Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194204 krát)

0 uživatelů a 9 Hostů prohlíží toto téma.

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #360 kdy: 26 Únor, 2010, 08:50 »
Vůbec nechápu proč ty psy máš.
Pořád počítáš koruny,kdo co jim dal a nedal,kdy byli tvoji a kdy už nebyli tvoji :-\
Proč je máš? Sou tam uvázaný u kůlu,zapřaháš dvakrát do roka a přitom na ně řveš a to eště v lepším případě?Trénovat nejezdíš a tudíš ani na závody.Celej rok tam ležej uvázaný a dostanou žrádla jen tak na přežití a NIC VÍC,čekaj tam JEN na smrt.Všechno už vzdali a to jenom proto,že se dostali k tobě.Kdyby si mohli vybrat páníčka ,tak ty bys to určitě nebyl.Rád je nemáš,oni tebe taky ne,řveš na ně a kopeš do nich, nic s nima neděláš.Proč je tedy máš?
Přála bych jim ,aby se všichni od tebe dostali  a alespoň zbytek života žili tak ,jak by pes žít měl.Maj totiž svoje potřeby o kterých ty nemáš ani šajna.Ale to bohužel,takovýmu člověku říkat ,je jako házet hrách na zeď,ty totiž vůbec nevíš o čem je řeč   :-\.
« Poslední změna: 27 Únor, 2010, 17:28 od eva »

Jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #361 kdy: 27 Únor, 2010, 21:06 »
Dobry vecer. Chtela bych ujistit vsechny, kteri prispeli na pejsky, ze penize byly opravdu vyuzity v jejich prospech! Kazdy utulek si za umisteneho hafana bere 3000 Kc a vice. Umistovali jsme 3 pejsky, tak si to kazdy muze spocitat. Radku 30 kg masa a pytle s granulemi ti venoval pan Bobal osobne a Domazlicky denik-granule!!! Nic nebylo hrazeno z darovanych penez! Psi u tebe zustali jen po nezbytnou dobu a mesic to vazne nebyl!!! Zadne penize jsi mi nikdy nenabizel. To je lez! Ze se nestydis! Piplame se ti se psy, kteri pro tebe tolik udelali a ty jsi je dostal do toho sileneho stavu a ty na vsechny jen kydas spinu. A mylis se, jestli si myslis, ze jsem chtela pomoci tobe! Pomahala jsem vyhradne hafanum! Celou dobu jsem se v tobe hodne pletla. Mela jsem te za fajn chlapa. Ted si myslim, ze jsi stejny jako muj otec. Byl to zbabelec a jedine na co se zmohl bylo ztriskat nas deti do bezvedomi a trapit nas, jelikoz si na sobe rovneho netroufl a tak si lecil komplexy na slabsich. Jo a celkem by me zajimalo, kdo ti tu pise ty slohove prace, kdyz smsky, ktere jsi mi posilal, byly sama hrubka! Neni to vsechno jedna kolosalni lez?!                       

Jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #362 kdy: 27 Únor, 2010, 21:25 »
Jinak pejsek(Cert)uz nabral asi 6 kg a je z nej vesely a uzasne vdecny hafan. Zatim je u pana Bobala, nez mu na zahrade postavim kotec a bude uz na stalo u me. Jezdim ho obden navstevovat a travime spoustu casu spolu venku. Benik uz je take fesak, diky panu Anderlemu, ktery se o nej uzasne stara. Jen ten zrak uz asi lepsi nebude a psychika ani nemluve. Jinak bych chtela znovu pripomenout, ze pro tri hafany stale hledame nove panicky. Myslim, ze to budou stejne fajn a vdecni partaci jako je to moje mimino. Pokud nekdo budete mit zajem, tak se mi ozvete na tel 721109134

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #363 kdy: 27 Únor, 2010, 21:53 »
Jitko, nevšimla jsi si, že ostatní dali ruce pryč? Je to hnus, že se ti registráci navyjádří a nepodpoří( alespoň písemně) tu akci.Myslim, že v počátku své napsali a pak se na to...Já vím, že se s p.Andrlem staráte hodně a moc , ale na těchto stránkách to už lidi nechtějí Tak dík a v hospůdce, když ho potkáš, tak ho nech jít kanálem

davi

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #364 kdy: 03 Březen, 2010, 12:56 »
tak to je teda ostuda.to by se meli ty registraci zastydet.nechat takovedle pripad byt.aspon ze nekdo s tim neco dela.doufam ze tohle se doresi.d.

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #365 kdy: 03 Březen, 2010, 21:44 »
Jitko, nevšimla jsi si, že ostatní dali ruce pryč? Je to hnus, že se ti registráci navyjádří a nepodpoří( alespoň písemně) tu akci.Myslim, že v počátku své napsali a pak se na to...Já vím, že se s p.Andrlem staráte hodně a moc , ale na těchto stránkách to už lidi nechtějí Tak dík a v hospůdce, když ho potkáš, tak ho nech jít kanálem

Ono to bude asi tím, že většina "registráků" zde jsou dospělí, rozumní lidé, kteří si uvědomují, že vysedáváním u PC a psaním srdceryvných blábolů svět nespasí. Raději se starají o své psy, trénují a jezdí po závodech. Až budeš živit aspoň 10 psů, trávit 8 a více hodin v práci, do toho se starat o rodinu a po večerech trénovat, splácet hypotéku, nebo provozní úvěr, budeme se bavit dál.

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #366 kdy: 03 Březen, 2010, 22:53 »
Stoky, yes, yes, jenže o slámě tady je také několik dní diskuse.Já ten tvůj názor beru, protože sláma je rada a to o psech R.H. je jen tlachání,tak soráč už mlčím. Jedině jsem si štěstím narazila při výskoku hlavu  o strop, že neplatím hypotéku, jinak je to stejné...

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #367 kdy: 04 Březen, 2010, 20:19 »
Stoky,jsi asi dospělej,ale i cynik a psy asi moc rád nemáš.Jinak bys tohle nemohl napsat.Dělám co ty a přesto mi není jedno co se děje jinde,když někdo takhle zachází se svými psy.Tak se dál vymlouvej a už sem teda nepiš a nenavážej se do lidí co chtějí pomoci.Sám píšeš že nemáš čas vysedávat u PC,ale jak je vidět i z jiných diskusí na to abys někoho napadal a urážel si čas najdeš.Je mi tě líto,Stoky.Tak dál se starej o ty věci co dle tebe spasí svět:vypsal jsi toho opravdu hodně a je až k nevíře že to všechno zvládáš.Tebe tady nikdo neurazil,po přečtení posledních příspěvků,tak také nikoho neurážej.A jak píšeš že se budeš bavit jen s lidmi co splácí hypotéku nebo provozní úvěr,tak se bav jen s nima.Určitě budou rádi,když jim napíšeš něco podobného co sem.

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #368 kdy: 04 Březen, 2010, 22:21 »
DĚKAS za podporu

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #369 kdy: 05 Březen, 2010, 01:48 »
Milý Scoty,

Oslovení "hnusnej registrák" by se někoho citlivějšího mohlo dotknout! Urážek i za rámec slušnosti tu na pana Hellera padlo taky dost. Cítíte-li se někdo pohoršen mým příspěvkem, tak se omlouvám.
Když se podívám na statistiku fóra a vidím kolik lidí si prečetlo tuto debatu a psali tu dojemné příspěvky a potom kolik lidí se zapojilo do pomoci psům po tom mrtvém pánovi z autokaru a to je ještě prosila jeho dcera, tak jsem opravdu dost rozčílený. Kde jsou ti horlivý zachránci psů? Čeká na ně 60 zvířat ve špatném stavu. Je to snad tím, že je majitel mrtev a není koho linčovat? Nemá TV Nova zájem natočit dojemnou reportáž.
Pokud si toto dám do roviny s komentářem pana Hellera, přetahováním nemocných zvířat mezi útulkama, postojem starosty, rozhodnutím veterinární kontroly, tak začínám mít opravdové obavy o čistém jednání některých aktérů v této kauze.
Třeba jsi to odhadl správně a jsem opravdu cynik, nebo jen není nic nového pod sluncem a někdo využil chyby chovatele a chtěl se zbavit nepohodlného souseda, neziskovka si udělala prostřednictvím zkreslené reportáže reklamu a získala sponzorské dary a pár lidiček si užilo svých pět minut slávy a pozornosti?
Dáš mě jistě za pravdu, že po přečtení této diskuze může mít čtenář opravdu rozporuplné dojmy, protože nezpochybnitelnými fakty své argumenty podpořil právě jen pan Heller. Reportáž TV Nova byla fraška a když si pročteš pozorněji celé vlákno, tak ti snadno vypadne kdo kdy lhal a co ho k tomu vede.
Jasně, jsou tu fotky Sola a zbytku zanedbaných ESP, ale za tuto prasárnu, kterou si R.H. uvědomil je šetřen v přestupkovém řízení a bude potrestán. Pokus se mě rozumně vysvětlit, proč to tolika lidem nestačí, o co jim tedy jde? Nejsou moje postřehy důvodem "registráků" proč je to již nezajímá? Ty sám jsi si osvojil jednoho ze psů, nebo jsi podal na R.H. trestní oznámení? Proč sem Jitka nehodí pro klid duše výpis z účtu a doklady za krmivo a léky?
Radši tedy budu v tvých očích cynik co nemá rád psy, než abych neměl možnost svého názoru a možnosti vyjádření se!

S pozdravem,
Martin Stoklasa

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #370 kdy: 05 Březen, 2010, 10:29 »
Myslim, ze ta pomoc 60 psum by za jinych okolnosti (a nemyslim medialnich) byla velka. Z info, co jsou verejne zname, i z info, ktere jsou neverejne, se nelze divit, ze mnoho lidi nema chut je osvojit, takze srovnani s medialnim R.H. asi neni uplne na miste. Katka Kurakova

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #371 kdy: 05 Březen, 2010, 11:03 »
Už před časem jsem volal po nutnosti aby každý diskutující měl vytvořený účet.Diskuze na NAŠICH stránkách se stává diskuzí lidí kteří si tady honí triko  napadají případně urážejí .Tihle profesionální debatéři a spasitelé světa jsou otravní jak svítiplyn.Slibuji,že se zasadím o nutnosti registrace a budu požadovat aby na svazových stránkách mohl svaz moderovat diskuzi.Žvanilové nechť si založí vlastní stránky a tam se mohou realizovat.Jinak nemám nic proti ,když se naše stránky použijí pro realizaci účelné pomoci,ale tihle anonymní žvanilové mi skutečně pijí krev.Zatněme jim tipec!

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #372 kdy: 05 Březen, 2010, 11:40 »
a ještě sem dej to slíbene hardcorové video z ME ;)

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #373 kdy: 05 Březen, 2010, 12:00 »
Myslim, ze ta pomoc 60 psum by za jinych okolnosti (a nemyslim medialnich) byla velka. Z info, co jsou verejne zname, i z info, ktere jsou neverejne, se nelze divit, ze mnoho lidi nema chut je osvojit, takze srovnani s medialnim R.H. asi neni uplne na miste. Katka Kurakova

Ano a proč? Chlupáči nejsou atraktivní? Nepsalo se tu jak jsou psi od R.H. plaší a bojácní a v zuboženém stavu?
Jaké jsou tedy ty "jiné okolnosti" ? Konverze 14850/2474 shlédnutí a 370/31 odpovědí pro tebe není argument?
Chceš to ještě v grafu na časové ose s počtem aktivních členů?
Když už to tu R.H. otevřel, tak na jaký účet se posílali peníze? Byl to účet nadace, nebo se jednalo o osobní účet?
Opravdu nejsem naivní hlupák, abych si nevšiml, že v této diskuzi již dávno nejde o pomoc zbídačeným ESP z Domažlic.

Je z toho už celkem velká špína a nehodlám se tím dále rozčilovat.
Přeji klidný a zdravý život nejen oním pejskům.

Martin Stoklasa

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #374 kdy: 05 Březen, 2010, 12:36 »
Stoky, nevím jakým způsobem jsi "pomohl" v této kauze, ty. Ale je jasný, že díky některým lidem se dostalo některým psům normálního zacházení. To že se najdou příživníci, to je všude a neuděláš s tím nic.
Trochu jsi mě rozesmál o urážení hellera  ;D, takovýho člověka těžko urazíš.
Kolik platí NOVA za peprnou reportáž ?