Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nový web pro rescue malamuty

Diskuzní fórum > SOS pes

nový web pro rescue malamuty

(1/50) > >>

bl:
Ahoj všichni. Protože na netu není žádný pořádný web pro malamuty z útulků, tak jsme ho vytvořili. Myslím že tato úžasná zvířata si zaslouží větší pozornost, pravidelnou aktualizaci a příběhy z jejich nových domovů. Web se teprve rozjíždí, takže děkujem za podporu. A hlavně budeme rádi za info o malamutech v útulcích.
Odkaz zde:http://malamutrescue.webnode.cz/

eva:
http://www.marisky.ad-vis.cz/utulky.html
ahoj Evi,no jedni MALAMUTI V UTULCÍCH tady jsou  ;)

bl:
Ahoj Evi:)
To já vím. Ale je tam nulová aktualizace a dost málo informací. Navíc je to těžko najitelné. Jde mi o pesany a myslím že si zaslouží větší pozornost. Chci to dělat podobně jako Eliška Flasarová. Domov našli, hledáme atd..Psi od Elišky se umisťují, protože se o nich ví. Stránky o malamutech jsou mrtvé a mnozí "hnijí v útulcích už několik let!"
takže tak:)
PS: jde tady o prncip. Buďto něco dělám pořádně a baví mě to, nebo to nedělám vůbec..

Lenka Maříková:
Milá Evo, přeji hodně štěstí s umisťováním malamutů. Bude fajn, když se o malamuty bude konečně někdo starat "na plný úvazek".

ad:
PS: jde tady o prncip. Buďto něco dělám pořádně a baví mě to, nebo to nedělám vůbec..

Takže doufám, že to nebudeš flákat. :) Budu velmi ráda, pokud to budeš dělat jako Eliška, a opravdu Ti držím palce a hlavně dobré nervy, jak při kontaktu se starosty obcí atp., a také s kretény, kteří umí jen kritizovat, ale nic nedělají.

Tvoje Lenka Maříková

Lenka Maříková:
Jen bych ještě ráda podotkla, že na stránky tohoto typu dle mého názoru nepatří komerční inzerce jediné značky granulovaného krmiva s tím, že je autorkou vydávána za kvalitní krmivo, kterou mají být krmeni malamuti. Malamut z útulku nebo z horších podmínek má většinou problémy se zažíváním a musí být na dietě, většinou vařené, a už vůbec ne na granulovaném šrotu. Toť zkušenost. Další věc je, že zrovna touto značkou granulí by zodpovědný majitel nekrmil ani malamuta zdravého.
S pozdravem

Lenka Maříková

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi