Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 štěně esp a krmení

Autor Téma: štěně esp a krmení  (Přečteno 7650 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

mone

  • Host
štěně esp a krmení
« kdy: 13 Září, 2012, 13:05 »
Prosím o radu. V sobotu si jedu pro 3m. štěně esp a ráda bych se vás zeptala, které granulky by byli pro něj nejvhodnější?. Sama mám dvě labradorky (jednu v zátěži krmím belcandem a druhou na dietě máme calibru light). A jelikož to bude jiné plemeno, chci se zeptat jakými nejvhodnějšími granulky krmit. Děkuji :)

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #1 kdy: 13 Září, 2012, 16:41 »
Třeba toto: BRIT Care Junior Large Breed.

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #2 kdy: 13 Září, 2012, 17:56 »
Krmte klidně měsíc tím, na co je štěně zvyklé od chovatele, postupně můžete zkusit přejít na vámi zvolené granule, jinak riskujete průjem hned poté, co štěně přivezete domů. My krmíme čtyřměsíčního maďara Acana Puppy Large Breed, tedy tím, co měl u chovatelky, přechod na kvalitnější Orijen se nám bohužel nepovedl a skončil několikadenní dietou. Nelze tedy obecně říct, které granule jsou nejlepší, každému psovi sedne něco jiného, nicméně moc experimentovat se s tím nedá... Lucka

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #3 kdy: 13 Září, 2012, 18:59 »
Přesně tak. Krm nějakou dobou tím, čím krmil minulý majitel. Ode mě každé štěně odcházelo s pytlíkem granulí a bylo jen na majiteli, zda granule změní. Hlavní je, že měli granule na plynulý přechod. Osobně jsem měl velmi dobré zkušenosti s Acanou a nyní s Calibrou. Ale co pes to individualita ...-))

mone

  • Host
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #4 kdy: 15 Září, 2012, 21:02 »
Děkuji mnohokrát za názory :)
Vyzkoušíme Calibru, jelikož s ní mám také dobré zkušenosti a uvidím, jestli mu bude sedět či ne, potom vyzkouším jiné.

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #5 kdy: 13 Říjen, 2012, 14:50 »
Tak bohužel po nezdarech s Calibrou jsme nuceni přejít na jiné krmivo :( Má někdo zkušenosti s Genesis PLB? Bohužel po calibře má štěně pořád průjem :(
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #6 kdy: 13 Říjen, 2012, 15:09 »
Zkus krmení s co nejjednodušším složením a pokud možno jen s jedním druhem obiloviny (rýže, oves) nebo úplně bez obilovin. Calibra i Genesis obsahují kukuřici, to může být poteciální alergen.

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #7 kdy: 13 Říjen, 2012, 19:45 »
Které by byli nejvhodnější? Magnusson puppy? Děkuji
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #8 kdy: 14 Říjen, 2012, 15:18 »
To musíš vyzkoušet, takhle od počítače se nedá říct, co je nejlepší. Jak už jsem psala výš, náš pes měl průjem po superprémiovém krmivu bez obilovin, naopak prospívá po Acaně, kde je nějaký ten oves:-)

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #9 kdy: 14 Říjen, 2012, 17:38 »
Nam se to rovnalo po tom co jsem psal vyse. Co v tom je jsem se nedival. Ani nevim jestli mel opravdu prujem po zradle...

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #10 kdy: 14 Říjen, 2012, 17:42 »
srovnalo

Offline peFO

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #11 kdy: 15 Říjen, 2012, 07:44 »
Když byl můj pes štěně tak taky měl průjem z velkýho množství značek. Nakonec se nám to taky spravilo po Britu Care ;)

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #12 kdy: 27 Říjen, 2012, 22:45 »
Zkusily jsem Brit care LB a spokojenost ;) Nejen že se do toho s chutí pouští, ale i průjem je pryč :) dokonce i srst je lesklejší. Děkuji za tip
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 59148
  • Karma: +0/-0
Re:štěně esp a krmení
« Odpověď #14 kdy: 02 Listopad, 2023, 05:04 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо