Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 tachometr a disková kola

Autor Téma: tachometr a disková kola  (Přečteno 6977 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sarka

  • Host
tachometr a disková kola
« kdy: 18 Srpen, 2008, 09:57 »
Mohl by mi někdo poradit jak přidělat klasický cyklotachometr na čtryrkolku která má místo drátů disk?  Slyšela jsem přilepit,ale vydrží to všechny ty rázy a tak? Bude ho tam motnovat manžel, rada může být víc technická, já mu to přečtu. dík

martin

  • Host
Re: tachometr a disková kola
« Odpověď #1 kdy: 18 Srpen, 2008, 10:27 »
mno, ja to jednou zkousel na karu, pravda nijak sem nic extra nevymyslel, proste to tam nejak umistil, s ohledem na sakra zatez oproti kolu, ale stejne sel tachec do kytek po jednom treninku, pak me prestalo to furt snerovat a tuto sezonu to budu resit gps v mda...

sarka

  • Host
Re: tachometr a disková kola
« Odpověď #2 kdy: 18 Srpen, 2008, 14:48 »
A na kolik to GPS vyjde? Já slyšela že na tisíce >:(

martin

  • Host
Re: tachometr a disková kola
« Odpověď #3 kdy: 18 Srpen, 2008, 15:49 »
uz se to tu kdesi resilo, nekde v mnoha podkategoriich to treba najdes...
ve zkratce, zalezi co zvolis, bud jednoucelny a predevsim predrazeny samotny prijimac GPS (napr. garmin)
nebo neco jako MDA (PDA s fci mobilu) s GPS prijimacem, jejich vic, napr. ja mam htc tytn 2 ...
zkus to tady prohledat :-)
na tisice, to zalezi jak a kde a za jakych podminek to sezenes... neustale opravovat, prikupovat tachecy te ve finisu taky bude neco stat :-)
kazdopadne nejlevnejsi varianta, kterou sem praktikoval, jest zaznamenat odjezd/prijezd, pasivni prumerku tim padem dopocitas, a druhej den v kanclu hura na mapy.cz a spocitat si trasu - zakladni predpoklad - musis mit pamatovaka a orientovat se v mape :-) nestoji to nic, vse sem delal v pracovni dobe :-)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: tachometr a disková kola
« Odpověď #4 kdy: 18 Srpen, 2008, 16:39 »
Šárko, já mám kola s výpletem (tří i čtyřkolka) a tachometry jsem zlikvidovala snad 4. (jeden drahej, zbytek made in Ťaman). Takže jsem to vzdala. Mám na kole s tachometrem projetý "svoje" trasy, tak mám představu kolik km má která smyčka a zkratka, takže zhruba vím, kolik km psi zvládnou.
Jinak ta diskuze o GPS je tady http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=21.0

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: tachometr a disková kola
« Odpověď #5 kdy: 19 Srpen, 2008, 09:52 »
Provrtat ráfek mimo pneu, pokud nemá rantly, tak sundat pneu, a CO svářečkou přivařit plechový můstek, a čidlo na můstek, je jedno kde to bude, stejně měříš jen otáčky kola, kabel k tachometru izolačkou  ke kostře , kde necháš něco koukat tam to urveš.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky




Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58800
  • Karma: +0/-0
Re:tachometr a disková kola
« Odpověď #7 kdy: 01 Listopad, 2023, 12:23 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58800
  • Karma: +0/-0
Re:tachometr a disková kola
« Odpověď #9 kdy: 01 Únor, 2024, 23:37 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт