Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Horké výsledky ME Esdra 2010, PL

Diskuzní fórum > Závody

Horké výsledky ME Esdra 2010, PL

(1/21) > >>

jana p:
Tak mám v ruce první výsledky z letosního ME Esdra v Polsku (SMS).
STRÍBRO pro Cesko v kategorii Skj - Martina Stepánková, která si na svém prvním lyzarském sampionátu hned sáhla na stríbro. Krása a moc GRATULUJEME!!!

Klikarová 10.místo
Kuríková 13. místo
Ilona Erlebachová vzdala (?)

Trat dlouhá 14,7 km (3 okruhy), velmi tezká a kopcovitá (prý zaltý Bednáruv kopec na 3 Studnách...). Cas Martiny 39:28...

Stoky:
Nemáš info jak si vedou týmy?

ježura:
Horké výsledky sice nemáme (od včerejška by stejně zchládly ;D), ale aspoň pár fotek z pátku
http://lenkab.rajce.idnes.cz/ME_ESDRA_sprint_mid_Kubalonka

MaUr:
Stoky: JSem se vrátil z Kubalonky. Průběžně co si pamatuji tak

Tom Hubner do 6 psů MIDpo druhém dnu na 3 místě s poměrně slušným náskokem, Před ním je nějaký něměc a famozně jede polák Burzynski Gregorz (vede rozdílem třídy)
Michal Merhaut do 6 MID psů se dnes propadl na 6 místo (po prvním dnu byl 4)

Unlimited MID: David Jery (příjmení přesně nevím)  po druhém dni s přehledem 1. místo
MArtin Levíček unlimited někde vzadu
V. Zetek - nevím kategorii ale na bednu to nebude
Trnka junior - ten si vedl dobře tam bude myslím bedna
Sláva Pavlík Sprint ve čtyřkách 4 místo
Nešněrová sprint 4 - myslím že kolem 7 místa
Martina Š - 2 místo SKJ
Honza Zima jen nějakou tu kombinaci s pulkou ale dojel někde vzadu protože díky volně pobíhajícímu psovi s pulkou spadl a ztrátu už nedohnal

Více si nepamatuji a doufám, že jsem to moc nepoplet abych nikomu neuškodil. jinak trať stojí celkem za h...  V zatáčkách je to už později vydřené na hlínu a kameny, teď je tam nad nulou taže to leze dolů, tratě jsou namotané v celku hrozným způsobem. Teda aspoň pro mě  sprinťáka individualistu, Včera jsem se byl projet a nestíhal jsem číst kategorie napsané na terčících. Trať je nahoru dolů. Na Evropu nic moc. Ve výsledkovkách docela zmatky.

Stoky:
Díky za info, právě mě psala Verča, že trať je šíleně upravená. Včera prý kdo nespadl byl frajer. Bohatý si údajně vyhodil rameno. A jsou nějaké problémy s organizací. Celkově se cítí nespokojeně, ale to je ona pořád - je to přece ženská ;D .
Doufám, že naše elita nezklame a nenechá všechno polákům. Držím všem palce ať to dobře dopadne.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi