Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 závodní řád

Diskuzní fórum > Závody

závodní řád

(1/3) > >>

petr toncar:
závodní řád v češtině platný pro ME ECF je již k dispozici. www.canicross.cz/ec  Pozor u bikejoringu jsou vyžadovány rukavice. čtěte pozorně, ať nemáte problém. Petr

huskies:
v řádu je napsáno "- vodítkem dlouhým 2,5 metrů při natažení, připevněném na kolo, pokud možno s adekvátním zařízením"
je povoleno i upevnění vodítka za tzv sedák na těle jezdce?
dík za odpověď

huskies:
tak jsem si ten řád přečetl pořádně a otázka je zodpovězena, teď tedy nová otázka, kde se dá koupit vodící tyčka s okem k upevnění a vedení vodící šňůry, kdo poradí????? :) Děčín se blíží, prosím o radu!!!!! :o :o :o

MaUr:
Asi ti časem odpoví někdo erudovanější než já, ale kdyby ne, tak já bych to zkoušel u některých výrobců koloběžek, kteří to na kolobkách mívají v nabídce. Hodně štěstí..

Peťa:

--- Citace: huskies  13 Září, 2008, 20:11 ---tak jsem si ten řád přečetl pořádně a otázka je zodpovězena, teď tedy nová otázka, kde se dá koupit vodící tyčka s okem k upevnění a vedení vodící šňůry, kdo poradí????? :) Děčín se blíží, prosím o radu!!!!! :o :o :o

--- Konce citace ---

http://shop.vellacz.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=60_61&products_id=92

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi