Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky

Autor Téma: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky  (Přečteno 68931 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

pavel p

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #60 kdy: 17 Květen, 2010, 13:07 »
Tak potrzuji setkání s koloběžkáři na  Hvězdě.  Diskuse plodná a konečně je možné zakoupit Kick bike v ČR. Po dohodě je možné zakoupit samotné rámy, což si myslím, že je supr.

Díky za nabídku pro mushery.

Pavel Porubský

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #61 kdy: 17 Květen, 2010, 14:56 »
Přátelé musheři,

včera jsem potkal jednoho z vás na Hvězdě. Podle mě lze řešit vaše problémy s koloběžkama jednoduše - ideální je koupit samotný rám a vytunit si ho komponenty z bajků dle potřeby.

Pravda je, že samotné rány se shání těžko. My, aktivní koloběžkáři, ovšem známe ty hlavní světové výrobce osobně, neb jsme s nimi nějaký ten litr piva již vypili:) Takže pokud by měl někdo zájem o samotný rám Kickbike MAX série (hliník, nastavitelná světlost stupátka), G4 série (ocel) nebo případně XH (ocel, taktéž nastavitelná světlost), není problém.

Nedávno jsme zprovoznili vševědoucí koloběžkový obchod na www.e-kolobezka.cz, vše je v průběhu výstavby, nicméně ohledně koloběžek jsme schopni sehnat téměř vše ... právě proto, že všechny osobně známe.

Dejte vědět

Honza Vlášek
vlasek@e-kolobezka.cz
737535664

Předmětem diskuze není komerční inzerce!!!

martin v

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #62 kdy: 17 Květen, 2010, 15:10 »
2stoky: tak to je usmevny prispevek :-)

MiVo

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #63 kdy: 17 Květen, 2010, 20:22 »
Stoky, jasný, je tu přeci WOOX - nejlepší cesta kvality za super cenu  ;).
Jinak Dík, moc jsi mě pobavil, ...ale ne tak jako WOOX na vlastní oči  :o  :o  :o

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #64 kdy: 17 Květen, 2010, 21:15 »
No jo, aby se internetový aktivista Volf neozval ;D
Začínám mít podezření, že bereš nějaký drogy, nejdříve ti komerční reklama vadí a potom ne?
....a to jsem zde nikdy neuvedl adresu své prodejny ani eshopu  :'(

Jestli si se mnou chceš tak moc dopisovat, nebo mě sdělit něco osobního, napiš radši na email, nebo FCB. Nebudem tu přece zasírat fórum opravdu debilníma kecama.

MiVo

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #65 kdy: 17 Květen, 2010, 21:32 »
 ;D Vážím si lidí, kteří nabízejí kvalitní věci, což není případ tvého produktu.
 ;D Spousta lidí tady hledá objektivní informace a nejhorší je zklamání  ;).
 ;D Určitě je dobře že sem někdo dá dálší alternativu.
 ;D  ;D Přečti si tohle vlákno a pak se svým reakcím zasměješ  ;)

PS : přijdou ti mé příspěvky jako debilní kecy ? Nebudu zde diskutovat, jen dej prostor i jiným  ;)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #66 kdy: 17 Květen, 2010, 21:59 »
Za posledni dobu je to konecne poradna nabidka na brndy. ...bohuzel pro radu dovozcu / vyrobcu likvidacni...
Tobi

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #67 kdy: 17 Květen, 2010, 22:39 »
2Mivo:
Alternativám se nebráním je to věc trhu, každý produkt má své suplementy a každý zákazník má své preference.
Takže mě nemusíš neustále ujišťovat o těch svých. (Já bych si taky nikdy nekoupil korejské auto a nikoho s tím neotravuju)

PS: všechny příspěvky ne ;D

Poukázal jsem na to, že jde pouze o komerční reklamu a text neřekl nic o koloběžce Kickbike.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #68 kdy: 18 Květen, 2010, 00:14 »
Stoky, jasný, je tu přeci WOOX - nejlepší cesta kvality za super cenu  ;).
Jinak Dík, moc jsi mě pobavil, ...ale ne tak jako WOOX na vlastní oči  :o  :o  :o
Miloši, ty jsi kouzelník...  :D Já bych se na dotaz na kolobku s malými koly neodvážila připomenout Woox  :D :D :D A ty to zvládneš ! Jsi fakt super!  ;)

Ale vážně -
Vzhledem k tomu, že konkrétně ty sis objednával Woox přes mou maličkost, chtěla bych tě velmi vážně požádat, abys mi do mailu napsal, co konkrétně na dodané koloběžce neodpovídalo avízovanému popisu. Pokud si pamatuji, už jsi ji kupoval se záměrem, že hlavně použiješ rám a levné díly nahradíš. Co jsem já jinak zjišťovala u lidiček co jí mají pár měsíců, tak mimo stížností na poškozený obal u České pošty reakce byly kladné.

A co se týká Kickbike, věřím že povede domluvit s kolobežkáři prima spolupráce, že fajnšmekři budou mít možnost sehnat origo rám a pilovat tip top součástky :)
Kolobežkáři mají v půlce prázdnin v Blansku akci, třeba se tam vypravíme s naším cirkusem a přilákáme novou "profi" krev :) Jim totiž končí sezóna zrovna když nám začíná...


MiVo

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #69 kdy: 18 Květen, 2010, 09:07 »
Čauky Helo,
moje poslední reakce byla na Stokyho úsměvnou námitku , ale to ses musela zasmát taky.
Nabídka Honzi Vláška - konečně ( možná ) výborná volba pro lidi kteří chtějí kvalitní volbu a Stoky, distributor čínských koloběžek WOOX a jejich propagátor v tomto vláknu ho bude odkazovat někam jinam  ;D  ;D  ;D.

Můj názor ?!
Nedá se nic dělat doba a názory se mění. Nad kvalitou a servisem vyhrává „výhodná“ cena. V obchodech si koupíme pouze čínský česnek, náhrobky už máme taky ze žuly z číny, padesátipětileté tkadleny se rekvalifikují na práci s PC, ve sklárnách vyhasínají pece, spoustu českých nápadů zkopíruje, vyrobí a následně  prodá za 50% ceny nějaký číňan, já zástupce montážní firmy kvalitních českých tepelných čerpadel každý den stojím proti troskám z číny,…… a teď tu někdo bude argumentovat nějakým patentovaným rámem a dobrou cenou – typický příklad.

Český mushing je protkám kvalitními výrobci postrojů, šňůr, kár, saní, …asi by se měli zamyslet a nechat to vyrábět v číně, nižší výrobní náklady, kvalita – to je jedno a hlavně výborná cena.

Moje zkušenosti s WOOXem :
 ::) ZÁPACH  už když jsem tu krabice rozdělal jsem tušil že něco není v pořádku. Celá krabice, koloběžka čpěla zápachem z gripů, netušil jsem co dokáže takový kousek gumy. Záruční list byl ještě 14 dní cítit v šupleti.
Kdybych ty gripy dal na nějaký rozbor, troufám si tvrdit že by všichni koukali co v nich je obsaženo a hygiena by zakázala uvedení na trh.
 ::) STOJÁNEK po smontování mě jako první zaujal stojánek, nechápu jeho funkci, naopak při jízdě v terénu může způsobit nemalé překvapení.
Takže jsem vzal flexu a byl demontován. ( nevím jestli jsem nepřišel o záruku )
 ::) VIDLE koloběžka WOOX  se honosí odpruženou vidlicí,  tento model vidlice jsem neviděl ani na začátku mé hobby cyklistiky a to ani na těch nejlevnějších kolech. To že váha je asi značná by nebylo tak hrozné, jako že je naprosto nefunkční. Co se týče konstrukce a zpracování, opravdu jsem takový hnus v životě neviděl  .
 ::) RÁM nebylo a není mi jasné, co je předmětem patentu, když této rám je zase pouhá kopie jiného výrobce. Je z hliníku, což vidím jako normální, váha rámu, nevím, nevážil jsem, ale pocitově mě to nepřišlo jako zázrak.
 ::)OSTATNÍ KOMPONENTY jsou použity ty nejlevnější, které ani nemohou zaručovat nějakou životnost, nebo spolehlivost. Ani mě nepřekvapili nekvalitní nejlevnější náby.

Takže jak jste pochopili, na WOOXu jsem nenašel nic zázračného ani průměrného, pouze zklamání.
 WOOX je koloběžka  pro super hobíka se šourajícím se psem. Kdo chce něco lepšího samozřejmě si musí připlatit proto nabídka od Honzi Vláška mi přišla jako vysvobození.

Jinak proti WOOXu nic nemám, už několikrát jsem uvedl že se mi hlavně nelíbí neobjektivní hodnocení WOOXu Stokym. Na tento web chodí lidé, kteří chtějí poradit, upřímně poradit, protože bych nikomu WOOX nedoporučil, musel jsem se zařadit do opozice. O to víc budou potencionální zájemci o nákupu přemýšlet, přijedou si ji vyzkoušet, třeba k Hele a pak teprve udělají rozhodnutí.

Pěkný den

Miloš

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #70 kdy: 18 Květen, 2010, 16:16 »
Já už se fakt asi pos.ru!

Miloši Volfe, ještě jednou. Nikdy jsem zde nedělal komerční reklamu  odkazující na můj eshop, nebo prodejnu!!!
Odkazoval jsem na stránky samoty a na můj blog, kde byla recenze kolobky, ve které se uvádí, že cena je nízká právě díky použití dílů nízké kvality. Nikdy jsem nikomu nelhal a nic nezatajoval, zákazníci si běžně chodí kolobky vyzkoušet přímo ke mě do prodejny, nebo k Hele a nemají problém s rozhodováním.

Úplně chápu, že pro tebe, jakožto člena cyklistického oddílu nebude jen tak něco dobré. Já už se taky na kole hodně najezdil a z kola za 15 je dnes kolo téměř za 40 , ale v počátku jsem se musel spokojit s tím levným, naučit se jej opravovat, seřizovat a postupně se dopracovat k lepším komponentům. Podívej se za jakou cenu se běžně wooxka prodává a zamysli se nad tím, co všechno jsem musel udělat proto, abych ji mohl nabídnout musherům za tuto cenu. I ty osobně jsi si vědom toho, kolik si řekne řemeslník za výrobu rámu a proto jsi volil woox.

Co se týče nového prodejce kickbiku (v Brně se leta prodává vedle VUT, stačí napsat do vyhledavače kickbike.cz), očekával jsem místo reklamy popis kolobky a její chování při nasazení v zápřahu.

Přeji ti mnoho pracovních úspěchů, ať se ti "ČESKÁ" tepelná čerpadla prodávají aspoň tak dobře, jako mě koloběžky WOOX.

MiVo

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #71 kdy: 18 Květen, 2010, 18:10 »
Pokavaď WOOX stojí na ceně, musím říct že máš pravdu  ;).
Na druhou stranu neobjektivní hodnocení hely nebo tvoje ztrácí jakou koliv sebekritiku, takže jediné nezávislé hodnocení které máš, je ode mě  ;D.
Nepředpokládám že by jsi dokázal srozumitelně argumentovat na jednotlivé body kritiky, ale můžeš to zkusit.

A na závěr mi ukaž jedinou věc ( kromě ceny ) proč WOOX  :D.

Vidlice sr suntour
Masivní hliníkový rám patentované konstrukce
Integrované hlavové složení
Lehký hliníkový rám má patentovanou konstrukci, o co nejkratší brzdnou dráhu se starají brzdy Shimano. Lanko pro zadní brzdu je vedeno vnitřkem rámu a po celé délce jej chrání bowden, což eliminuje sníženou účinnost zadní brzdy – běžný problém konkurenčních výrobků. Přední vidlice je odpružená pro co nejpohodlnější jízdu v terénu.


Hele já to vzdávám, máš provdu, prostě za ty prachy:  patentovaný rám, odpružená vidle - žehlička nerovností, brzdy jako řemen, problémy konkurence řeší bovden v rámu a to všechno za super cenu.

Takže jestli mě hela vážně žádala co konkrétně neodpovídalo avizovanému popisu, tak teď to víš.

 ;D  ;D  ;D  ;D

PS : není to klamavá reklama, ....každý chce prodat


Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #72 kdy: 18 Květen, 2010, 20:07 »
Takže jestli mě hela vážně žádala co konkrétně neodpovídalo avizovanému popisu, tak teď to víš.

Fajn, Miloši, díky za recenzi. Vnímímám, že ty jako špičkový závodník  jsi nebyl uspokojen, přesto, že jsem tě před koupí na levné díly upozorňovala.. Tahle koloběžka opravdu není míněna jako supr typ pro špičku :) ... je spíš pro "normální" lidi. Kdo má top ambice, jistě rád přitlačí a koupí třeba kickbike. :) Doufám že koloběžkařema přijdou nové možnosti i pro ty náročnější... a třeba i nějaká ta nezávislá recenze na kousky v různých cenových hladinách... :)
 

MiVo

  • Host
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #73 kdy: 18 Květen, 2010, 21:43 »
Helo,
tady nejsem já a koloběžka WOOX. Mě z toho vynech  ;D.
Já jsem v pohodě, já si nechci stěžovat, snažím se oponovat  :P.
Tady je VAŠE koloběžka WOOX a VAŠE prezentace proti REÁLU.
K pochopení reálu může pomoci moje "objektivní" kritika.
Takže jestli mě chceš oponovat,.... a nebo raději ne......
Pěkný večer

PS : je moje hodnocení špatné ???


Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Poraďte totálnímu amatérovi s výběrem koloběžky
« Odpověď #74 kdy: 18 Květen, 2010, 22:41 »
tady nejsem já a koloběžka WOOX. Mě z toho vynech  ;D.

OK, Miloši, tož já bych tě z toho i vynechala. Ale ty se nedáš :)

Moc hezky jsi to nazval.. "Naše" koloběžka... (to jsem vážně poctěna...) a jak ji prezentujeme -
Když já se tu "naší" prezentaci vyhnu a napíšu "malý kola=Ženíšek" , ty to hned musíš napravit i přídavkama :)
Ok, uznávám, Stoky si pamatuje, že minule byl napomenut za reklamu, tak teď trošku (víc) vyjel, což mu martin v dostatečně naznačil šesti slovy :)

Já z tvých reakcí moc nechápu v čem ti mám oponovat. Ta koloběžka mi funguje..v původním stavu.. teď jsem byla projet tři mlaďochy mezi loužema. no - normálka.. A pokud chceš dál debatit, tak prosím PO MAILU, aby tu nebylo přewooxováno... (znáš ten stařičký vtip o věčně živém Leninovi...Bojím se otevřít konzervu!) Tož tak (vlastně až tak raděj ne :)