Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI

Autor Téma: MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI  (Přečteno 7479 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI
« kdy: 30 Červen, 2008, 16:58 »
Od : 01255 - Pfeifer Pavel
Každý rok, když začínám se psy trénovat, začínám pro dosažení ideální krmné dávky kombinovat různé druhy masa od Vetamixu. Nyní jednáme s vedením firmy Vetamix o možnosti vyrábět kombinovanou masovou směs pro psy v zátěži. Firma Vetamix mne požádala o návrh na složení takové masové směsi ze stávajících výrobků firmy a já bych rád o tomto vyvolal diskusi mezi mushery, kteří vetamixem krmí a znají ho. Zkuste tedy navrhnou složení masové směsi pro krmení psů v zátěži, za použití druhů masa, které produkuje Vetamix.


    Od : 00000 - NU - radza klenci -
    Vloženo : 27.06.08 15:42:19
    krmim maso prakticky co jezdim ,tak treba pridat do masa skvarky je to dobra vec a vetamix je tez prodava. jinak pri zavodu neboli pred dam olivovy olej ktery je stravitelny okamzite,veci je docela dost akorat musite podle pejska co mu sedne a co ne
    Odpovědět

   Od : 00000 - NU - migo - SNV 
    Vloženo : 06.06.08 14:53:58
    Inak aj ja mam zaujem o maso, mozes mi poslat kontakt, alebo ponuku?(cca 500kg/mesiac) Dakujem milos.gonda@pobox.sk


   Od : 00000 - NU - migo - Sp Nova Ves
    Vloženo : 06.06.08 14:46:42
    Snad pre inspiraciu www.fodax.se .ak to pomoze, skusim pohladat stitky so zlozenim. Len na okraj, myslim ze je potrebne vziat do uvahy, ze visoke percento psov vyslovne neznasa rybu, aj ked je to dobra strava. Ti co behaju dlhe trate vedia ze je omnoho dolezitejsie, ze psy zeru,ako co zeru! Mozno by bola varianta pridavat rybu pre "fishlovers"


   Od : 00000 - NU - sarka - 
    Vloženo : 05.06.08 11:22:36
    Brano podle hovinek mi prijde nejstravitelnejsi hovezi.brala jsem ty 5 kg sisky,nejhure stravitelnejsi drubezi tlacenka, to je sama kost, veprove s droby bylo trochu lepsi,ale taky nic moc. rybi piliny jsem nezkousela. Jo a taky psum to hovezi chutna i v techto vedrech.


   Od : 00000 - NU - Djihad - 
    Vloženo : 13.05.08 08:11:05
     Já vím, je to sice kacířská myšlenka, ostatní mě budou pranýřovat, ale kdo jste bez viny..... Nemohlo by to být, ZADARMO? já bych to pro psy pak bral.

P.S. Morčata by nebyly? Pěkně v šíšce?


   Od : 00000 - NU - Pfeifer -
    Vloženo : 13.05.08 12:20:51
    myslím, že s masem zadarmo nemáte se Šamanem nejlepší zkušenosti.
Jo a co bude s tou knížkou.

   Od : 00000 - NU - Djihad -
    Vloženo : 13.05.08 14:07:15
    Knihu jsem zapoměl, pošlu zítra.

Zadarmo to bylo, to jo, ale zkušenost veliká, ponaučení atd.
Víš co je zvláštní, že ten kluk má asi dvacet psů( westíky, austr.honácký)
a nikdy se mu za dobu co s tím krmí tohle nestalo.


   Od : 00000 - NU - lada -
    Vloženo : 12.05.08 06:25:28
    Je to super nápad a přimlouvám se pro ty 20kg


   Od : 00000 - NU - Sven - DC 
    Vloženo : 06.05.08 07:38:07
    Proč ne, aspoň bych nemusel přemejšlet co dycky brát na střídání. Cena rozhoduje, takže klidně 20ky, s těma moje sekera dřevorubka nemá žádnej problém :))


   Od : 00000 - NU - Radek K. - Plasy 
    Vloženo : 06.05.08 13:24:23
    sekera presekne zmrzly maso? (ptam se jen ciste ze zajimavosti, fakt to nevim)

   Od : 00000 - NU - sarka -
    Vloženo : 06.05.08 15:12:01
    jo, i ja, slaba zena, sekam v pohode 5 kilovy sisky, 2kilovky jeste snadneji. PS- doporucuju u toho sekani zavrit psy jinam, strkaj kebule kam nemaj


   Od : 01255 - Pfeifer Pavel
    Vloženo : 29.04.08 09:23:18
    Já bych to viděl nějak takto:
50% hovězí směs(ořezy), 20% hovězí droby, 10% hovcězí srdce, 15%drůbeží mleté, 5% rybí piliny.
Mohlo by to být v 5kg a 20kg baleních.


   Od : 00000 - NU - J. Sochor -
    Vloženo : 02.05.08 18:14:23
    Složení komentovat nebudu, to máš asi vysledované lépe. Akorát si nedokážu představit, jak rovnám 20 kg balík do mrazáku, který má pouhých 300 l. Osobně bych uvítal 2 a 5 kilová balení. Velký balík bude asi taky dlouho rozmrzávat.

   Od : 00000 - NU - VencaN -
    Vloženo : 02.05.08 22:49:18
    Já jsem taky pro 2 a 5 kg balení.....:))


   Od : 00000 - NU - Lucka Burianová -
    Vloženo : 29.04.08 12:26:54
    Radši bych tam neviděla ty droby kvůli obsahu škodlivých látek z těla zvířat, místo toho bych přidala hovězí směs. Co se týče balení: Kdyby to nebylo příliš komplikované, pak bych byla ráda, kdyby se maso dodávalo i v 2kg balení, ty 5kg jsou pro nás, co krmíme masem tři pejsky, moc velké... Jinak si myslím, že maso pro psy v zátěži je velice dobrý nápad.


    Od : 00000 - NU - Milena - Brno

    Vloženo : 29.04.08 14:39:52
    Naopak se za droby přimlouvám, protože obohacují směs o prvky, které ve svalovině nejsou (nebo velmi málo) a psi směsku s droby přijímají raději (ti moji tedy všichni) . Co se týče škodlivin- aby se nějak dramaticky projevily, musejí se v organismu dlouhodobě kumulovat, na což patnáctiletý psí život nestačí, u lidí je to horší, tam se důsledky ukážou někdy v důchodu :-), takže za sebe a moje psy droby určitě ano. Jinak 2kg šišky bych přivítala taky- my začátečníci těch psů ještě tolik nemáme a taky chceme správně krmit :-)


   Od : 00000 - NU - Lucka Burianová -
    Vloženo : 29.04.08 15:40:03
    Ad droby) Samozřejmě, jde o vitamíny A a D, ale je otázka, jak psům zejména v dlouhodobé zátěži prospívá denní přísun jater, ledvin atd., spíš se setkávám s názorem, že droby by měly být podávány pouze občas. Navíc dalšími přirozenými zdroji těchto vitamínů je maso tučných ryb a vejce. Chuť je samozřejmě individuální záležitost, my zatím krmíme syrové hovězí hrubomleté od Vetamixu s přílohou, zeleninou a vitamíny Activol, semtam přidám vejce, olivový olej, česnek apod., psi to přijímají bez problémů během několika vteřin:-)


   Od : 01052 - Sochor Jiří
    Vloženo : 30.04.08 08:05:25
    Domnívám se, že obava z hovězích drobů je hlavně pozůstatek z minulosti, kdy intenzivní chovy skotu v nížinách se potýkali s kvalitou krmení a léčivy se nijak nešetřilo. Dnes se dobytek pase skoro na každé větší louce a veterina je drahá.


   Od : 00000 - NU - Lucka -
    Vloženo : 30.04.08 08:42:13
    Ale já obavu z hovězích (a jiných) drobů nemám, sama je občas jím. Jde o to, že játra jsou přirozenou detoxikační jednotkou organismu a navíc jsou plná vitamínu A, proto mi nepřipadá vhodné krmit jimi denně.


   Od : 00000 - NU - J. Sochor -
    Vloženo : 02.05.08 17:40:52
    Kdysi v Kanadě zkoumali, čím se živí vlci. Mělo se za to, že hlavně ovcemi. Jejich výhradní potravou byli ovšem hraboši. 1 hraboš - 1 játra. Pokud by těch 20 procent ve směsi byla játra, tak je to asi hodně, to souhlasím. Jinak jako nápad se mi to zdá dobré. Záleží na ceně a zda kvalita bude stále stejná.

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI
« Odpověď #1 kdy: 26 Srpen, 2008, 16:41 »
Pavle, dopadlo toto nejak, existuje hotova kombinovana masova směs pro psy v zátěži?
Diky za info.

Offline Pfeifer

  • **
  • Příspěvků: 99
  • Karma: +17/-1
    • E-mail
Re: MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI
« Odpověď #2 kdy: 27 Srpen, 2008, 01:21 »
Brzy pojedu do Vetamixu.
Snad to tam nějak dáme dohromady.
Dám vědět.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI
« Odpověď #3 kdy: 19 Listopad, 2008, 19:31 »
 :) tak Fajfka, co je novýho  ???  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI
« Odpověď #5 kdy: 03 Listopad, 2023, 22:18 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:MASO PRO PSY V ZÁTĚŽI
« Odpověď #7 kdy: 04 Únor, 2024, 16:39 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0