Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 psi na závodech nežerou

Diskuzní fórum > Trénink

psi na závodech nežerou

(1/3) > >>

sarka:
poradte jak na ně, prosím, popřípadně vložte odkaz kde je o tom psáno. Mám mladý psy, jde o to že se ani nekoukli co maj v těch miskách. Když jsme přijeli domu a vyndala jsem ten kybl s masem z auta, psi se na měj vrhli stylem,, konečně nám dala nažrat"!

měla jsem sebou ještě vařené a vykostěné kuřeci křidla, tak ty si milostivě vzali.ale bylo jich jen trochu.

pití už bylo o trochu lepší, ale hrozně se v tom nimraj

kavej:
Sari, a za jak dlouho po dojezdu jsi jim to davala?

sarka:
oni nechteli ani v patek vecer, jestli myslis po dojezdu do cile tak asi okolo paté hodiny, takze asi ctyri a pul hod po dojezdu, doma se na ten kybl vrhli okamzite co jsem to zacala vyndavat z auta. jenom stara fena co nebezela, ta si vzala vzdycky.

HelaL:
Tipla bych i ze nechutenstvi na zavodech je reakce na stres a zatez. Moc novych dojmu, mozna trosku rychlejsi tempo nez doma...
Pokud chytnes virozu, tak ma klasicky prubeh - nepije - zvraci -nezere - prujem.

Hrobníci:
...jo taky to vidím na stres. Pokud budeš jezdit na závody častěji, tak se to časem aspoň u některých psů odbourá. Holky se prostě stresujou a dělaj "Zagorku". Hrobnice

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi