Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky

Autor Téma: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky  (Přečteno 68964 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #15 kdy: 27 Květen, 2009, 21:09 »
Podle me to bude 16 x 12 palcu, treba jako http://www.mibo.cz/images/crazyjet.jpg. To bych asi nebral.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #16 kdy: 27 Květen, 2009, 21:40 »
http://www.ceskypes.cz/index.php/forum/viewthread/39/

Jestli to není souhra náhod, tak je to inzerát na tutéž kolobku.

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #17 kdy: 28 Květen, 2009, 17:06 »
Ja myslim,pokad chces opravdu jen obcas vyjet pro radost,tak by stacila,ale poznas sama ze to bude obcas pekna drina.Nevim ja bych uz nikdy s tak malyma koleckama nechtela,ale pokad ji budes mit pouze na obcasne jezdeni,tak si myslim ze ti bude v poho stacit.Byt tebou tak ji beru a pokad je v dobrem stavu,tak ta cena neni zas tak vysoka.
My letos pitvame a svarujem stareho horaka a bmx,cele nas to vyjde na par supu i tak se da improvizovat...

Dagmar

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #18 kdy: 03 Červen, 2009, 16:20 »
Jo - tak to je přesně ona!! Já jsem paní psala, že teď odjíždím do zahraničí a že se ještě rozmyslím.. tak dala hned inzerát...

Mirka

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #19 kdy: 23 Červen, 2009, 16:53 »
Ahoj,
mám šestiletého kluka a sháním pro něj koloběžku po které touží. Našla jsem nějaký výběr tady http://www.worker.cz/kolobezky , ale nevím si rady. Můžete mi někdo prosím poradit? Díky

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #20 kdy: 06 Září, 2009, 23:02 »
Máte někdo zkušenost či nějaký odbornější názor na tuhle koloběžku? http://shop.vellacz.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=60&products_id=275 Nechci tu s tou pružnou deskou, ale tuhle celoduralovou konstrukci, byla by na občasnou jízdu s haskounem po lesních a polních cestách (tzn. přes šutry a kořeny). Nevíte, jak vysoká má řídítka? Nemůžu to nikde vyčíst a třeba ji někdo má doma a poradí ;)



Nebo nevíte o nějaké koloběžce do terénu s oběma kolama 20''? Líbí se mi Kostka kolobky, ale nevyhovuje mi poměr kol (teď jsem jezdila na 16'' vepředu a 12'' vzadu, to je malé do terénu a mít vepředu kolo 26'' mi přijde zase moc, jsem poněkud menšího vzrůstu a těch pár, které mají vepředu 20'' mají vzadu zase to pidikolečko  :-\ )

Díky, Lucka Wegnerová

Milouš

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #21 kdy: 19 Září, 2009, 19:18 »
Ahojte, jste-li nekdo z Brna, tak pak vezte, ze na Pekarske ulici 41a byla otevrena prodejna kolobezek. Takze neni nic lepsiho, nez se zastavit a poradit se o vhodnych modelech. A nebo klidne piste na email, rad odpovim na vse, co se kolobek tyce. A pak u nas najdete spoustu nahradnich dilu. Jinak tez na www.nakolobce.cz. Pekny den vsem Milous

irenca

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #22 kdy: 21 Únor, 2010, 15:06 »
Ahoj, chci si pořídit koloběžku na rekreační ježdění v terénu s ohařem. Nepotřebuju, aby byla co nejrychlejší, ale aby něco vydržela - protože pes tahá poctivě. Díky ceně mě nejvíc zaujala Hota - konkréně Junior nebo Champion 1 nebo 2. Nejradši bych vybrala co nejlehčí, ale nevím jestli to nemá zase jiné nevýhody. Můžete mi poradit, jestli je to dobrá volba? Taky přemýšlým, jestli si mám pořídit sedátko. Aby to spíš nepřekáželo než bylo k užitku.

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #23 kdy: 22 Únor, 2010, 00:54 »
Ahoj,

Trochu si udělám reklamu  :) v nabídce mám odzkoušenou koloběžku. Její popis je zde: http://krmiva.biz/vyrobek-kolobezka_woox-id-1112
Cena je ponížena, stejně jako u konkurence díky použití levných komponent, jako jsou náboje kol, ráfky, hlavové složení.
Rám je masivní hliník (nosnost 120Kg, testován na 70Km/h!!!), je vyroben na robotické lince, a konstruován tak, aby šli použít komponenty na horské kola.
V Brně a Boskovicích ji můžeš vyzkoušet.

Jinak od Hoty dej ruce pryč, svařuje to v domácích podmínkách. Kvalita mizerná a ještě dělá problémy s reklamací. Raději Kostku, Velu, nebo jetou Svenovku.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #24 kdy: 22 Únor, 2010, 01:10 »
Ahoj, chci si pořídit koloběžku na rekreační ježdění v terénu s ohařem.

Koloběžku - máme Woox - můžeš vyzkoušet i u nás (Silůvky u Brna), psa/psy případně půjčíme. (v terénu - až rozmrzne :))

Pokoušela jsem se o jakési srovnání koloběžek:
http://samota.mushing.cz/Tipy/Scooter.html

irenca

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #25 kdy: 22 Únor, 2010, 13:23 »
Díky za rady. Moc jste mě teda nepotěšili. Přeci jen je ta Hota je mnohem levnější, ale kdyby se to mělo hned rozpadnout... Budu přemýšlet tom Wooxu. Ještě je čas než roztaje sníh.

pospa

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #26 kdy: 22 Únor, 2010, 18:26 »
take doporučuji WOOX jezdím na kolobrndě od Igira T. která je teda podstatně dražší ale WOOX je po stránce tvaru srovnatelná ,měl jsem také možnost je porovnat a mohu říct že mě příjemně překvapila za ty peníze je tosuper a časem ji mužeš vylepšit.Honě duležité velikost předního kola ideal je 26palcu to je velikost na horském kole.

MiVo

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #27 kdy: 22 Únor, 2010, 19:58 »
Koloběžka WOOX uspokojí každého, kdo si chce koupit za poměrně málo peněz novou brndu. Nahradil jsem hrůznou přední vidlici pevnou vidlí, představec a řídítka a jezdit se na tom dá celkem slušně. Nabízím ji k prodeji ve stavu skoro nová za 4000Kč.
Pozor nemá kotoučové brzdy  ;)

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #28 kdy: 22 Únor, 2010, 22:08 »
Beru,  pokud má vepředu 26 a vzadu 18. Volej 604203985. Nejlépe ráno po 8 hod.

Offline Helena Hofmanová

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #29 kdy: 28 Únor, 2010, 22:12 »
Ahojda taky přemyšlím o kolobrndě  Woox jsem sice amater ale v rozpacích z toho ze vsici haní doplnky nebude tedy lepší si koupit poze rám a doplnit si zbytek ? nebo me na rekreační jízdu postačí ?