Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ME ESDRA 2010 off-snow

Diskuzní fórum > Závody

ME ESDRA 2010 off-snow

(1/3) > >>

HelaL:
Na kongresu minulý víkend se rozhodlo o ME a už je to na stránkách ESDRA:

13.-14.11.2010, Itálie, Treviso  (to je kousek nad Benátkama, 700 km od Brna)
Stránku závodu jsem zatím žádnou nenašla.

HelaL:
Díky telefonu Tomáše Merty se mi povedlo na webu vykutat propozice tohoto ME (a to jsem je na ESDRA stránkách i FIMSS pravidelně vyhlížela)

propozice: http://www.vul.fi/tiedotteet/EC_offsnow_2010_invitation.pdf

stránky závodu: www.falze2011.fimss.com (asi chybná adresa???)

Termín přihlášek: 7.10.2010 !!!!

Takže než dá výbor dohromady závazné pokyny, můžete přemýšlet a počítat peníze a kilometry .. :).
Vylepím článek, musí to být že dnes večer a úhrada kauce bude muset být proveda okamžitě. (Sorry za ten spěch, ale fakt fakt jsem ty propozice hledala už dříve.. >:( >:( >:()

Pár základních informací o závodu:
Místo: Falzè di Piave, Sernaglia della Battaglia, Treviso, Italy
Termín: 13.-14.11.2010
Startovné: 47 EUR, junioři 30 EUR
Trať: indiv. a čtverky 4,5 km (!), štafety a junCC 2 km,
šestky a osmy 6,3 km
Zatím nemluví o nějakých početních limitech.



Martina:
http://www.falze2010.fimss.com/

Peter Marcin:
Hela prihlaska je do 7.10.
ale platby su do 7.11. pokial dobre citam?...

HelaL:

--- Citace: Peter Marcin  06 Říjen, 2010, 13:13 ---Hela prihlaska je do 7.10.
ale platby su do 7.11. pokial dobre citam?...

--- Konce citace ---
Aspoň že tak.. ale vzhledem k tomu, že máme špatné zkušenosti s neúčastí, musíme jako svaz dle směrnic vyžadovat kauce dopředu jako součást přihlášky

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi