Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Norsko a poplatek pro IFSS

Diskuzní fórum > Závody

MS Norsko a poplatek pro IFSS

(1/4) > >>

Jana Henychová:
Mám takový dotaz....tohle mi přišlo z Norska od Marianne Lund, která organizuje MS v Norsku. Jak se zdá, tak asi není zaplacen členský příspěvek pro IFSS.... Kdyby se na to mohl někdo podívat....

....I wonder how Checkia is organized in mushing: is it like Norway where there is a mushing organisation(NHF) and a kennel club with different breedclubs attached?
On behalf of IFSS, I have been asked to send special invitations to all countries to make sure that national federations understand they THEY must enter mushers (sprint/md/nordic) to WC2011. And to remind some countries that they have not paid their membership fee, which excludes mushers from their country. I personally worry about you since Checkia is not in good standing, they owe money. We can sort it out I'm sure, in peace and quiet, but do you have any idea who I can turn to??
Thanks, Marianne

HelaL:

--- Citace: Jana Henychová  05 Říjen, 2010, 13:17 --- Jak se zdá, tak asi není zaplacen členský příspěvek pro IFSS.... Kdyby se na to mohl někdo podívat....

--- Konce citace ---

Soňa Klikarová posílala předpisy k úhradě členských poplatků Hele Biharyové 1.6.2010

Jana Henychová:
To je sice pěkné, ale zaplacené to asi není....

sulika:
Jirka Krejčí mi teď potvrdil,že platby IFSS a ESDRA proběhly v červnu.Trochu mně zaráží postup šíření informací ,kdy nějaká  norská teta píše závodníkům o svazových věcech .Osobně bych preferoval zprávy o toku financí od vedení IFSS a ESDRA na vedení svazu.

Djihad:
 :D :D ;D ;D Norská teta...
http://www.klubbinfo.no/ringen/mariannelund.html

--- Citace ---
--- Konce citace ---

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi