Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 KOMERCNI INZERCE ...

Anketa

KOMERCNI INZERCE-VADI/NEVADI

ano,vadi mi
2 (7.7%)
ne,nevadí mi
6 (23.1%)
měla by být omezována
1 (3.8%)
měla by se platit
3 (11.5%)
měla by být jako doposud
11 (42.3%)
jsem rád/a,že je zde jakokoliv inzerce
3 (11.5%)

Celkem hlasů: 26

Autor Téma: KOMERCNI INZERCE ...  (Přečteno 13557 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #15 kdy: 11 Prosinec, 2010, 14:33 »
Mých několik poznámek k reklamě na tomto fóru:
Toto fórum vzniklo jako nekomerční projekt nahrazující původní diskuzní část na serveru mushing.cz. Lidé co se o něj v současné době starají to dělají zcela zdarma. I samotné technické zázemí tohoto diskuzního fóra je poskytováno zcela zdarma.
To jest svazu z tohoto neplynou žádné náklady, no na druhou stranu toto negeneruje žádný zisk. Odměnou je za to fórum bez všudy přítomných reklam.

Proto byl pro toto fórum zvolen koncept který nepočítá s běžnou komerční reklamou na tomto fóru. Do jisté míry byly a jsou tolerovány odkazy na nějaké mushersky zajímavé a výjimečné produkty ať už ho sem vloží samotný musher-obchodník, nebo někdo jiný (ať z popudu mushera-obchodníka, nebo z vlastní vůle)

Ovšem nesmí to překročit neúnosnou mez!!! Tedy sem tam nějaká anotace formou příspěvku v inzerci, nebo v sekci vybavení by se dala tolerovat. Ale jakmile se z toho stane soustavná propagace, ať už vkládáním opakovaných příspěvků, nebo využitím pole pro podpis, pole pro avatar, názvu uživatele a podobně, bude se muset udělat restriktivní opatření.

Nehodlám vymýšlet nějaká složitá pravidla inzerce a pak se donekonečna dohadovat co kdo proč za co a vést nekonečné diskuze s expertama na kličkování mezi pravidly.

Pokud chce svaz začít vydělávat na komerční inzerci a chce pro toto použít i tohle fórum měl by změnit systém fóra na systém umožňující solidní správu reklamy a sehnat si administrátora který se o to vše bude starat a také řešit spory typu moje reklama se nezobrazuje, nebo nezobrazovala tak jak jsem si představoval a zaplatil.

Já osobně jsem proti reklamě na takovémto typu fóra. Časem to totiž většinou skončí tak, že uprostřed stránky se krčí text a po obvodu je hromada reklam nakonec na cokoli. Pak už budou reklamy třeba za každým druhým příspěvkem a z fóra se stanou stránky nebezpečné pro epileptiky...

Opakuji že nemluvím o stránkách mushing.cz jako takových, ale o tomto fóru.

Pokud by se rozhodlo že reklama na tomto fóru je nezbytná, bude nutné seriozně projednat další práci stávajícího týmu starajícího se o toto fórum, protože tento tým poskytuje svoje služby zcela zdarma právě proto že se jedná o neziskový projekt, respektive jako nezištnou pomoc všem lidem zajímajících se o tyto sporty.

Za sebe můžu říct, že pak už by to nebyla práce pro mě natolik zajímavá abych ji dělal zdarma nebo za odměnu, což by jistě některé velmi potěšilo  ;D

Doporučoval bych aby se další diskuze odvíjela ve smyslu jestli reklamu mít ve fóru nebo ne, jestli ji mít na stránkách mushing.cz nebo ne a jaká by měla být pravidla pro reklamu ať už z hlediska obsahu, zabrané plochy, a případných zvýhodnění pro členy atd...

V současné době co se týče fóra platí stále platí omezení komerční reklamy tak jak bylo proklamováno už odpočátku. 

Tomáš Soural
správce fóra   

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #16 kdy: 11 Prosinec, 2010, 15:22 »
No a přesně o tom to je
Rypnuto do me na zavodech...

nevím už jak jemněji člověka upozornit, že by mohl trošku ubrat - při osobním setkání, s prosbou... :)
No zjevně to nebyla správná cesta. (Před odjezdem na ty závody jsem dostala pokyn ke smazání jiné inzerce a chtěla jsem předejít tomu, aby to u Verči dopadlo podobně.)
Nějak to již přesahuje rámec toho, co jsem ochotná absolvovat.

Proto jsem již poslala klukům žádost o odebrání práv "global moderátor".
V diskusi samozřejmě zůstanu a jako obvykle - co budu moc odpovím ... jen na toho "pánaboha" :) si bude muset hrát někdo jiný  :)

A tombru má určitě pravdu - on zajišťuje diskusi, jeho práce je zadarmo = jeho pravidla ... DÍKY!!!!



pozorovatel

  • Host
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #17 kdy: 11 Prosinec, 2010, 17:13 »
velice zajimava slecna Veronika J.,pustit se do boje s takovym grizzlym je opravdu obdivuhodne!!!
davam palec nahoru,pekna diskuse a mila slecno myslim,ze nebrani nic v tom nez jit do vyssi politiky,protoze kdyz se zacnou skladat funkce,tak v tom neco bude!!!
velky obdiv !!! ::)

Bára B

  • Host
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #18 kdy: 11 Prosinec, 2010, 17:25 »
Dovolím si souhlasit s Pospou - nemám moc času projíždět všechny stránky prodejců, takže pro mě jako obyč uživaltele fóra, na které chodím celkem pravidelně je fajn, když se o nových možnostech dozvím hned odsud. Ono to například s tou želatinou bylo fajn, že ji bylo možné po dlouhé době zase sehnat, jinak bych teď do důchodce cpala prášky vyrobené z toho samého. Je zde možnost inzercce psů, kde si potencionální nový majitel může vybrat dle svých možností (např. plemeno, fena/pes...). neviděla bych nic špatného na odloučené sekci, kde by se dali najít takovéto různé pomůcky, které opravdu většina ocení. Ať už to je od Verči, Heli, či od Zera. A prosím, pro rýpaly - nedávám psa na roveń granulí a čelovky. Jen je to principiálně trochu podobné.  ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #19 kdy: 11 Prosinec, 2010, 17:33 »
jsem jenom starý, zchátralý musher, mohl by mě někdo do SZ ujasnit KDO je Verča, s čím jezdí atd ? Jsem nějak mimo mísu  ;) jináč  souhlasím s  Tomášem Š.(adminem  ;) )  Děkuji
PS. to jen kvůlivá šílené reakci na vpravohada (asi už smazáno  ;) )
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #20 kdy: 11 Prosinec, 2010, 18:04 »
Souhlas s Tombru.Zbytečná reakce Veroniky na věc která byla umožněna jí a to několikrát až potom byla tiše upozorněna,že stačí.To Pospa a Bára B.info se dá dnes již určitě sehnat jinak.Nedokážeme rozlišit co je užitečné info a co komerční info a dost často se od sebe neliší.Helo ty zůstaň kde jsi .Verča se taky uklidní a bude klid.To VencaN VerčaJ je blonďaté děvče co létá s haskouny.Musíš taky někdy mezi lidi.Už jsem tě neviděl asi třista let. ;D

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #21 kdy: 11 Prosinec, 2010, 18:13 »
jj, sprintery jsem nikdy moc neznal, ale teď už vůbec  >:(
Ps. mě ty několikadenní výlety a stovky km v autě kvůlivá 15ti minutám jízdy nikdy nebavily
to Sulika : rád vás uvidím na nonstopu 2011 pozdravuj "slečnu" Dášu  :D
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 19:00 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #22 kdy: 11 Prosinec, 2010, 18:15 »
Hlavne klid - pusu od cukru,spalene rohlicky,vanocni frantisek v obyvaku a Hela tam kde je doposud!!!nikdo nic nikomu ...
ZADNA REKLAMA NIKOMU NEVADI!!!!
to sem ja hhhh.... ;D tentokrat ne usata a pritroubla ... ;D
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 18:18 od Verča J. »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #23 kdy: 11 Prosinec, 2010, 20:31 »
To Venca N.
Ahoj Venco tady je slečna Dáša, vnučka už chodí do školy a vnuk si hraje s Jirkou na vojáky. To je fajn, že Tě zase vidím-čtu (alespoň přes internet), je asi jedno že jeden má rád dlouhý, pohodový závod (něco na tom bude), já zase rychlý, přesně naplánovaný, stejně jsme všichni na stejný "lodi".
"Slečna Dáša"
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 20:41 od sulika »

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #24 kdy: 11 Prosinec, 2010, 22:46 »
Trosku moc humbuku pro nic, ne?! Diskusi sleduju pravidelne a z nabizenych veci tu jiste nikdo zadny poradny business zatim neudelal.
Navic na tri kliky mysi ( vivat internet ) zjistim, ze naprosto a uplne vsechny veci zde nabizene se daji sehnat jinde levneji / rychleji.
Tak sem koukejte hodit nejake fotky ( at mam na co koukat :-) ) a neplacejte energií..  ;D
Cus Tobi

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #25 kdy: 12 Prosinec, 2010, 09:55 »
 A prosím, pro rýpaly - nedávám psa na roveń granulí a čelovky.

No to bych prosila ;D ;D ;D !

A i jinak souhlasim s Barou. Kdyz jdu neco koupit do kramu a chci neco co poradne funguje, zpravidla se mi "odbornici" snazi nacpat to nejdrazsi s tim, ze to ostetni za moc nestoji. A naopak na netu zas clovek nezjisti, jak to opravdu funguje. Tak si myslim, ze kdyz je to nabizeno musherem tady, tak o tom neco vi. Zejmena to jestli to vyhovuje pro pouzivani pri tomto sportu. At uz jsou to boty, celovky nebo psi ;D ;D

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #26 kdy: 12 Prosinec, 2010, 10:12 »
zalozila jsem anketu ...nahoře...

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #27 kdy: 12 Prosinec, 2010, 10:15 »
Hlavně si uvědomte co se stane,když sem pustíte komerci.Řeči o získávání informací neberu. :(

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #28 kdy: 12 Prosinec, 2010, 10:24 »
pustili ste sem me,a ja jsem nejaka ohrozitelna komercni zbohatlice... :-\ (vy) zero dc,pfeifer,hela,manmat,polar,chlan,djihad,krmiva biz,zatim se myslim jen jedna o povoleni prodeje maserskych potreb volne,tak jak pred tim s tim,ze ja jiz nic nabizet v takove mire nebudu,ale take bych chtela aby to bylo omezovano i ostatnima,mozna inzerat aktualizuji az pristi rok pred sezonou a stenata napr.,nebo karu muzu myslim normalne do inzerce pridat.....myslim,ze by nikdo nemel v planu ani tombru sem naflakat treba prodej parfemu,nebo zverimex s prodejem nejakych bezne dostupnych granuli,i kdyz by se na tom dalo asi neco vydelat ...
a uz me to nebavi ... omezim se ja,omezte se i ostatni ...nebo to nechme jak to bylo doposud...zadne velke znasilnovani zde neprobihalo...
« Poslední změna: 12 Prosinec, 2010, 10:31 od Verča J. »

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #29 kdy: 12 Prosinec, 2010, 20:58 »
Buď v klidu.tady se jedná opravdu afektivně.Odmlč se a zase se vrátíš, viď.Tak to udělalo více lidí a jsou tady zpět. Jo, život je proto tak krásnej, že nejsme všichni stejní.To by byla otrava, viď....