magor lita ve firme od komplu ke komplu jen aby zkreslil vysledky jakysi ankety libi/nelibi...bych chtel takovyho vola co nevi co s casem potkat :-)

No já mám zkušenost, že lidé dokážou neuvěřitelné věci aby dosáhli svého...

Je to zajímavé sledovat - je tu kolem 160ti registrovaných uživatelů, hlasovalo 25-30 takže zatím vypovídací hodnota nic moc... Krom toho zaleží spíš na tom, nebo na těch, kdo "drží ruku na vypínači", než na nějakém veřejném mínění... To je fakt, se kterým se setkáváme každý den.

 

martin

  • Host
Re: Nová versus stará forma diskuse
« Odpověď #14 kdy: 12 Září, 2008, 08:51 »
No já mám zkušenost, že lidé dokážou neuvěřitelné věci aby dosáhli svého...

:-) dosahli ceho? jelikoz vysledek nic neresi, pouze fakt, ze u jedne kolonky bude o jakychsi 20 hlasu vic ci min?! a sakra, mas recht, hela urcite uz lita od PC k PC jen aby ta stara diskuze vysla lip!!! :-) jen si dej helo bacha, nesmi hlasovat vic jak 160 lidu, pak by to bylo moc okaty... :-)