Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vodící pás nebo ski opasek Manmat??

Diskuzní fórum > postroje

Vodící pás nebo ski opasek Manmat??

<< < (2/9) > >>

Jirka:
Ahoj, chodím se dvěma malamutama a jde to , horší to je na běžkách, ale tam pomáhá když se ještě spojí za obojky. To potom ten poslušnější druhýho ztrhne.

ježura:

--- Citace: Trican  12 Říjen, 2010, 08:28 ---Ahoj, dají se na tom ski opasku manmat vodit dva malamuti? Normálně je vodím na vodítkách, ale občas mám strach, aby se mi nevyvleklo vodítko z ruky, tak bych byla asi klidnější. Ale aby mě nezlomili... Kdyžtak bych si připnula jen jednoho a druhého méně akčního bych měla v ruce, spíš jen jestli jste to zkoušeli nebo jestli je to úplná blbost. Díky!

--- Konce citace ---

Vodím tak i 3 mamuty (v kočkoprostých oblastech), se dvouma chodím naprosto běžně.
Záleží taky kolik vážíš...co neuřveš musíš ubrzdit ;D
V ruce ani omylem a nebo jen nutný kousek (silnice atd), když vím, že pak můžu zvěř pustit na volno.

Dan:
No nevím Ježura.3 mamuti na opasku je dost silný kafe  ;D.
Já bych si na opasek nedal ani jednoho a na vodítko už v žádnám případě.Tedy snad možná kdybych na sebe navlékl brankářskou výstroj  ;).
Jo a když sem byl mladej a blbej sem na opasku měl taky tři mamuty.Dnes už bych tu hloupost neudělal.
pokud jsou alespon trochu ovladatelní je to docela dobré řešení pro venčení  :P.Mám opasek a jsem s ním spokojenej.Normálně ho používám když se přivazuji k saním 8)

ježura:

--- Citace ---Já bych si na opasek nedal ani jednoho a na vodítko už v žádnám případě
--- Konce citace ---
A jak se jako přes léto venčíte? ???

Profesor:
3 malamuti a žádnej problém :-) strom vždycky vydržel :-D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi