Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách

Autor Téma: Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách  (Přečteno 10378 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #15 kdy: 01 Leden, 2012, 19:21 »
Qba: Na mushery se nadává. Jízda je rychlá, to je fakt. Ale to že u nás projede kolem baráku denně 100 cyklistů a nehod je tu dost a dost, každou chvíli uskakujeme nějakýmu bláznovi, nemluvě o sousedech co mají malé děti. I mě borec srazil ( z kola a to jel stejným směrem, takže bych řekla že mě viděl dost dlouho dopředu) a ani se neohlídnul, jestli jsem se posbírala. Jenže cyklistika je běžný sport, musheři jsou tak trošku víc neobvyklí a tím i víc vidět...Zkus cyklistům říct ať táhnou všichni na ovál. A k motoristice, to nemluvím o počtu čtyřkolkářů, pro které závora do lesa asi neplatí.
A pomalu uskakující turisti: pokud já jdu pěšky a vidím lyžaře, cyklistu apod. automaticky uhýbám, odvolávám psy a to prostě co nejsvižněji.  Né že koukám kolem sebe a stojím uprostřed tak jako většina lidí, který během tréninků potkávám. A přesto, že teda zastavím a čekám, až se dotyčný vzpamatuje, běžně se mi stává, že malí ratlíci mi jdou moje ohaře ,,zakousnout".

Hold to prostě chce osvětu a trochu ohleduplnosti. Donekonečna děkuju, pokud někdo uhne a vysvětluju co a proč trénujeme...
« Poslední změna: 01 Leden, 2012, 21:53 od Weru »
Veronika Navrátilová

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #16 kdy: 02 Leden, 2012, 10:11 »
Qba: Docela jsem se pobavil. Byl jsi nekdy za poslednich par let v lese? Bohuzel tj jak pise Weru. Po lese litaj ctyrkolky, motorky, cyklisti, kone a jako bonus na horach skutrari. Musheri jsou jeste setsakramentsky slaby odvarek. Navic jsou proti vyse zminovanym neskonale slusnejsi. Ja sam jsem tuhle SO na Pasekach v Jizerkach potkal tak 20 idiotu na skutrech a upozornuju te, ze sr*li na vsechno a na kazdeho. To same mame doma ( 15km od Phy ) se ctyrkolama a motorkama. Tady se uz jezdi i potokama!
Co se tyce tech turistu po ceste...no... vis..., ono to je povetsinou trosicku jinak. Az budu mit 15promile, zavazany oci a budu na tech lyzich stat na rukou, tak budu "sprezeni" ovladat asi tak o 85% lepe a bezpecneji, nez 98% "lyzaru", co jsem tento vikend na horach potkal. A o psech na volno ani psat nebudu.

Pro Karla: Je smutne, ze se k tomu incidentu nikdo neprihlasil. Chapu, ze je neprijemny jakykoli kontakt s cizim psem. U te kolize nebyl nikdo z nas a jen tezko si muzu predstavit, co se vlastne stalo. Bohuzel to jako psane slovo muze vypadat, ze ti ten psik utrhl kus nohy. ...o cemz tedy SILNE pochybuju. Pokud to byl musher, mas 100% jistotu, ze jsou psy ockovani. Pokud ne, tak vitej v klubu. Po me jde aspon 5x do roka nejaky pes z vesnice apod. Na rozdil od tebe nemam jistotu ockovani a hlavne to nemam kam napsat! ...nicmene nastvany byvam taky :-)
Cau Tobi

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #17 kdy: 02 Leden, 2012, 12:08 »
 ??? :) Jak to čtu, tak si čím dál více vážím  lesu Borek a okolních polí  vedle našeho domu, kde trénuji. Když jsem 1.1. 2012 trénoval a potkal jsem za hodinu 3 lidi na procházce, tak jsem si říkal "co se děje, toliko lidí tu nebývá"-))). A čtyřkolku jsem tady viděl 1x za život -))) Nejčastěji se setkávám s místním myslivcem, který svůj revír objíždí starou škodovkou se staženými okny a už z dálky mě zdraví a uhýbá -))) Jenom ten sníh nám tu chybí !!! -)))

P.S. Karel by tady mohl hodit příspěvek jak se má jeho zranění  a nějaké novinky.
P.S. Kurnik už ať je sníh ať tu nemusím čumákovat nad tím netem -)))))

Offline rancher

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +1/-3
    • E-mail
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #18 kdy: 02 Leden, 2012, 12:36 »
Sníh? Boha, tady je 12°C nad nulou... :(

pospa

  • Host
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #19 kdy: 02 Leden, 2012, 14:26 »
Vono stím pokousáním je to fakt divné a nikdo neví jak to bylo,z naší skušenosti vím jak to bejvá když jsme jeli jednou večer z tréninku tak na nás v lese ze tmy vybafla jedna stará paní od nás z vesnice a hrozně se pak divila že poní jeden pes vyjel.Lidi jsou fakt někteří blázni a stím provozem v lese je to u nás také mazec samej blázen na motorce kterej do vás klidně vletí at jdete pěcho nebo jedete na kole,jednaj holt s pozice sylnějšího a když se něco stane tak ujedou a už se mi stalo když jsem je z naším hajným zablokovali autem že tam nemaj co dělat tak nám ještě chtěli dát do držky.

Offline Alča

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #20 kdy: 03 Leden, 2012, 23:24 »
Dobrý večer,

děkuji všem diskutujícím za příspěvky. Majitele pejsků jsem kontaktoval. Psi očkovaní proti RNA viru jsou.
Byl jsem ubezpečen, že vynaloží dostatečné úsilí k tomu, aby se podobná událost v budoucnu neopakovala.
Tečka!!!

Hodně zdraví a vzájemného respektu do nového roku přeje Karel

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #21 kdy: 04 Leden, 2012, 09:41 »
Tato konkrétní situace už je zřejmě vyřešena, tak jenom k obecnějším věcem z diskuse:

Weru, Tobi, Pospo, ...:
Sorry, ale vaše příspěvky mi přijdou jako argumentace kluků tak ve třetí třídě ZŠ: "Pepa a Franta taky házeli mokrou houbou po třídě, tak snad můžu taky házet, ne??" Že se někdo chová jako idiot (někteří motorkáři, čtyřkolkáři, lyžaři-začátečníci, ...) přeci neznamená, že se automaticky můžu chovat jako idiot já taky... A ani mi to automaticky nevystavuje "omluvenku".


pospa

  • Host
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #22 kdy: 04 Leden, 2012, 21:10 »
Qba ty seš nějakej chytrej,hlavně že máš ve všem jasno všudes byl a všechno znáš žejo  ;)

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #23 kdy: 06 Leden, 2012, 00:02 »
Jasně, v Rusku dokonce 3× (a třicet už mi taky bylo) - jinak bych si nedovolil ani pípnout...  ;)

pospa

  • Host
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #24 kdy: 06 Leden, 2012, 08:04 »
to mě také a hodně dávno ;D

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #25 kdy: 06 Leden, 2012, 09:28 »
No ono to není o tom kde kdo všude byl, nebo jak je starej, ale jak umí s případně nabitými zkušenostmi nakládat...
Někdo je nedokáže využít ani pro svoji potřebu a těch co je chtějí ale hlavně dokáží předat i ostatním tak aby z toho i oni něco měli, je velmi málo  :-X.

Jsem rád že se v klidu podařilo tento incident vyřešit a už bych považoval tuto diskuzi za uzavřenou.

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #27 kdy: 01 Listopad, 2023, 21:59 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách
« Odpověď #29 kdy: 02 Únor, 2024, 09:52 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо