Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Chcete poradit začátečnici? To jsem celá já Tiinulka =)

Diskuzní fórum > Trénink

Chcete poradit začátečnici? To jsem celá já Tiinulka =)

(1/8) > >>

tiinulka:
Přesunuju z inzerce do diskuze protoze tam to fakt nemá co dělat... tak pište sem... jo a porád mi ještě nikdo neporadil to hlavní... jak ho donutit k pohybu kdyz uz ho dostanu před to kolo? byl zvykly vedle kola jelikož jsem jezdila po silnici a tam mezi auty to jaksi neslo... spis jsem o zaprahu nemela ani páru... takže čekám odpovědi =)

ježura:
Nejlíp se domluvit s někým z okolí a připřáhnout ho do dvojky se psem co umí a pokud by to nešlo (nesnesli se), tak aspoň pár tréningů absolvovat s "předjezdcem". Ochotněji poběží za něčím. A hlavně silnici se vyhni, odrovnáš mu klouby!

tiinulka:
No právě...sem si toho vědoma... jenze u nás je to všelijaké... polní cesty u nás neexistují a jestli jo tak jsou treba az pet kilometrů od nas a musime se tam nejak dopravit... psy my a jeste nejake vozitko... je to proste moc slozite... proto sem volila parkrat silnici... a taky jsem jeste nemela jiny dopravni prostredek nez kolo =)

zimon:
A na voditku jde pred tebou?

tiinulka:
jj to jo... to taha jak zbesili dokud ho neukočíruju... to kdyby mohl tak se rozbehne hned u baráku ale pak zjisti že je jen na petipetrovce takze kračí předemnou skoro pořád... má to nějakou souvislost?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi