Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Autor Téma: Náměty a připomínky  (Přečteno 52018 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Náměty a připomínky
« kdy: 04 Červenec, 2008, 13:20 »
Je možné v horním menu nahoře (| časopis | závody | kluby | žebříčky | výsledky MR | diskuse | odkazy | archiv.mushing.cz | ) nastavit všechny odkazy tak, aby se otevíraly v aktuálním okně a ne v novém ? (hlavně - diskuze)  ;) - dik
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #1 kdy: 04 Červenec, 2008, 15:22 »
Je možné v horním menu nahoře (| časopis | závody | kluby | žebříčky | výsledky MR | diskuse | odkazy | archiv.mushing.cz | ) nastavit všechny odkazy tak, aby se otevíraly v aktuálním okně a ne v novém ? (hlavně - diskuze)  ;) - dik

Takže ten odkaz z webu mushing.cz co otvíral diskuzi v novém okně byl upraven a u ostatních by se to stávat nemělo. Ještě byly provedeny nějaké další úpravy, aby při překliknutí mezi fórem a webem nedocházelo ke ztrátě přihlášení v diskuzi a na členseké sekci mushing.cz
 

Offline Lubošs

  • support
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +0/-0
    • www.mushing.cz
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #2 kdy: 08 Červenec, 2008, 07:04 »
Když dám zobrazit posledních 10 příspěvků jsem naprosto dezorientovaný z toho, že první co se dozvím je kdo fórum založil.

příklad:
Citace
Založil RadekKotesovec - Poslední příspěvek od tombru


myslím že by stačilo jméno uživatele který tento příspěvek vložil (obdobně jako je to u shrnutí tématu při psaní odpovědi)
příklad:
Citace
tombru

myslel jsem si, že si zvyklnu, ale zatím se tak nestalo...

Luboš

Houba

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #3 kdy: 08 Červenec, 2008, 11:30 »
Zdar pánové. Tak vám nevím, ale asi jsem blbej, protože já se v tom totálně utápím a nemůžu tady najít vůbec nic aniž bych všude vlezl. Dřívější stránky na mě působily daleko vzdušnějc a během pár přeletů očima jsem našel co mě zajímalo, teď mě to zahlcuje  a celkový přehled je ten tam. Může to být zatím tím, že jsem na takový věci dost pomalej, natvrdlej a přizpůsobení mě chvilku trvá, ale pokaždý co jsem zde byl tak jsem hned utekl pryč - až dneska jsem se odhodlal sem napsat svoji krátkou zkušenost. Možná dělám jenom něco blbě - nevím - ale takhle mě to spíš odrazuje, než láká.
Zdar HOUBA

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #4 kdy: 08 Červenec, 2008, 14:09 »
Zdar.  Taky se v tom ztracim a zatim mi hodne chybi prehlednost predchoziho fora.:((((
Stale doufam, ze si zvyknu, jen mam strach, aby to moc lidi od diskuse neodradilo. 

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #5 kdy: 08 Červenec, 2008, 16:16 »
Ja se snad uz ztratil :o.... Tobi

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #6 kdy: 08 Červenec, 2008, 20:21 »
Zdar pánové. Tak vám nevím, ale asi jsem blbej, protože já se v tom totálně utápím a nemůžu tady najít vůbec nic aniž bych všude vlezl. Dřívější stránky na mě působily daleko vzdušnějc a během pár přeletů očima jsem našel co mě zajímalo, teď mě to zahlcuje  a celkový přehled je ten tam. Může to být zatím tím, že jsem na takový věci dost pomalej, natvrdlej a přizpůsobení mě chvilku trvá, ale pokaždý co jsem zde byl tak jsem hned utekl pryč - až dneska jsem se odhodlal sem napsat svoji krátkou zkušenost. Možná dělám jenom něco blbě - nevím - ale takhle mě to spíš odrazuje, než láká.
Zdar HOUBA

Pokud se přihlásíš - tedy klidně jako "houba" (stačí ti jakýkoli funkční mejl pro potvrzení registrace) získáš jiný přehled o tom co je na fóru nové než jako host. Doporučuji  si přečíst toto http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=12.0 .

Fórum si totiž bude pamatovat co jsi si četl naposledy. Což třeba byl v původním fóru problém. Přijít po několika dnech na stránky a začít přemýšlet, kdy a co jsem naposledy četl a po rozkliknutí rozsáhlejšího tématu opět procházet a vzpomínat co a kdy a jestli jsem už četl nebo ne.

Můžete si sami individuálně navolit i jestli se vám budou rozbalovat témata tak, že poslední příspěvek bude první, nebo poslední.

Také můžete využít RSS kanál pro sledování novinek na fóru - některé prohlížeče ho mají integrován v sobě a budete tak o dění na fóru informováni automaticky bez toho, aby jste vůbec museli na fórum chodit.

Pokud bude možné z vašich připomínek získat nějaké podněty a bude je možné a vhodné zakomponovat, tak to rád udělám.

Možností je spousta, budu to dávkovat postupně, protože přehršel možností obvykle lidi spíš vyděsí...

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #7 kdy: 09 Červenec, 2008, 21:27 »
Když dám zobrazit posledních 10 příspěvků jsem naprosto dezorientovaný z toho, že první co se dozvím je kdo fórum založil.

Luboš

Tak jsem zobrazení posledních  10 příspěvků trochu upravil, teď by to mohlo být lepší...  ;)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #8 kdy: 10 Červenec, 2008, 09:42 »
Dík, je to o dost lepší, jen možná - nešlo by dát tučně autora toho konkrétního příspěvku, naopak kdy byl vložen možná bold být nemusí. (Tedy pokud to jde :) a pokud se to bude jevit jako dobrý nápad..)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #9 kdy: 10 Červenec, 2008, 10:01 »
A já bych chtěla holčičky autorky v barvě růžové, chlapečky modré a kretény bys moh nechat černě...kdyby tě to příliš neobtěžovalo, stejně máš ho..o co na práci ;)

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #10 kdy: 10 Červenec, 2008, 10:04 »
Dík, je to o dost lepší, jen možná - nešlo by dát tučně autora toho konkrétního příspěvku, naopak kdy byl vložen možná bold být nemusí. (Tedy pokud to jde :) a pokud se to bude jevit jako dobrý nápad..)

To bylo myšleno tak, že tučně je odkaz na konkrétní rozbalení tématu a jen indikátor, že se jedná o dnešní, nebo včerejší příspěvek. Jméno uživatele který přispěl bych raději tučně nedával, svádělo by to na kliknutí což by vedlo k otevření jeho profilu (pokud je registrován), místo rozkliknutí tématu.

Zrak a kurzor myši míří povětšinou na ty výraznější věci. To byl i případ toho jak to bylo zobrazeno předtím, kdy řádek s informacema o tom kto téma založil a naposledy přispěl byl výraznější a tak zastínil i ten předchozí (první) řádek, na kterém byla informace o jaké téma se jedná. Pak to navozovalo ten pocit, že se člověk dozví první o tom kdo téma založil.

Ono to někdy optimalizovat logicky a zároveň ergonomicky je někdy problém :-)

RomanH

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #11 kdy: 10 Červenec, 2008, 15:10 »
Tak jsem uplně v pr.... . Pokouším se zaregistrovat a stále to tu na mě mrká že se nejdříve musí ověřit má adresa či co, připadám si jako prvnák co kouká do knížky a nic si zní nepřečte. Veškeré udaje jsem vyplnil, aktivační meil jsem dostal asi již po třetí, speciální kód nepomáhá.
 Diskuze nepřehledná a spíše to odrazuje. Snad si zvyknu.
 Roman

Offline jamas

  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Pit Bull's web
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #12 kdy: 10 Červenec, 2008, 15:49 »
Romane i já se s tím dost trápil a to mam vlastní web a spravuji diskusní forum. Ten kod co jsi dostal napiš do příslušného okénka (jak jsi ho už určitě psal), ale napiš nahoru do prvního okna ještě své uživatelské jméno a potom to odešli. Vše by pak mělo být OK.
« Poslední změna: 10 Červenec, 2008, 15:51 od jamas »

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #13 kdy: 10 Červenec, 2008, 15:49 »
Tak jsem uplně v pr.... . Pokouším se zaregistrovat a stále to tu na mě mrká že se nejdříve musí ověřit má adresa či co, připadám si jako prvnák co kouká do knížky a nic si zní nepřečte. Veškeré udaje jsem vyplnil, aktivační meil jsem dostal asi již po třetí, speciální kód nepomáhá.
 Diskuze nepřehledná a spíše to odrazuje. Snad si zvyknu.
 Roman

Takže jsem ručně aktivoval uživatele "01014" snad je to ten správný účet...

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #14 kdy: 10 Červenec, 2008, 15:54 »
Romane i já se s tím dost trápil a to mam vstaní web a spravuji diskusní forum. Ten kod co jsi dostal napiš do příslušného okénka (mak jsi ho už určitě psal), ale napiš nahoru do prvního okna ještě své uživatelské jméno a potom to odešli. Vše by pak mělo být OK.

No stačí kliknout na odkaz, který přísel v mejlu, ne ho někam kopírovat, měla se tím automaticky otevřít webová stránka v prohlížeči a tím bylo ověření hotovo. Na této webové stránce se už můžete svým jménem a heslem přihlásit.

Nebo můžete použít své jméno a ten ověřovací kód na konci mejlu jako heslo pro první přihlášení.

Pokud i to nepůjde, kontaktujte mě a já vás ověřím ručně.
« Poslední změna: 10 Červenec, 2008, 16:18 od tombru »