Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 stan

Diskuzní fórum > Vybavení

stan

(1/4) > >>

martin:
je tady zivo a ja zrovna nemam co delat, takze otazku, jaky mate kdo zkusenosti se stanem do snehu a vanice? klidne treba pro i proti...potrebuju trosku obmenit vybavu, tak sonduju...

Dan:
Tady je tak živo že by tu i pes chcípnul ??? 
Ještě než jsem se začal rozmazlovat obytnákem a Tranzitem s topením,tak jsem se o to trochu zajímal.Nemám s tím žádné skušenosti ale možné k tomu někdo něco napíše.
Konstrukce stanu která je napnuta na laminátových tyčích pro náš učel není moc vhodná.Udajně lamináty ve velkých mrazech praskají.Takže z toho vyplývá že stan musí mít duralové tyčky.Odolnost proti vodě.Udává se nějakým číslem.Čím vyšší odolnost tím lépe.Na podzim většinou stále prší.Mněl by mít přelepené švy a sněhové límce a další spoustu vychytávek.....
Mněl jsem vybraný expediční stan oranžové řady-tedy té nejvyšší-od Husky.Stále jsem na něj však neměl peníze a tak jsem ho nikdy nekoupil.Ještě u nás dělá stany nějaká česká firma-taky dobrý stany za solidní ceny ale za boha si nevzpomenu její jméno.
jinak pokud se ti jedné o šediváka tak pokud budeš mít dost rumu tak to přežiješ i v tom tvojem.Jinak raděj šetři na auto at se máš jak dostat na závody.Jinak pro tebe budu jezdit.
No a pokud by jsi potřeboval opravdu poradit mám tady u nás v Hudy sportu kámoše.Mužem se sejít a hopnem tam a něco se dozvíme.Používají se stále nové materiály a tak dnešní stany budou někde jinde než před šesti lety.
Jsem zvědav jestli někdo něco napíše nebo všichni ulehly k letnímu spánku? ;D

sarka:
To ja bych taky potrebovala poradit, stan, ale pro psy, drive jsem spala se psy v jednom stanu, ted si ale nedovedu predstavit stan co by pojmul 6 psu 2 deti a mozna i ja bych si tam rada lehla, navic u techto psu si nejsem jista za by se nechteli dostat ven a zdrhnout, hamtali by po detech, okousou na co prijdou. chci to abych az pojedu s detma na vandr nemuseli byt psi na stakeoutech. A co kdyz bude prset? Navic uvazany pes si neodpocine. Premyslela jsem o jakesi konstrukci z kari site, neco stylem jak byvaly ohradky pro deti, jenze tohle by asi muselo byt zastresene aspon kurecim pletivam a lemem proti podhrabani. Muselo by to byt odvezitelne na ctyrkolce. Uvazuju jeste o zaprazeni voziku takoveho ditevozu za ctyrkolku, ovsem jen na zavazadla, nebo na onu ohradku. Timto se v myslenkach zabyvam jiz dlouho a teprve ted jsem dostala odvahu  se zeptat. Dale prohlasuju ze jsem uplne normalni a strizliva  :-\

ježura:
Šárko já bych nevymýšlela vymyšlené...stakeout je nejlepší a nejjednodušší zařízení k "uskladnění" většího počtu psů a když nad něho natáhneš mezi smrčky autoplachtu (cca kolem stovky v hobymarketech), tak spí haskoun jak v peřince ať svítí slunce nebo chčije. Proč by si uvázaný neodpočinul? Když toho má dost tak leží a spí ať je kde je...žádnou pojízdnou klec si nedovedu představit :D

kavej:
Sarko, jukni sem, jak si ty chudinky  ;) na stakeoutu neodpocinou: http://www.siberianpaws.webgarden.cz/rok-2008/vikend-se-shk.html?offset=60

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi