Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Guinessov rekord??

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Guinessov rekord??

(1/3) > >>

RastoS:


Nedávno mi Peter Marcin medzi rečou spomenul,či som videl propozície pretekov Látky.Obyčajne ma také veci nezaujímajú,ale tak schválne som pozrel.Preteky sa asi kôli snehu nekonali,ale ten počet kategórii stojí zato. ::) :)

http://www.mushing.sk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=448&mode=nested&order=0&thold=0

"Kto nemáte ešte kategóriu prihláste sa u sudruha Žinčicu"


Jácíček ml.:

--- Citace: RastoS  26 Leden, 2011, 14:38 ---

Nedávno mi Peter Marcin medzi rečou spomenul,či som videl propozície pretekov Látky.Obyčajne ma také veci nezaujímajú,ale tak schválne som pozrel.Preteky sa asi kôli snehu nekonali,ale ten počet kategórii stojí zato. ::) :)

http://www.mushing.sk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=448&mode=nested&order=0&thold=0

"Kto nemáte ešte kategóriu prihláste sa u sudruha Žinčicu"




--- Konce citace ---
Ještě zapomněl na O1 a O2 ;D ;D ;D

Peter:
Mne bolo z toho smutno....mali sme nastupenu cestu znizovania kategorii...malo to hlavu a petu
potom sa zaviedlo ze sa beha....podla kategorii nadradených medzinárodných federacii FISTC a ESDRA....a niekto si ani toto neprečítal, čo sa skutocne tam jazdi ..........A2?...atd
JE mi z toho na plač...toto uz neni ani sranda

šaman:
... a jeste "SA-A" a "SA-B"  ....Samanovo A tým a B tým. Ja bych tam sice nejel, ale mohli by to vyresit kontumacne a poslat mi cenu postou.

...ja vtipkuju, ale souhlasim s Petrem, ze je to spis k placi....
saman

Jácíček ml.:

--- Citace: Peter  27 Leden, 2011, 11:07 ---Mne bolo z toho smutno....mali sme nastupenu cestu znizovania kategorii...malo to hlavu a petu
potom sa zaviedlo ze sa beha....podla kategorii nadradených medzinárodných federacii FISTC a ESDRA....a niekto si ani toto neprečítal, čo sa skutocne tam jazdi ..........A2?...atd
JE mi z toho na plač...toto uz neni ani sranda

--- Konce citace ---
Svatá pravda ???  ::)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi