Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194425 krát)

0 uživatelů a 21 Hostů prohlíží toto téma.

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #345 kdy: 19 Únor, 2010, 08:41 »
Takze jestli tomu dobre rozumim, jste panu Hellerovi pomohli se zbavit tech psu, o ktere nemel zajem???  A jak to je dal, jak dopadlo setreni organu, padla nejaka pokuta ci postih?



vencl

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #346 kdy: 19 Únor, 2010, 13:57 »
A co je stim prvnim psem kvuli kteremu to vse zacalo jak se pise na prvni strance?a setri to vubec nekdo?

Clara

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #347 kdy: 19 Únor, 2010, 14:17 »
tohle mi psal pan Anderle před 14dny:
"bohužel zdravotní stav Beníka & Sola ještě není dobrý. A zájemců postupně ubývá.. V pondělí s ním jedu na kontrolu do Poběžovic k veterináři. Na klinice dostal další (silnější) antibiotika a prodělal další vyšetření. Výsledky ještě mi přijdou, tak snad bude vše aspoň relativně dobré"

jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #348 kdy: 20 Únor, 2010, 14:54 »
Cela vec je jeste v setreni policie. V patek se mame dostavit k vyslechu na policii s fotkami psu a veterinarnimi spravami. Solo-Ben je stale jeste u pana Andrleho. Jitka.

Karlos

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #349 kdy: 21 Únor, 2010, 15:03 »
No a jak se Solovi daří už je v pořádku?A ostatní psi teda pokud tomu dobře rozumím budou Helerovi odebráni když to šetří policajtí?Aby to nedopadlo tak že psy které nechtěl a potřeboval se jich zbavit se mu pomůže jich zbavit a ostatni si necha a bude je týrat dál.Nakonec z toho vyjde jako vítěz.Nebude to nakonec tak????

jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #350 kdy: 21 Únor, 2010, 15:08 »
Krajska sprava neshledala u ostatnich psu zadne pochybeni co se krmeni a ubytovani tyka a tak si je zrejme bude moci ponechat. Ted se bude jednat o trestu za jiz zminena ESP. Bohuzel na nase urady jsme asi vsichni kratci. Uvidime, jestli jejich rozhodnuti bylo spravne a tato kauza se nebude za nejaky cas opakovat znovu nekde jinde. Jitka

Karlos

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #351 kdy: 21 Únor, 2010, 18:02 »
KVS neshledala zadne pochybeni a videli stejne psy o kterych se tady pise?To snad neni pravda co je to za urady?To jsou teda urady na dve veci!Tak to Heler muze bez obav tyrat dal.A jak pisete Jitko tak se da ocekavat ze se to za cas bude zas opakovat a zas s tim nikdo nic neudela.Ani ta Nova nepomuze a to se rika ze co se dostane do televize tak se s tim neco udela a ono nic.A co ho tak muze cekat za tyrani tech dvou ESP?Pokuta?Sam psal tady ze ani Policie nic neshledala a ze svoje psy netyral,jen ze spatne odhadl vyzivu tech dvou ESP a za to ze ho chce nekdo kritizovat a nebo dokonce trestat se jeste divil a rozciloval.Je to tady na tech strankach co psal.Ted mu zustane deset psu co jsou dobry a tech spatnych co tyral a nekrmnil se zbavi at se o ne postaraji jini a za cas si poridi dalsich deset psu a pujde to nanovo?Neno snad ne?

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #352 kdy: 21 Únor, 2010, 21:18 »
Prosím tě, Karlos,
právo není spravedlnost.
Takže jestli s tím chceš něco udělat, dej hellerovi přednášku, byť má mnohaleté zkušenosti, o chovu psů, nebo to běž vysvětlit těm "úřadům".
Miloš

evina

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #353 kdy: 23 Únor, 2010, 18:34 »
Tyhle informace mi přišli od pana Anderleho a je tam napsáno o Solovi co je s ním.
______________________ Původní zpráva: ________________________
> Od: anderlecht@centrum.cz
> Komu:
> Datum: 20.02.2010 20:38
> Předmět: Beník @ Solo
>

Dobrý den,
 zasílám další info o Beníkovi a fotky ze začátku měsíce, převčerejška a z dneška.
Beníkovi se vede již celkem dobře. Antibiotika už dobral, nyní bere jen nějaké
 prášky od veterináře a rány mu mažu mastí a dávám obklady s řepíkem. Ještě nás
 čeká pak kontrola - snad již poslední. Ty rány se už docela hojí. Je i celkově na tom
 lépe, je veselejší a rošťačí. Jen ta psychika.. bojí se jiných lidí a čehokoliv
 neznámého..a je hodně lekavý.. Zatím ho mám pořád u rodičů a chodím s ním 3x denně na procházky. Na
 dvoře je s Džanou /mojí fenkou z útulku/, tak má pořád společnost a dovádí
 spolu.
S přátelským pozdravem      Jiří Anderle, Klenčí p.Č.
 

______________________ Původní zpráva: ________________________
> Od: anderlecht@centrum.cz
> Komu:
> Datum: 01.02.2010 20:01
> Předmět: Beník & Solo
>
Dobrý den, posílám po čase další fotky Beníka a info o něm.
Úřad městyse, kde byl dočasně ubytovaný (kde v otevírací době se mu tam vždy někdo věnoval a chodili jsme s ním ven a po uzavření úřadu jsem s ním chodil na procházky každé 2-3 hodiny), musel opustit, takže je teď (od soboty rána) u mých rodičů, kde je velký dvůr a zahrada. Já jsem tam u něj co možná nejčastěji to jde. S mým pejskem /fenou/ se snáší dobře - viz. fotky. Je ubytovaný v suterénu rodinného domku, kde je v teplíčku. Jinak dobírá antibiotika, do nevyléčené rány mu dávám roztok připravený od veterináře, další rány mažu mastičkami.
Na zítra je objednán na kliniku /Vedilab/ do Plzně, kde mu udělají podrobné vyšetření zraku se kterým má problémy a popř. další vyšetření.
Pak /po dobrání léků a kontrole u veterináře/ už by snad mohl být Beník předán do adopce - hodným lidem, kteří s ním budou mít trpělivost, protože ta bázlivost a psychika bude chtít čas, aby se z toho dostal. Bojí každé rány či zvýšení hlasu, ale už se trochu uvolňuje a občas si i chce hrát a rošťačit..
Je to moc hodný pejsek a hodně si toho vytrpěl, tak by si zasloužil už hezký zbytek života. Nejlepší by pro něj bylo, aby byl u páníčka v rodinném domku s možností velkého výběhu na zahradě či dvoře. A i tak potřebuje časté procházky a je za ně hodně vděčný. Je spokojený, když je pořád někdo v jeho přítomnosti. Když je sám, tak je mu smutno, vyje a jak se snaží dostat jinam, tak dělá neplechu. Stále ještě má problémy s častým (a kdekoliv) močením a kálením, ale pomalu se to zlepšuje. Novému majiteli předám i zdravotní dokumentaci. Jiří Anderle, Klenčí p.Č.

P.S.: Posílám toto všem, kteří projevili zájem o osud Beníka nebo měli zájem si ho adoptovat. Pokud již tyto informace nechcete dostávat, tak napište. Nemám už přehled kdo prosil přímo o zasílání info a fotek, tak to zasílám všem. Děkuji.






evina

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #354 kdy: 23 Únor, 2010, 18:36 »

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #355 kdy: 23 Únor, 2010, 21:14 »
Děkujem za info! ;)

Radek Heller

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #356 kdy: 25 Únor, 2010, 12:34 »
Zdravím všechny čtenáře této již zcela bezpředmětné diskuse.
To co se zde neustále dočítám snad není ani možné.Píšete zde ,že úřady jsou na dvě věci.Myslím si ,že pokud u mě byli lidé z KVS a OŽP na kontrole a neshledali žádné závady tak tomu tak nejspíše bude ať se vám to líbí nebo ne.Nebo pokud je někdo z vás snad držitelem titulu MVdr. tak si přijeďte udělat nezávislou kontrolu sami.Jinak nezpochybňujte práci lidí kteří jsou v ní fundovaní a mají pro výkon svého povolání patřičné vzdělání.Ze začátku jste volali po kontrole a když jsou výsledky jiné než jste chtěli tak se vám to opět nelíbí.Opravdu to vypadá ,že je vaším zbožným přáním aby mí psi týraní byli.Jinak by vám muselo dojít to co jsem zde již několikrát psal a to že jsem se přiznal k pochybení u dvou psů. Ale zrovna lidi jako je p.Poláčková to celé nafoukli a popsali situaci jako že se ve stejném stavu nachází všichni mí psi. Dále jsem rád,že p. Poláčková děkuje za peníze jež jí posíláte na konto které bylo zřízené pro mé psy.P. Poláčková ode mě obdržela 6 darovacích smluv na mé psy.S tím,že má na všechny odběratele a že mi tímto pomůže ke snížení stavu.Tyto psy však u mě stejně měsíc ještě nechala.Proč byla li jsi jistá,že je týrám.Pro psy nakonec skutečně našla nový domov-sdělila mi,že jsou v Plzni v útulku.Proč je tam tedy nedala hned ,proč je nechávala měsíc u mě? Zřejmě měla jakousi potřebu či nutkání se nějak medializovat a když  zjistila že její snahy o to abych přišel o všechny své psy přijdou v niveč tak se jich narychlo zbavila a dala je do útulku.Ona ve skutečnosti nechtěla pomoci. Ona chtěla od začátku pouze to aby zmizeli všichni psi.Za měsíc co u mě SVÉ psy nechala donesla pro ně z vašich peněz 30 kg masa. Pro 5 psů na měsíc docela málo. Ještě,že je dala do útulku,protože jestli by je takto krmila dále tak by byli pejsci bez mého přikrmování jistě dávno po smrti. Tímto se s vámi prozatím loučím. Díky za podporu všem kdo ví jak to je. Radek Heller




pro JITKU: Jitko,ty jsi mi celou dobu tvrdila, že mi s tím chceš pomoc.V co se to zvrhlo vidíš sama.Nechápu k čemu se to Starostovi propůjčuješ. Je paradoxem jak zastupitelstvo chce po mě vymáhat částku 5000.- jíž vyčlenilo na mé psy.  !!!!!!!!!!! POZOR!!!!!!!!! ty a  p. Anderle máte ode mě smlouvy o darování těchto psů které jste podepsali 20.ledna.Já jsem se informoval u právníka a pokud ty ode mě psa přebereš a podepíše smlouvu bez  jakýchkoliv výhrad přebíráš tím zodpovědnost. Nelze po mě nijak vymáhat spojené náklady s péčí o psy neboť tito jsou od datum podpisu tví.A uznej sama,že v době kdy radnice schvalovala peníze na mé psy byli už tito vlastně vaši, nebo ne? A také se prosím vyjádři a sděl všem kdo přispěli na Hellerovi psi,kolik z jejich peněz a jakým způsobem bylo použito.Dle tvých díků soudím že byly nějaké peníze poslány,zřejmě však nejspíše byly použity k soukromým účelům.Dále bych byl rád aby jsi uznala,že mou nabídku na finanční pomoc jsi odmítla. Kdybych byl stejně jedovatej jako ty požadoval bych ještě náhradu za krmení tvých psů já od tebe.Taky je mi jasné ,že se budeš ohánět tím ,že nemám zaplacené poplatky za psy. Milá Jitko- tím ale psi týraní nejsou. Vy se všichni schováváte za pomoc. Kde jsi byla ty nebo tobě podobní když jsem byl po autonehodě rok v nemocnici? To jste nepřišli s nabídkou pomoci nikdo. No to vlastně obec ještě nepotřebovala ten pozemek na kterém psy mám. Jitko až půjdeš na policii s těmi fotkami tak tam prosím opět hodně breč. Já tam totiž půjdu taky a taky s fotkami a s vyjádřením odborníků kteří k tomuto byli přizváni. Takže na domažlickém oddělení zažijí v tvém případě alespoň parádní estrádu.Oni totiž na názor fundovaných slyší.Pokud mi stále ještě chceš pomáhat budu velmi rád,jen druh pomoci nech prosím na mě. Mě a mým psům totiž ze všeho nejvíce pomůže ,když se nás budou stranit lidi tvého typu. Za takovou pomoc ti budu neskonale vděčný a jsem i ochotný ti  nenápadně přispět nějakou tou korunou na konto  (jakoby) mých psů.Pro mé psy už mám náhradní prostory a tak se mě a mým psům  od vás konečně uleví. Přeji ti aby jsi se z tohoto strašlivého traumatu, jaký jsi beze sporu utrpěla co nejdříve vzpamatovala a začala se konečně starat o to o co máš. Píšeš sem jen nesmysly a když se potkáme v místní hospodě neodpovíš ani na pozdrav. Ono se dívá těžko do očí když víš že o tom člověku lžeš viď? Jitko věř mi ,že mě to nebaví tady nikoho shazovat,ale toto jsou vaše vlastní zbraně.Vám nestačí vyjádření úřadů tak jste zvolili toto Já se pouze přizpůsobím. Zatím se měj.  Radek Heller


Pro Houba1: Víš sám,že jsem tě poznal,lži všem ale ne sobě jinak se z toho zblázníš.Kašpare

Radek Heller

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #357 kdy: 25 Únor, 2010, 13:00 »
Ještě dodatek
To jak starosta několikrát poukazoval na neutěšený stav mých psů u KVS mě těší,protože dle současného vyjádření které mám v ruce to jen dokazuje jejich neznalost a hysterii. Navíc po mém dotazu na KVS mi sdělili ,že tam na mě zatím nikdy žádná stížnost nepřišla.Takže je to jen mlácení prázdné slámy. Těším se na vaše odborné a věci znalé příspěvky. :) Radek Heller

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #358 kdy: 25 Únor, 2010, 13:24 »
Jakkoli byla cela tato kauza jiste dofouknuta ( myslim zbytek psu, ne ty dva ohare!!! ), tak doufam, ze se ti uz zadny ohar do ruky nedostane! Protoze nechat na mrazu namotanyho ohare na pul metrovem kulu u pruhledny boudy bez dveri a slamy je SKUTECNE PRASARNA! ...a omluva se slovy, ze jsi neodhadl stravu v mrazech..???!!!! ...fakt sorry, ale o necem to vypovida....
Tobi

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #359 kdy: 25 Únor, 2010, 23:59 »
Jitka je člověk, který má srdce na dlani , mluvila jsem sní  a v tvém případě je to nekonečná trága. Chovej si své psy, jak myslíš, ale není ti velmi líto, jak se mají u ostatních mushérů?  Vzdáváš se jich, jako by jsi daroval almaru, jsi rád, že je máš z krku, ale přesto remcáš. To, co dělá p. Andrle pro Sola( Beníka), je nevídané,zprávy o tom mám. Tvé psy neskonale lituju!!!!